škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

fabiadan octavia gecis :)

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı taner_octavia

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
mrb arkdaslar.mavi fabiayı satıp octavia elegance 2007 42 binde kahverengi renkli ici bej bi arac aldım .hep aradıgım bi octaviaydı. pazartesi sabah babam teslim etti aracı.bende aynı gün ankaradan ogle saatlerinde aldim.ankaradan gelirken bursaya eve donuste.cok memnun kaldım.yormuyor arac. iceri motor sesi asvalt sesi bisey almıyor fabiadan baya farklı yani parasını fazlasıyla hak eden bi arac.bakalım sürdükce dahada alısıcas sanırım.

Çevrimdışı swwp07

• 150 HP
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun kazasız sürüşler.
sakıncası yoksa a5 octi alacak arkadaşlara fikir olması babında donanım ve fiyat nedir? :D

octavia rally team powered by swwp07

Çevrimdışı taner_octavia

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
sagolun.

elegance donanımlı 2007 model 30 bine aldik ama 42 binde ve boya yok garaj arabasıymıs temiz zaten dosemeleri falan.and otoda ekspert yaptırdık.sizce nasıl fiyat.

Çevrimdışı taner_octavia

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
lpg taktırmayı düsünüyoruz. Landrizeno  sizce nasil önerirmisiniz. arac MPI motor

Çevrimiçi lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı swwp07

• 150 HP
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
tekrardan hayırlı olsun fiyat, km yıl donanım temizlik ve sezon  açısından gayet makul lpg içinde landi oldukça iyi bir tercih olur. 2000  tl civarında bi masrafınız olur daha sonra yıllarca sorunsuz  kullanabilirsiniz:D

octavia rally team powered by swwp07

Çevrimdışı taner_octavia

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
1500 civarı lpg kit ruhsata isletme , sızdırmazlık , muayne sanırım 2000e yaklasıcak

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: taner_fabia;238509
lpg taktırmayı düsünüyoruz. Landrizeno sizce nasil önerirmisiniz. arac MPI motor
öncelikle hayırlı olsun:ok::+1: kazasız belasız kullanmanız dileğiyle.senide "a5 octiciler buraya"topiğine alabiliriz artık.mpı motor olduğuna göre güzel ve kaliteli işini iyi bilen bir ustaya taktırınız.landrenzo güzel bi seçim.yakup hpcam da yeni 32 bin km de aldı bi octi elegans 2006 model mpı g.gri.ama önden kazasız varmış değişeni yokmuş farlarında değişiklik olmuş.27750 tl ye aldı.ama sizin ki sorunsuzmuş bana göre iyi sayılır ama az pazarlık yapılarak daha iyi sonuç alınırdı.bunlar önemli değil bence keyfie bak.gerçekten muhteşem bir konforu var.özellikleri harıkulade.bu arada yakıt değerlerini paylaşırsanız sevinirim.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Taner hayırlı olsun Octavia'nız :)

Foto isteriz..;)

Landirenzo öneririm..Performans ve tüketim açısından çok memnun kalacaksın..Tabi montaj çok önemli..Resul bey'e bir uğra bence fiyat al...
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı taner_octavia

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;238559
Taner hayırlı olsun Octavia'nız :)

Foto isteriz..;)

Landirenzo öneririm..Performans ve tüketim açısından çok memnun kalacaksın..Tabi montaj çok önemli..Resul bey'e bir uğra bence fiyat al...

sagol gokhan :)  zaten bozkurta taktırmayı düsünüyorum.bugun aradım yarın gidices kısmetse.fiyat zaten lpg kitlerinde standart cok bisey oynama sansları yok sanırım.Landirenzo skodanın fabrika cıkısı taktıgı bi marka oldugunu duydum servistede oyle soylediler , o yüzden onda karar kıldım.

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
taner hayırlı olsun bende benim a5 geçen ay bursadan alıp ankaraya getirdiydim. sen octi sayısını bursa ankara arasında dengelemişin. internetten bulup bi c.tesi gece yarısı bursaya gidip yalova yolundaki birmottan aldıydım. 2011 model clasik 3400 km de daha naylonları üstündeydi. geçen ben söktüm. 30.000 tl verdiydim. . lpg yide lovato taktırdım hemen. ayrıntıyı a5 bölümünde yazdım. hayırlı olsun.
« Son Düzenleme: 07 Haziran 2011, 22:46:11 Gönderen: mdindas »

Çevrimdışı taner_octavia

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
sagol sanada hayırlı olsun mehmet.iyi fiyata almıssın.araba isi kısmet isi birazda :)  memnunmusun aracından.lpg ile uyuymlulugun nasil. resimleri varmı aracının :)

Çevrimdışı GökhanBa

• Fluence 1.5 dCI
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam öncelikle hayirli uğurlu olsun.Gle güle kazasız belasız bin.
Lpg ye gelince eğer bursa da varsa teleflex taktirmani öneririm.Benim 2010 model okti de var çok memnunum benzinden hiç bir farkı yok.Ayrıca lpg gaz ayarı yaptırma derdinde yok bu teleflexte.

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bende lovato dan memnunum geçen sene sattığım 2007 a5 ede taktırdıydım bunada hiç düşünmedim.

ilk seferde gaz 2,25 tl ankarada 0,250 krş yaktı şimdi 0,215 e düştü ş.içinde. daha ne olsun

resimleri attım geçen eski siyah a5 ve yeni beyaz a5 fl
http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=12663
« Son Düzenleme: 08 Haziran 2011, 21:51:00 Gönderen: mdindas »