škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kablonet sorunsalı

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçen hafta Perşembe gününden beri internet bir var bir yok durumunda üstelik 56K bile değil. Bu yüzden iş yapamaz hale geldik; sonunda kararı Turkcell-Superonline Voip seçeneğinde kıldık.
Telekom veya Kablonet'in kapısından bile geçmem, rezil herifler, becereksiz insanlar, üstelik servis hizmeti veren taşeron firma dünyadan bir haber. 18-19 yaşında veletlerin eline sinyal test cihazını veriyorlar, avarel gibi modeme bakıp ezberindekileri söyleyip defolup gidiyorlar.
1 haftadır genel merkezi dahil telefona çıkan kim varsa çok özür dilerim ama ana avrat dümdüz gittim.
2 günden beride her yere dilekçe yağdırıyorum. 1 haftadır hizmet alamıyorum, aboneliği iptal edeceğim diye bana ceza yansıtacaklar birde orada ana avrat giydireceğim.
Bu arada bu servis hizmetini veren taşeron firmaların siz arıza kaydını bıraktığınız andan itibaren 5 saat içinde gelip bakmaları gerekiyormuş. Sahtekar herifler kendi ağızlarıyla söylediler, 5 saat içinde gidemikleri yerler için yalan yere gidildi diye kayıt atıyorlarmış. Çünkü 5 saat içinde gelmezlerse ceza ödemeleri gerekiyormuş.
O kadar canım sıkıldı ki, artık kablonet servisinden ofise kim gelirse kalaylayıp gönderiyorum. Çünkü, zaten bir haltı çözemiyorlar, bari ben deşarj olayım.
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Çevrimdışı ozencan43

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
telekom ve ttnet zıvanadan çıktı iyice...
ne desen hakediyorlar.....
arkadaşım 3 ay bekledi ev tel ve int. kapattırmak için
hemde ücretini ödeyerek...
interneti kullanamadığı halde

Çevrimdışı Kursad.

• Meg.G.C.Trim arıyorum.
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben uydunetteyim bir problem yok . Hatta en son kampanyasından yararlandım çok güzel oldu TTneti kapattırcam ama kapatamıyorum çünkü borcu ödeyip kapatmak gerekiyormuş.

Vellasım + kablo tv + 1 Teledünya 10 HD kanal + 1mb uydunet + teledünya cihazı + modem cihazi + kurulum 2 yıl boyunca 38 TL kampanyasına katıldım sadece ttnete 55 tl veriyordum.

Uydunet kablo net aynı şey sanırım ?eğer değilse Uydunetin Kampanyasına geçin inanılmaz karlı.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Türk Telekom eve telefonu bir haftada anca bağlayabildi. Kaldı ki internet bağlayacak ve işletecekler.:kus1: