škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Günün sözü!

hiko · 446 · 119017

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SUMA:)

• Seyirci
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kızın adı ne diyorum, aleyna diyor. O ne deyince, kuranda var. Bismillahhirramanirrahim koy o zaman, o da kuranda var.

Ben japon olsam yürürken gülmem, riske giremem.

Alkol bütün kötülüklerin anasıdır. bilemedin babası. hadi görümcesi olsun ama mutlaka kötülükle bir alakası var.

:kiki::xx:

Mehmet Akif Çetin(miş)

• Seyirci
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
"Dik dur ve gülümse. Bırak neden gülümsediğini merak etsinler.'' Che Guevara

''Allah haksızlığı yarına bırakır; ama yanına bırakmaz.'' Takva

Başbakan değilim ama ben de ulus'a seslenebilirim. atlarım dolmuşa giderim ulus'a. ha döverler seslendikten sonra o başka. ama seslenirim.

Bir şişmanla münakaşaya girdiğinizde "çapın kadar konuş" demek gibi bir hataya düşmeyin. ben düştüm. iki gündür adamı dinliyorum.

Ara güler ne zaman sıkılsa, başı dara düşse hemen telefona sarılır yardımına koşarım. neticede adam arayınca gülüyor. yalnız bırakmak olmaz.

Küçükken zeki ama çalışmıyor dediler, büyüyünce yakışıklı değil ama sempatik. gerçeği inkarda bile bu kadar kibar olan herkese teşekkürler.

Dolmuşçuların bence bir tarikatı var ve ayinlerini arabesk müzik eşliğinde yapıyorlar. biz günahkar yolcular da cezamızı çekiyoruz.

Kırmızı ışıkta durunca, yandaki arabaya bakmayan sürücü, görenleri hayrete düşürdü.

:kiki:

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: SUMA:);408566
...Ben japon olsam yürürken gülmem, riske giremem...
Ben bunu annamadım.:hmm::blm:

• Seyirci
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;408648
Ben bunu annamadım.:hmm::blm:

http://www.blogyedi.com/cinlilerin-gozleri-neden-cekiktir/     :kiki:  

Cenazeye alkış olayını ben daha çözemedim. şimdi seviniyor muyuz üzülüyor muyuz beyler?

Tartışmada gözlüklü taraf sizseniz; söze başlamadan önce, işaret parmağınızla burnunuzun üstündeki gözlüğünüzü düzeltin, kazanacaksınız.:kiki:

Geçmişi geri getiremiyorsak biz ona gidelim. gururun lüzumu yok.

"Bilgisayarınızı fişe takın ya da başka bir güç kaynağı bulun" kusura bakma windows. benden icat bekleme. başka güç kaynağı ne lan.

İlk adımı atmak önemli. o yüzden bugün burada ilk adımı sizlerin huzurunda atıyorum arkadaşlar. artık mehmet yok, akif var. saygılar.

Onsuz yaşayamam. düşününce dokuzsuz da yaşayamam. sekizsiz de. yedi belki. altıda kararsızım. ama beş olmasa da olur gibime geliyor.
« Son Düzenleme: 13 Kasım 2012, 14:08:38 Gönderen: SUMA:) »

• Seyirci
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
erol köse ‏@drerolkose

Daha çok kırılmamak için, daha sert olmaya çalışıyoruz. Daha sert oldukça, daha sağlam kiriyor kırılıyoruz. #otursifir bize bizlere 👎

• Seyirci
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hak verilmez,alınır.(Hastahane'de adam hastası için bağırdığı zaman anladım.):acl: Ses çıkarınca işini hallettiler.

erol köse ‏@drerolkose

Anladım ki: İnsanlar; Susanı korkak. Görmezden geleni aptal. Affetmeyi bileni çantada keklik sanıyorlar.. Ama yanılıyorlar.
« Son Düzenleme: 14 Kasım 2012, 18:47:03 Gönderen: SUMA:) »

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SUMA:);408600

Başbakan değilim ama ben de ulus'a seslenebilirim. atlarım dolmuşa giderim ulus'a. ha döverler seslendikten sonra o başka. ama seslenirim.

Bir şişmanla münakaşaya girdiğinizde "çapın kadar konuş" demek gibi bir hataya düşmeyin. ben düştüm. iki gündür adamı dinliyorum.

Dolmuşçuların bence bir tarikatı var ve ayinlerini arabesk müzik eşliğinde yapıyorlar. biz günahkar yolcular da cezamızı çekiyoruz.

:clap::kiki:

• Seyirci
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
"Ayy ben yemek yapamam, ütü bunaltıyo, bulaşıktan nefret ederim" sonra da "Ne yani ben eğlenilcek kız mıyım?

Bu dokuzdaki sır nedir ?Kediler dokuz canlıdır, telaşlıyken dokuz doğurulur, dokuz ayda oluruz, doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar vs.

• Seyirci
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kızım göster bakayım amcana tribini

Müsaitsen, bu gece aklım sende kalsın.

Sen çevreye etinden ve sütünden faydalanacak bir inek izlenimi verirsen, hayatına girenler de öküz olur haliyle.

