škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Yeti sahipleri ve sevenleri kulübü

dartgke · 536 · 389504

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Muratogretmen25;507973
Hosbulduk Toygar bey... Hakkımizda hayırlısı olur inşallah.. Fiyat nasıl sizce?

Merhaba.

Yeti'nizi sıfır olarak aldığınızı varsayarak; Yeti'lerin son fiyatlarını hiç bilmiyorum (skoda.com.tr'deki fiyat listesine de ulaşamadım) ancak, bayii bin Lira ve üzerinde iskontoya razı olduysa "İyi" diyebilirim. Bayiiden bagaj havuzu, yangın tüpü, kauçuk paspas gibi bir şeyler istediniz mi?

Güzel günlerde kullanmanız dileklerimle :)

Çevrimdışı Muratogretmen25

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Toygar;507996
Merhaba.

Yeti'nizi sıfır olarak aldığınızı varsayarak; Yeti'lerin son fiyatlarını hiç bilmiyorum (skoda.com.tr'deki fiyat listesine de ulaşamadım) ancak, bayii bin Lira ve üzerinde iskontoya razı olduysa "İyi" diyebilirim. Bayiiden bagaj havuzu, yangın tüpü, kauçuk paspas gibi bir şeyler istediniz mi?

Güzel günlerde kullanmanız dileklerimle :)

bayii fiyatı 78000TL bunun üzerine 4000TL sunroof+1000Tl kamera sistemi. Bu ay skoda da 2500Tl takas indirimi var. 80500TL kalır ben 78250ye bağladım ....  diğer hediyeleri de istersem abes olur mu ?  :):dede:

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Muratogretmen25;507998
bayii fiyatı 78000TL bunun üzerine 4000TL sunroof+1000Tl kamera sistemi. Bu ay skoda da 2500Tl takas indirimi var. 80500TL kalır ben 78250ye bağladım ....  diğer hediyeleri de istersem abes olur mu ?  :):dede:

Helal olsun, iyi pazarlıkçıymışsınız doğrusu! Hediyelere gelince; Yeti'mi alırken bu hediyelerden haberim yoktu, hiçbir şey isteyemedim :uve:. Mağazanın bir köşesinde skoda kılıflı bir yangın tüpü gördüm ve satış elemanına "Arabalarda yangın tüpü var mı?" diye sorduğumda "Ben size 1 tane ayarlarım" dedi. Meğerse araçların donanımında tüp yokmuş; alabildiğim tek hediye bu oldu.

Hediye istemeniz abes olur mu; valla ne diyeyim :confused:? Çok güzel bir iskonto yapılmış size, kararı size bırakayım...

not: yeni Yeti'lerde kullanılan bir zamazingo ("usb arayüzü" veya "usb arayüzü kablosu"ydu galiba) var ve forumdaki dostların dediklerine göre bayiinin ücretsiz olarak vermesi gerekiyormuş. İşte bu zamazingoyu mutlaka isteyin.

Çevrimdışı Gilgamis

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar,

2015 Beyaz Elegance TDI DSG ile ben de aranızdayım. Daha 500KM olmadı bile...

Çevrimdışı musaayaz6161

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
manuel gayet memnunum. 700 km de ne kadar olunabilirse tabii. tek soru işareti bagaj

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yeti bagaj hacmi yeterli fakat bu bagajı isterseniz saniyeler içerisinde kamyonet kasası gibi yapabilirsiniz arka koltukları ileri geri hareketli her türlü öne doğru kademeli olarak katlanabilir ve ya saniyeler içerisinde arka koltukları parça parça tamamen dışarı alabilirsiniz.

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rocky62;508817
... veya saniyeler içerisinde arka koltukları parça parça tamamen dışarı alabilirsiniz.

Henüz denemedim ama, Yeti'nin en hoşuma giden özelliklerinden biri bu :)

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben denedim gerçekten mükemmel arka koltukları 3 parça halinde tek tek saniyeler içerisinde sökebilmeniz çok güzel ve faydalı bir özellik. Yeni aldığım Kymco Agility 125 Scooter arka koltuklar sökülünce ve ön yolcu koltuğu en ön pozisyona çekilince içine komple sığabiliyor.

Çevrimdışı helvetika

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba, Yeti dizel otomatik Elegance paketini sunroof, yeşil renk metalik boya ve geri görüş kamerası ile aldık, biz de sanırım artık ara ara bu foruma takılacağız.

Yeti benim 3. skoda aracım oldu. Yetiyi otomatik hondayı satarak aldım, onu da belirtmiş olayım. :)
:gaz:

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Gilgamis;508159
Merhabalar,

2015 Beyaz Elegance TDI DSG ile ben de aranızdayım. Daha 500KM olmadı bile...

Alıntı yapılan: helvetika;510743
Merhaba, Yeti dizel otomatik Elegance paketini sunroof, yeşil renk metalik boya ve geri görüş kamerası ile aldık, biz de sanırım artık ara ara bu foruma takılacağız.

Yeti benim 3. skoda aracım oldu. Yetiyi otomatik hondayı satarak aldım, onu da belirtmiş olayım. :)
:gaz:

Foruma :wlc: arkadaşlar...

Çevrimdışı engineerfire

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar
manuel 1.6 tdi greenline almayı düşünüyorum
Isyeri evim arası 5km genelde buarada kullanacağım
yilda ortalama 15.000km yol yapıyorum
tdi motorlarda kisa mesafe kullanimlarda turboda sorun olabileceğini duydum
bu konuda tecrubesi bilgisi olan varmı dır
2006 fabia 1.2 htp

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
O kadarlık mesafe için dizele gerek yok çünkü benzinli ile arasında pek tüketim farkı olmaz en fazla 1-1.5 lt fark etsin motor ısınmadan stop edeceksin

Çevrimdışı engineerfire

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Oyleyse benzinli motorda da bir fiyat avantajı yok dizelle yaklaşık ayni fiyat
Dizel olsun istiyordum Sanırım biraz daha düşünmem gerekecek
2006 fabia 1.2 htp

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: engineerfire;510862
Arkadaşlar
manuel 1.6 tdi greenline almayı düşünüyorum
Isyeri evim arası 5km genelde buarada kullanacağım
yilda ortalama 15.000km yol yapıyorum
tdi motorlarda kisa mesafe kullanimlarda turboda sorun olabileceğini duydum
bu konuda tecrubesi bilgisi olan varmı dır

Günde sadece 5-10 km için dizel alınmaz. Ancaaaak, yılda 15 bin km ve üstü için düşünülebilir.

Bence, yani...;)

Çevrimdışı engineerfire

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Evet yilda yaklasik 5.000km ev-is-ev geri kalan 10.000km uzun yol olacak
2006 fabia 1.2 htp