škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kampana boyama ve göstergeye polisaj...

0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün havanın güzelliği ile piknik yaptık bende bagaja malzemelerimi almıştım, bir baktılar Lastiği söküyorum babamın yüz ifadesi anlatılmaz :) , piknikde bile yine virüs dürttü manyağı gibisinden :) :)

Buyrun resimler, amatör bir iş, birdahakine daha güzelini yapıcam. Nereleri kapatıcağımı çözemedim, neyse güzel oldu beğendim. :)  

Kullandığım sprey boya parlak siyah, elimde bu vardı değerlendirdim. :) kaliperler içinde güzel bir projem var finallerden sonra onlarıda boyarım.

Finish :)

Göstergelere 4 vuruş SRP geçtim, accayip çizikti rahatsız ediyodu sonuçta sürekli bakılan yer, görüntü beni çok tatmin etti,ufak çizikler  kaldı ama vakitim azdı ama pırıl pırıl oldu tavsiye ederim.

Mutlu son.

-------------------------------------------------

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tahta üstüne kampana riskli gözüküyor fotolardan, altta toprak kayar gider mazallah.

1.4 TDIda arkalar disk iken 1.6 TDI da disk olmaması da şaşırtıcı.Eline sağlık:)

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;237815
Tahta üstüne kampana riskli gözüküyor fotolardan, altta toprak kayar gider mazallah.

1.4 TDIda arkalar disk iken 1.6 TDI da disk olmaması da şaşırtıcı.Eline sağlık:)

Haklısın Doğan mekan sıkıntısı vardı, ama baya emin oldum o işi yaparken , gerçi yinede tırstım riski var, kimseye tavsiye etmem :)  arkalar diskmi sizn yav? bilmiyordum.  Sağol bu arada :)

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: gokcen59;237821
Haklısın Doğan mekan sıkıntısı vardı, ama baya emin oldum o işi yaparken , gerçi yinede tırstım riski var, kimseye tavsiye etmem :)  arkalar diskmi sizn yav? bilmiyordum.  Sağol bu arada :)
Söktüğün lastiği krikonun hemen ön tarafına koy. Araba krikodan düşerse lastik takoz görevi görür.:wnk:

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bizim arkalar disk e tabi güçlü motora 4fren disk koyuyorlar:lol:

Çevrimdışı G.Antep Şubesi

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
anam gösterge ne güzel olmuş yav :ok:
yarın bende yaphayım :hanz:

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;237823
Söktüğün lastiği krikonun hemen ön tarafına koy. Araba krikodan düşerse lastik takoz görevi görür.:wnk:

Fotoğrafta belli olmuyor ama lastik tahtanın yanında hemen,yani dediğini yaptım abi.  :) napsam diye düşündüm aklıma geldi hemen koydum,birde takozuda koydum ön lastiğe, hatta takoza baya yaslanmış koymayı unutuyodum bide az kalsın, düz yol diye aklıma gelmedi ilk lastiğin bijonları söktükten sonra yerleştirdim.

Alıntı yapılan: a_tansel;237843
anam gösterge ne güzel olmuş yav :ok:
yarın bende yaphayım :hanz:

:D Mutlaka yap abi , iyiki yapmışım diceksin.  :) Sadece göstergemi güzel olmuş diğerini beğenmedinmi :(
« Son Düzenleme: 05 Haziran 2011, 00:02:36 Gönderen: gokcen59 »

Çevrimdışı G.Antep Şubesi

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
diğeri de süper olmuşta bi de şöyle uzaktan temiz jantla bi foto olaydı :)

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Eline sağlık, boyaman iyi olmuş, zira paslanıyor aksi taktirde :ok:

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bende geçen hafta yaptım.arkadaşın serviste lifte kaldırıp balataları gri renge boyadım.biraz kullanayım siyah yada kırmızı skoda yazacağım balataların üztüne.foto ilk uygulamada olmadı ama bir dahakine inşallah.
eksiklerimizde görülmüş olur.

Çevrimdışı Hacı Köksal

• Bosch + Karcher
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Güzel olmuş eline sağlık. ben de siyah boya ile komple girmeyi düşünüyorum, irfan hocamın dediği gibi paslanmış gibi oldu kampanalar da kaliperler de. aslında bir de kırmızı boya olsa elimde siyah üstüne kırmızı hyundai logosu yapardım ama şimdilik siyah yapsam yeter.

Araba yeni değil mi yahu gösterge çok çizilmiş, skodanın boyası sert, göstergeleri yimişak plastik mi :D

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende anlamadım,halbuki  ne anahtarla ne tırnağımla bir temasım yok, muhtemelen geldiğinde bu şekildeydi, ama detaycının eline düştü :D

Temiz jantlada bir fotoğraf çekerim.

efe_38

• Ziyaretçi
eline sağlık abi 4tekerde kampana olsa araç renginde boyansa çok tatlı durur :) veya sadece önler olsa gene güzel olur,gösterge paneli ise mükemmel olmuş gece göstergeye bakmanın keyfi tekrar gelmiştir :)

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: efe_38;237941
eline sağlık abi 4tekerde kampana olsa araç renginde boyansa çok tatlı durur :) veya sadece önler olsa gene güzel olur,gösterge paneli ise mükemmel olmuş gece göstergeye bakmanın keyfi tekrar gelmiştir :)

Aynen Efe gece ışık krom çerçevelere yansıyo falan görüntü değişti ya :)