škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

superb im fazla basmıyor

brk65 · 48 · 15297

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tufan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

mokura

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: baba63;244327
200'den sonra da havaya uçar zaten UHY (Uno Hava Yolları)...:haha:

Pratik olarak, teori olarak, somut olarak, soyut olarak, Uno 1.6'nın SuperB 1.6 TDİ'yi geçebilmesi mümkün değildir...Teknik veriler ortada..Mantık olarakta mümkün değil teknik olarakta...

teknik verisi 1.6 tdı superb'nin max hız 189 km ama pratikde ne yapar onu bilemem çünkü kullanmadım. Ama dediğim gibi uno 70S 200 km yapabiliyor bizzat kullandım ve yaptım.

Dolayısı ile somutu soyutu pratiği teoriyi birdaha inceleyin Superb 1524 kg uno 750 kg biri benzinli biri dizel olmazsa bulun temiz bir uno 70s binin kullanın o zaman pratiğide teoriyide netleştirmiş olursunuz.

Tekrar ediyorum 1.6 tdi Superbnin Uno ya geçilmesi çok da abes bir durum değil  Güvenlik konusuna girmiyoruz o yüzden UHY şeklindeki yakıştırmanız doğrudur konfor, güven, kalite, sağlamlık  konusunda kıyas kabul etmezler

Çevrimdışı ST-max

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
teknik veriler doğru olmuyor onu söyliyim.Uno larda iman gücü var.Kendisi ile aynı ağırlık ve aynı güçteki araçlardan çok çok daha hızlı.Bende inanmıyordum ya ufacık uno ne olacak diyordumda bir binin görün.Tamam uno superbden hızlı demiyorumda yiğidi öldür hakkını yeme diyorum.Aslında yiğidi öldürememişsiniz. :D

Çevrimdışı er6n

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
95 yılından 2005 yılına kadar uno 70s kullandım 265 bin km de sattım. 10 yıl boyunca pek bir sorun çıkarmadı. 250 bin km de motor reftekiye oldu. o araçla bende rahatlıkla 190 un üzerine çıkıyordum, gösterge panelinin ne kadar yanıldığını bilemiyorum, ama o hızlarda direksiyon yok denecek kadar yumuşardı :) tabi bu hız yokuş aşağı yapılan hızdı. şu an superb kullanıyorum 1.6 tdi, superb ile de en son 210 a kadar çıktım daha giderim diyodu tek fark yokuşda olsa düz olsa bu hızı yapar superb. ama lütfen uno ile dalga geçmeyin, benim ilk arabamdır kendileri, arada görüyorum eski arabamı, ama biraz değişmiş çünkü kmsi artık 150 bin :) nasıl olduysa :)
hiç bir araba fanatikliğim yoktur ama uno fanatikliğim vardır.

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: er6n;245177
95 yılından 2005 yılına kadar uno 70s kullandım 265 bin km de sattım. 10 yıl boyunca pek bir sorun çıkarmadı. 250 bin km de motor reftekiye oldu. o araçla bende rahatlıkla 190 un üzerine çıkıyordum, gösterge panelinin ne kadar yanıldığını bilemiyorum, ama o hızlarda direksiyon yok denecek kadar yumuşardı :) tabi bu hız yokuş aşağı yapılan hızdı. şu an superb kullanıyorum 1.6 tdi, superb ile de en son 210 a kadar çıktım daha giderim diyodu tek fark yokuşda olsa düz olsa bu hızı yapar superb. ama lütfen uno ile dalga geçmeyin, benim ilk arabamdır kendileri, arada görüyorum eski arabamı, ama biraz değişmiş çünkü kmsi artık 150 bin :) nasıl olduysa :)
hiç bir araba fanatikliğim yoktur ama uno fanatikliğim vardır.

Araba km'sini size söylüyor galiba.

Ne de olsa 10 yıl, uzun bir süre beraber olmuşunuz.

Benim de şoförlüğü öğrendiğim araç Renault 1.7 Flash'tır.

Sizinkine benzer duygusal bir bağ da bu araçla ( hatta tüm Flash'lar ) benim arasında vardır.

Araba ne kaçardı, ne giderdi be,

Amma durmazdı kerata,

Heyt be.

Ne günlerdi...

Çevrimdışı GökhanBa

• Fluence 1.5 dCI
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Superb geçilmemeli unoya.
hayallerimin arabası bana bunu yapamaz:)

Çevrimdışı G.Antep Şubesi

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: a_tansel;245206
bir deli, bir taş, bir kuyu ve 40 akıllı..

Arada kafa dağıtmak iyi gelir.
Çok tatlı bir sohbet.
Her şeyin ilk göz ağrısı unutulmaz !!!
:ok:Neşeli ve Sağlıklı forumlar dilerim

mokura

• Ziyaretçi
iyi heyecan oldu tabiki herkes eskilerini hatırladı.

Çevrimdışı er6n

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: akbilge;245195
Araba km'sini size söylüyor galiba.

Ne de olsa 10 yıl, uzun bir süre beraber olmuşunuz.

Benim de şoförlüğü öğrendiğim araç Renault 1.7 Flash'tır.

Sizinkine benzer duygusal bir bağ da bu araçla ( hatta tüm Flash'lar ) benim arasında vardır.

Araba ne kaçardı, ne giderdi be,

Amma durmazdı kerata,

Heyt be.

Ne günlerdi...

söylemiyor camından içeri baktım :)

bu arada uno ile birlikte birde flash s imiz vardı. oda çok çılgın bir araba idi.

Çevrimdışı tufan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
flash ilk kullandığım araç . hayran kalmıştım o gidişine ama dengesizdir motor ağır gelir frenajda düz durmaz arkası öne geçip spin atabilir. zamanın bmw alamayanları için hız makinası :)

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com
Alıntı yapılan: a_tansel;245206
bir deli, bir taş, bir kuyu ve 40 akıllı..

:haha::haha:

:ok:

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Amcamın 93 unoyu yolda favoritle cacık ediyodum ya, seri arabadır tamamda lastikler ağırlık o bu işe uygun değil :)
-------------------------------------------------

Çevrimdışı TheTuco

• Y*Ö*R*Ü*K
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
unoda 72 hp lik motor var tek nokta enj. 830 kiloydu. hafifliği sebebiyle fırlar kalkar sandığınız kadar kötü performanslı bir araç değil.. superbi geçmesi ilginç tabiki.

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White