• Seyirci
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hamsi yedikten sonra helva da yiceksin ki hamsi öldüğünü anlasın. - Bir laz atasözü

Karşımdaki insan bazı şeyleri anlamamakta ısrar edince içim içimi yiyor. Sonra "amaan" diyip çay koymaya gidiyorum.

Sevgili dediğin erkeğini iki kelime ile mutlu edebilendir. "Seni Seviyorum" değil tabi ki " Mantı yaptım " diyerek. Al direk nikahı bas!

Telefonun başında çaresiz bekliyorum. bir çarem olsa ne güzel beraber beklerdik.

Konserde şarkıma eşlik eden seyirciye: "dinlemeyeceksen hiç söylemeyeyim. gel sen söyle istersen" derim.neticede ben emekli öğretmenim.

Ara güler ne zaman sıkılsa, başı dara düşse hemen telefona sarılır yardımına koşarım. neticede adam arayınca gülüyor. yalnız bırakmak olmaz.

"Birinin seni unutmasını istemiyorsan ondan borç al."

« Son Düzenleme: 17 Kasım 2012, 00:37:28 Gönderen: SUMA:) »

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
balığı rakıyla götüreceksin ki balık hala yaşadığını sansın. - aslan sütü sevenler cemiyeti

• Seyirci
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ekmek bulamıyorlarsa, pasta yesinler!

Rahşan Ecevit

:huh::ban:

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: SUMA:);409681
Ekmek bulamıyorlarsa, pasta yesinler!

Rahşan Ecevit

:huh::ban:
Meri Antuvalet değil miydi bunu diyen yahu?!:D

• Seyirci
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;410005
Meri Antuvalet değil miydi bunu diyen yahu?!:D

Hım bilmem öyle duydum.:kiki:

''Kendi planlarımızı yapıyorduk, ama kaderin de planları olduğunu unutmuştuk.'' Fyodor Dostoyevski

Söz Mühendisi ‏@sozsecme

"Aslında insanlar seni hayal kırıklığına uğratmıyor. Sadece sen yanlış insanlar üzerinde hayal kuruyorsun." - Michel de Montaigne

Bil ki; Yaşadıklarınla değil, yaşattıklarınla anılırsın. Ve unutma; Ne yaşattıysan elbet birgün onu yaşarsın." /Tolstoy/

İlk Kim Yazmış? ‏@KiminSozu

18 yaşında milletvekili olmak: "yhaa sbhtan beri suriyeyi trtışıyorz vuraLım qitsin ndir yanee xDDD" /Erdem Yener/

Hayvanlara eziyet edildiğini görürseniz, eziyet eden hayvanı engellemeye çalışın. /Nafer Ermiş/

''İnsanlar seni yanlış anladığında dert etme; Duydukları senin sesin, fakat aklından geçirdikleri kendi düşünceleridir.'' /Mevlana/

Öteki Yüzler ‏@YenilenmeZamani

Günlük hayatlarında çok kahkaha atan insanlar, fiziksel ve duygusal acıyı daha derin ve net hissederler.

ÖYüzler ‏@YenilenmeZamani

"Kötü yaratılışlı kişi Allah'a yalvaramasın diye Allah ona dert keder vermez. Unutma; Firavun 'un başı bir kez bile ağrımadı." /Hz. Mevlâna/

Atatürke Allahtan rahmet diliyorum, her fani gibi duaya ihtiyacı var. Umarım Anıtkabiri ağlama duvarına çevirenler bir Fatihayı esirgemezler.

Doktor Astrolog ‏@DrAstrolog

YENGEÇ: Aşkım sen iyice yumuşadın. Yakında laf gelir diye söylüyorum. Göster gerçek kimliğini de kim olduğunu anlasınlar. Koçumsun.

Doktor Astrolog ‏@DrAstrolog

YENGEÇ: Neşeli, iyi kalpli, yardımsever, düşünceli ve anlayışlıdırlar. Kendisini kıran kişileri asla ama asla unutmazlar.

Çevrende her yaptığına bir şey buluyorlar. İnsan seni kıskandıklarını bu kadar da belli etmez ki be kardeşim.

YENGEÇ: Sen birilerine acıdıkça, bütün samimi duygularınla ona yaklaştıkça o iyice şımarıyor ve en sonunda kazığı sana atıyor. Yüz verme

Yengeç: Bir Yengeç her zaman sevdiğinin nefesini hissetmek ister, uzaktan sevmeler hiç ona göre değildir.

Çocuğunuz *misafirlikte uslu uslu yanınızda oturuyorsa gıkı çıkmıyorsa yengeç o.

« Son Düzenleme: 19 Kasım 2012, 01:47:01 Gönderen: SUMA:) »

• Seyirci
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bir gün herkes rock'çı olacak bkz rock albüm yapanlar:Nilüfer,Müslüm Gürses,Gülben Ergen,Gökhan Özen,Sinan Özen yamulmuyorsam Yıldız Tilbe'de olacakmış.:rock1: :kiki:inb
« Son Düzenleme: 20 Kasım 2012, 01:57:12 Gönderen: SUMA:) »