škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Yeti sahipleri ve sevenleri kulübü

dartgke · 536 · 386496

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı elektroworld

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar 1.2 exprience de fren balata ikazı varmıdir acaba. Bu arada on başlatalar için servis 200 dedi , 75000 bakımı için ise de 450 diyor, yaptırayım mı yoksa yakınlarda bir kampanya olur mü szce

Çevrimdışı TamerK.

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tamerkarakulak.com
selamlar,

Yeni Yetinin makyaj sonrası halinin özellikle ön tarafını beğenmediğim ve yapılan makyajı yetersiz gördüğümden makyajlı kasaya terfi etme kararımdan vazgeçip, daha karakteristik bir ön görünüme sahip mevcut aracıma(2011 model 1.2 tsi dsg ) bir kaç modifiye ve kişileştirme uygulaması yaptırdım.Yapılan işlemler kısa ca şöyle.

Hella d1s bi-exenon far ve far içi boyama.(far tuning atatürk oto sanayi)

Güzdüz led montajı.(far tuning atatürk oto sanayi)

Sis farları içindeki güzdüz ampülleri yerine yeni nesil led ampül takdırdım.

Arka stoplara 2014 kasanın led stoplarını montaj yaptırdım.(yüce oto maltepe)

TSI,Ssport logo uygulamalrı yaptım.

Burun kısmı kaput üstü ve arkası şerit kaplaması,(Platin oto kaplama atatürk oto sanayi)

Camlar orta stun ve tavan kaplaması.

Çamurluk üsü havalandırma ızgarası montajı.

Egzoz uygulamasını photoshopda tasarladım.Henüz uygulaması yhapılmadı bu tarz bir şey yaptırmayı düşünüyorum.

Bu haliyle araç bir hayli dikkat çekici hale geldi.Piyasada yeni yeni sayısı artan bir araç olmanın ve dolayısıyla göz aşinalığının az olmasının avantajıyla bir hayli beğeni topladığını söyleyebilirim

« Son Düzenleme: 26 Nisan 2014, 01:11:50 Gönderen: TamerK. »

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı TamerK.

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Teşekkür ederim.Benim de içime sindi daha çok severek kullanıyorum artık aracımı.

Çevrimdışı elektroworld

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı TamerK.

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: elektroworld;465022
led farlar için montaj dahil ne kadar ödediniz acaba

arka led stoplar 1100 tl.

öndeki güzdüz ledlerini yurddışından 35 tl ye satın aldım.Ledlerim montajı 200 tl.Montaj için tampon kople sökülüp ledlerin izalayonu yapılıp tampon içinden montajı yapıldı.

Çevrimdışı mbarut

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar Merhaba MDI girişi için usb dönüştürücüsü kullanan varmı aranızda hic?varsa nerden bulabilirim?

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
pazar gezisinden bir kare

« Son Düzenleme: 27 Nisan 2014, 21:44:30 Gönderen: mşah »

Çevrimdışı Coşkun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bugün bir yeti gördüm sanırım tamponları sonradan boyatmış yeni yeti ctiy gibi olmuş değişik hoş durmuş bir tek kapı çıtalarını boyatmamış birde park sensörleri sırıtmış

Çevrimdışı yucel6153

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2010 Model Skoda Yeti 1.2 TSİ DSG sahibiyim. Aracım 43.000 km.'de... Sunroof sorunum nedeniyle dün servise gittim. Aracın ücretsiz dsg güncellemesi ve yağ değişimi varmış. Onu yaptılar.Bu arada akümün bittiğini söylediler.
     Asıl sorunum olan sunroof kapanmasını ise dün 4 saat, bugün ise 6 saat uğraşmalarına rağmen yapamadılar. Mekanik bir arıza var. Söküp takıp ayarlayıp deniyorlar ama bir türlü yapamadılar. Sonunda elektrikli sistemi devreden çıkararak manuel olarak kapattılar. Servis görevlisi arkadaşlar canla başla uğraştılar ama çözüm bulamadılar. Sistemin mekanik alt yapılı bölümünü komple değiştireceklerini söyleyerek  stoklara baktılar. Stoklarda da bulamadılar. Türkiye'ye bu parçadan hiç girmemiş. Bu sorun bir tek benim başıma geldi demek. Bu konuda sorun yaşayan, yaşadığı sorunu çözen, her türlü bilgi ve desteğe ihtiyacım var.  Skoda yetkililerinden sorunuma yardımcı olacak çözümler üreteceğine inanıyorum.
     Zira şu an sunroof devre dışı, kullanılamıyor ve tavandan da rüzgar sesi geliyor. Bu konuda acil yardım, destek, çözüm bekliyorum...
    Teşekkürler.

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cihanaydemir;471294
2011 yeti 1.2 tsi dsg ambition samsun cihan

:wlc:...

Çevrimdışı TamerK.

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Skoda yeti ile Kırklareli kuzuçardağı köyünden gezi fotoğraflarım.

skoda yeti tuning
« Son Düzenleme: 02 Temmuz 2014, 01:49:39 Gönderen: TamerK. »