škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Volvo S40 DRIVe Start/Stop1.6 Dizel superb 1.4 tsi elegance

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı adorno

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: baba63;238055
Uygar Hocam Sn.RoLaN ile olan yazışmalarımı okuyun ve yazdıkları arasındaki çelişkileri görün..

Birçok forumu takip ediyorum,bizimki kadar hareketli,paylaşımcı,farklı görüşlerini beyan eden forum yok aslında.Biz herkesin söylediğini özgürce söylemesinden yanayız.
Volvo S40 tan girdik başka yerden çıktık:++:
Volvo S40 düşünüyorsanız ve de dizel düşünüyorsanız bu konuda alternatifleriniz aynu firmanın ürün gamlarında mevcut;
FOCUS,ASTRA da düşünebilirsiniz.
Ekonomiyi düşünen bence benzinli araba düşünmesin.
Hem ekonomi,hem konfor,hem sağlamlık,hem 2.elde minimal kayıp,egomu tatmin etsin hem de ucuz olsun diye üretilmiş bir araç yok maalesef:+1:
İsteklerinizi,beklentilerinizi,kullanış amaçlarınızı,bütçenizi düşünüp fikirlere açık olursanız,en makulu bu olur.
[SIGPIC][/SIGPIC]

Superb 1.4 tsi elegance
next YE-G828 Plus 4.3"
sonyericsson p1i

Çevrimdışı RoLaN

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: baba63;238055
Uygar Hocam Sn.RoLaN ile olan yazışmalarımı okuyun ve yazdıkları arasındaki çelişkileri görün..

kısaca yazacağım.hocam sanırım yazdıklarımı tam olarak anlamamışsınız bunca örneği boşuna vermişsiniz ben bunları direk birebir siz söylediniz demedim forumdaki genel havadan bahsettim.sözlerim gayet tutarlı.tabiki bir araç hakkında kesin konuşabilmek için kullanmak en doğrusudur yoksa bilmeden fikir beyan edersiniz bu da doğru olmaz.konuyu öğretmenliğime nasıl bağladınız hayret ettim.yine söylüyorum hiç bir marka babamın markası degil superb e nıye düşman olayım ekmeğimi bu işten mi kazanıyorum düşman olayım. kimseyi bu yüzden kırmam sizide kırmam çocuk 3 aydır araştırıyorum halen de almış degilim yarında superb alabilirim sorun o degil ki alırsam da yine eleştiririm  
banane skodadan wv den renault tan sonuçta arabadır biner işini görürsün siz hala olayın fransızında,almanında,japonundasınız.

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com
Alıntı yapılan: RoLaN;238078
kısaca yazacağım.hocam sanırım yazdıklarımı tam olarak anlamamışsınız bunca örneği boşuna vermişsiniz ben bunları direk birebir siz söylediniz demedim forumdaki genel havadan bahsettim.sözlerim gayet tutarlı.tabiki bir araç hakkında kesin konuşabilmek için kullanmak en doğrusudur yoksa bilmeden fikir beyan edersiniz bu da doğru olmaz.konuyu öğretmenliğime nasıl bağladınız hayret ettim.yine söylüyorum hiç bir marka babamın markası degil superb e nıye düşman olayım ekmeğimi bu işten mi kazanıyorum düşman olayım. kimseyi bu yüzden kırmam sizide kırmam çocuk 3 aydır araştırıyorum halen de almış degilim yarında superb alabilirim sorun o degil ki alırsam da yine eleştiririm
banane skodadan wv den renault tan sonuçta arabadır biner işini görürsün siz hala olayın fransızında,almanında,japonundasınız.

