škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

İlk aracımı alacağım fabia doğru tercihmi?

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gencuni

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba dostlar

bugüne kadar pek imkanım olmadı ama şimdi elime bir fırsat geçmişken fabia almak doğru tercihmidir? mesela sahibinden satılık şu araç sizce doğru kararmı? ikinci el almak istiyorum yakıtı az olsun güvenlikli olsun ve temiz olsun istediğim için yardımlarınızı bekliyorum ,ne kadar eder sizce bu araç

şimdiden teşekkürler

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-yetkili-servis-kayitli-kupon-dizel-fabia-full-full-50774036/detay/

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba,Hoşgeldiniz ...
İlk araba için Skoda doğru tercih sağlam arabadır sert kullanımda dahi sahibini üzmez, araç çok güzel kmside ideal , ama ilk önce konuşup aracı bir görün ekspertiz raporu çıkartın bakın nesi var nesi yok.  Ama tabi ikinci el tecrübeniz yoksa aracı dikkatli seçin. Bir kardeş tavsiyesi diyelim. :)
-------------------------------------------------

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Güzel araç ama fiyat pahalı, alacaksanız mutlaka tramerden kaza kaydı, serviste ekspertiz gibi detayları kaçırmayın...

Çevrimdışı evilonthemove

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
1 ay önce fabia sahibi olan birisi olarak kesinlikle tavsiye ederim!bende uzun süren araştırmalar sonucu fabiada karar kıldım ve memnunum!eğer çok kilometre yapmayacaksanız 2011 model 1.2 yada 1.4 motor benzinli fabiayı bu ilandaki araçtan daha uygun bi fiyata alabilirsiniz.hemde makyajlı kasaya sahip olmuş olursunuz!
« Son Düzenleme: 06 Haziran 2011, 14:18:31 Gönderen: evilonthemove »

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bencede ilk tercihinizi sıfır fabiadan yana kullanın, :)
-------------------------------------------------

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;238107
Güzel araç ama fiyat pahalı, alacaksanız mutlaka tramerden kaza kaydı, serviste ekspertiz gibi detayları kaçırmayın...

Yapmayın Hocam neresi pahalı.Ben bizim ambianteyi satsam 26den aşağı vermem:lol:

Çevrimdışı gencuni

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: evilonthemove;238191
1 ay önce fabia sahibi olan birisi olarak kesinlikle tavsiye ederim!bende uzun süren araştırmalar sonucu fabiada karar kıldım ve memnunum!eğer çok kilometre yapmayacaksanız 2011 model 1.2 yada 1.4 motor benzinli fabiayı bu ilandaki araçtan daha uygun bi fiyata alabilirsiniz.hemde makyajlı kasaya sahip olmuş olursunuz!

dostlar ilginize teşekkürler , peki dediğiniz gibi benzinlisini alsam bu araçtaki özelliklere sahip olurmu acaba ? kişiyle konuştum aracın çok temiz olduğunu söylüyor tramer yada ekspertizde hiç bir sıkıntı olmayacağını söyledi ,ne kadara alınır bu araç acaba?

2011 1.2 yada 1.4 benzinli ne kadar yakar peki?

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1,2 likler şehirdışı 5.1 l/100km, 1.4 olanlar ise 5.4 l/100km gibi yakar.
Sürüş şekline göre de değişir.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı serdaracarer

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2008 yılında bende araba alıcaktım ve opel corsa düşünüyodum sonradan skoda dediler baktım arabalra opellere on basar her yönden eğer skoda alırsanız hiç bir zaman pişman olmazsınız ve kolay kolay vazgeçemezsiniz bende fabia ile başladım şimdi romster aldım hedef yeti inş skoda her yönden mükemmek araba yakıt sağlamlık güvenlik pişman etmez hiç zaman yanlız arabaya iyice baktırın

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: dgn;238203
Yapmayın Hocam neresi pahalı.Ben bizim ambianteyi satsam 26den aşağı vermem:lol:

Sahibinden ilanları hep şişik, araç ucuzsa hep bir bit yeniği çıkıyor  :)

Kupon arabalar sahibinden'e düşmüyor bile, anında satılıyor ilansız  ;)

Çevrimdışı EsEr

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
sıfır 1.4 ambiante dinamik 29970 şu anda liste fiyatı, ben yerinizde olsam eğer çok gezen biri değilseniz ve ancak benim gibi 5000-7000 km senede yapıyorsanız 51000 km de araca ne kadar iyi olursa olsun bu kadar para vermem.....

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
fabia yı kesinlikle tavsiye ederim. ben de ikince el almayı düşünerek çıktım bu yola ancak bir iki araçtan sonra sıfı araç almaya koşullandırdım kendimi. ben de kesinlikle sıfır aracı düşünün derim. 1.2 tsı motorlar iyi ve verimli bi motor duydugum kadarıyla. 1.4 benzinli var bende. yine de ekonomik bi motor. benim yolum ankara içinde fazla yogunlugun olmadıgı yollarda ortalama 5.3- 5.5 bandında yakıt tüketimim var. ancak daha yogun yolda 6 litreye yaklaşıyor. umarım hakkınızda hayırlısı olur.

Çevrimdışı cSKn

• Rockford Fosgate
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: m6nay;244206
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-2011-model-skoda-fadia-1-2-ambiente-guvenlik-paket-52559308/detay/

peki bu ilandaki aracın fiyatı nasıl sizce??

2011 MODEL SKODA FADİA 1.2 AMBİENTE GÜVENLİK PAKET

bence bu linktekini almayın zira bu fabia değil FADİA:++::++::++: halbuki sen fabia arıyorsun:+1:.şaka bir yana bence fabişler gerçekten mükemmel bir tasarımı var,mini cooper tarzı kasası var.bence değer.km çok yapmıyorsanız 1.2 tsi de olabilir.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