Yazdıklarınızı tam anladım..Hani Skoda'yı SuperB'yi seviyordunuz..birde bunları boşuna yazmışsınız diyorsunuz..kimse 52 Bin TL'yi skoda ya vermez diye de yazmşsınız..Genel hava diye yazdıklarınızda farklı anlaşımlar var..Bu yüzden yazdıklarınızı tam olarak aradım yazdım...Ben bir aracın tasarımını beğenmiyorsam eğer Sürüş zevki iyi de olsa ben o araçtan zevk almam..Anlatıyorum anlatıyorum anlamıyorsunuz :(..Kimi aracın tasarımını, kiminin geçmişini, kiminin de kullancılarından dinlediğim yorumlardan dolayı araç beğenmiyorum...Bu benim analiz tarzım sizi ne ilgilendirir..İyiki hiç bir marka babanızın markası değilmiş..Herhalde sokaklara çıkar pankartlarla şu rakip markayı v.s falan alma derdiniz...Yazdıklarınızı kim okusa sizin Skoda'yı sevmediğinizi, düşmanlık beslediğinizi kolaylıkla anlar..Bu kadar yazdığınız olumsuzlardan sonra mı SuperB alacaksınız :haha:...Mesajınızdaki Çocuk ibaresini anlamadım ????
« Son Düzenleme: 06 Haziran 2011, 17:26:39 Gönderen: baba63 »

Çevrimdışı emrah arıcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
konu gene karşılıklı atışmalara döndü :D
Bir sevda bizimkisi.....

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emrah arıcan;238134
konu gene karşılıklı atışmalara döndü :D

:):):)

Çevrimdışı kutluhan83

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar yine gereksiz tartışma ortamı oluştuğunu görerekten ilk sayfa hariç diğer sayfalar okumadan sizlere bir kaç söz etmek istiyorum , skoda superb 2 aracımı aldıktan sonra bu foruma girdim, girme ihtiyacı hissettim çünkü bundan önceki aracım hakkındaki forumda inanılmaz güzel paylaşımlar edinebiliyordum , bu forumdada öyle olacağını düşünerekten zaman buldukça girmeye çalışıyorum fakat hiçde mutlu bir forum havası yok insanlar sürekli tartışıyorlar marka fanatiklerinin dışında markayı objektiflikten uzak eleştirenler çoğunlukta , paylaşımda problem var ,konulara sorulan sorulara cevap verilmiyor , velhasıl biraz daha seviyeli bir forum beklerdim. fakat zamanla düzelecektir. skodanın geçmişinin çok fazla olmamasından kaynaklanan bir sorunmudur bu forumdaki gevreklik anlayamadım. yinede herkese biraz daha objektilik tavsiye ediyorum ve forum adminlerine önemli görevler düşüyor diyerek , hayırlı kaliteli paylaşımlar diliyorum ...

Gearbox

• Ziyaretçi
diğer konuları incelediğiniz zaman forumun ne kadar seviyeli , her soruya cevap alındığını görebilirsiniz. buradaki kişiler skoda tarafını tutar tutmaz memnun değilseniz araştırmayı başka ( objektif ) forumlara yazarak cevap alabilirsiniz.

Çevrimdışı RoLaN

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: baba63;238122
Yazdıklarınızı tam anladım..Hani Skoda'yı SuperB'yi seviyordunuz..birde bunları boşuna yazmışsınız diyorsunuz..kimse 52 Bin TL'yi skoda ya vermez diye de yazmşsınız..Genel hava diye yazdıklarınızda farklı anlaşımlar var..Bu yüzden yazdıklarınızı tam olarak aradım yazdım...Ben bir aracın tasarımını beğenmiyorsam eğer Sürüş zevki iyi de olsa ben o araçtan zevk almam..Anlatıyorum anlatıyorum anlamıyorsunuz :(..Kimi aracın tasarımını, kiminin geçmişini, kiminin de kullancılarından dinlediğim yorumlardan dolayı araç beğenmiyorum...Bu benim analiz tarzım sizi ne ilgilendirir..İyiki hiç bir marka babanızın markası değilmiş..Herhalde sokaklara çıkar pankartlarla şu rakip markayı v.s falan alma derdiniz...Yazdıklarınızı kim okusa sizin Skoda'yı sevmediğinizi, düşmanlık beslediğinizi kolaylıkla anlar..Bu kadar yazdığınız olumsuzlardan sonra mı SuperB alacaksınız :haha:...Mesajınızdaki Çocuk ibaresini anlamadım ????

ben ne anlatıyom sen ne diyorsun.ok ben skoda düşmanıyım

Çevrimdışı superbdolar

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: RoLaN;238014
hocam benimle ilgili düşünceleriniz kendi içinde çelişiyor sorduğunuz soruların cevaplarını zaten kendiniz vermişsiniz.ben skoda yı sevmiyor olsam konu açar mıyım?almayı düşündüğüm için araştırdım.mesele sevip sevmeme meselesi de değil ayrıca skoda formunda gezmek için skoda yı begenme şartı mı var?hiç bir yorumumda beğenmediğimi söylemedim çünkü hiç kullanmadım ama sadece buradaki yorumlara bakınca buradaki insanların (başta siz)kullanmadığı halde superb e rakip bütün araçlardan superb in daha iyi olduğunu iddia etmeniz.bir arkadaş mondeo ile kıyasladı ''kıyaslanır mı aa ne alaka'' dediniz.biri 508 ile kıyasladı ''aaa ne alaka tırnağı olamaz o fransız'' getirdiniz şimdi biri volvo diyo yine aaa skoda nerde volvo nerde oluyorsunuz.yani kim ne dese kullanmadığınız halde ''acaba belki'' bile demeden itiraz ediyorsunuz bende buna karşı çıkıyorum.ayrıca ford da skoda da citroen de babamın fabrikaları degil hiç biri bana çalışmıyor hepsinin canı cehenneme sonuçta araba.işin birde söyle tuhaf bir yanı var skoda superb bu kadar kaliteli ve bu kadar ucuz olmasına rağmen bu ülkede hiç kimse otomobilden anlamıyor demek ki superb 3 ay önce çıkan latitude kadar satamamış 2011 satışlarında yada 508 kadar.hayırlı akşamlar herkese.
reno parçası ucuzdur ondan olmasın :)

Çevrimdışı ST-max

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı superbdolar

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bu arada bir bakıma superb in cok fazla satılmamış olması iyi birşey bence.heryerde superbi gördüğümüz de gözümüz alışır ozmnda superbden bıkarız laguna focus corolla civic gibi :) .aile arabamız superb olduğu halde  dışarda yürüdüğümde superbi gördüğümde hayranlıkla bakıyorum hiç bıktırmıyor sanki cok pahalı bir araç ulaşılmaz bi lüks araç gibi gözüme gözüküyor

Çevrimdışı superbdolar

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ST-max;238368
Aynı kaliteyi daha pahallıya alıp kazık yemekten olmasın? :)
iki aracı(superb latitude) + citroen c5 +508 gibi araçları test etmenizi tavsiye ederim ondan sonra aynı kalitemi değilmi olup olmadığını daha iyi anlaşılacağını umuyorum.fakat dikkat edersenz passat demedim passat cok farklı bir araç superbden 1 gömlek daha üstün ...

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: superbdolar;238373
iki aracı(superb latitude) + citroen c5 +508 gibi araçları test etmenizi tavsiye ederim ondan sonra aynı kalitemi değilmi olup olmadığını daha iyi anlaşılacağını umuyorum.fakat dikkat edersenz passat demedim passat cok farklı bir araç superbden 1 gömlek daha üstün ...

Eyvallah.

Passat kaliteli bir araç,

Biz de kullandık, SuperB'den önceki aracımdır.

Çevrimdışı emrah arıcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
passat'tansa bence suberB daha hoş bir araç.
Bir sevda bizimkisi.....

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emrah arıcan;238383
passat'tansa bence suberB daha hoş bir araç.

:ok::ok: