škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Yeti sahipleri ve sevenleri kulübü

dartgke · 536 · 389215

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı engineerfire

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
yeni modeller de neden açık maviyi kaldırdılar anlamak mümkün değil.
2006 fabia 1.2 htp

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yasuse;499818
... aracımla ara sıra 150-160 cm boyunda kumaş taşımam gerekiyor.Koltuklar yatırıldığında veya koltukların tamamı söküldüğünde bu kumaşları taşıyacağım da 160 cm lik bir alan kalırmı ?...

Merhaba hocam.

Ölçümü yaptım. Ön koltuk sırtlıkları ile bagaj kapısı arasındaki mesafe 155 cm çıktı. Ön koltuklar azıcık öne doğru çekildiklerinde 160 cm'ye ulaşılabilir sanırım.

Şimdi aklıma geldi; ön yolcu koltuğunu öne doğru yatırarak 2 metreye yakın bir mesafe elde edilebilir. Gerçi o zaman da araçta sadece sürücü bulunması lazım.

not: bu ölçüler yeti greenline'ye ait; diğer versiyonlarla arasında farklılık olabilir.

Çevrimdışı yasuse

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Toygar;500523
Merhaba hocam.

Ölçümü yaptım. Ön koltuk sırtlıkları ile bagaj kapısı arasındaki mesafe 155 cm çıktı. Ön koltuklar azıcık öne doğru çekildiklerinde 160 cm'ye ulaşılabilir sanırım.

Şimdi aklıma geldi; ön yolcu koltuğunu öne doğru yatırarak 2 metreye yakın bir mesafe elde edilebilir. Gerçi o zaman da araçta sadece sürücü bulunması lazım.

not: bu ölçüler yeti greenline'ye ait; diğer versiyonlarla arasında farklılık olabilir.

Zaten haftada 1-2 kez mal taşıyorum ondada yolcu olmuyor. :gaz:
Ayrıca ilgi alaka için çok teşekkürler.Sevindim Valla ne yalan söyleyim bıktım ticari arabalarla dolaşıp sırf Türkiyede rağbet gördüğü için olur olmaz meblalar ödeyip birde üstüne üstlük köprü yasakları,hız sınırlamaları her yıl muayene...Hiç uğraşmaya gerek yok caddy fiyatına compact suv iyidir iyi :)

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Estağfurullah Yavuz kardeş. Zamanında bana da düşük km'de, tertemiz bir caddy düşmüştü. 35-37 bin TL. de fiyat vermişlerdi. Biraz araştırınca, söylediğiniz şeylerden(köprü yasağı, her yıl muayene, vs) dolayı Yeti daha makûl geldi. Biraz pahalıya patladı ama abuk subuk şeyler için başım ağrımıyor.

Çevrimdışı yasuse

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Toygar;501202
Estağfurullah Yavuz kardeş. Zamanında bana da düşük km'de, tertemiz bir caddy düşmüştü. 35-37 bin TL. de fiyat vermişlerdi. Biraz araştırınca, söylediğiniz şeylerden(köprü yasağı, her yıl muayene, vs) dolayı Yeti daha makûl geldi. Biraz pahalıya patladı ama abuk subuk şeyler için başım ağrımıyor.

Aynen öyle kardeş.Birde caddy de 1.6 dsg si yetiden daha cok yakiyor hem olculeri hemde agirligi yetiye cok yakin ama yeti 6 6.5 araliginda yakarken caddy ve muadil ticari araclar ne kadar dikkat edersen ey 8 ila 9 litre arasi yakiyor.birde her yil muayeneyide eklersen yilda 20000 km yapan biri ayni motor ve sanzimanli fakat konforsuz bir araca 2000 tl rk masraf odemis oluyor.

Çevrimdışı yetiactive

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhabalar arkadaşlar bende ankaradan dikmenden aranızdayım benim yetim 2015 1.2 tisiay active modeli ve ben çok memnunum muhteşem bir araç şuanda 1000 kmde allah nazarlardan saklasın cümlemizinkini kazasız belasız sürmeler
« Son Düzenleme: 27 Mart 2015, 11:57:46 Gönderen: yetiactive »

Çevrimdışı yetiactive

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dartgke;241160

Skoda Yeti sahipleri isimlerini yazarlarsa sevinirim...Forumda kaç yeti sahibi var bi görelim :)

1-Dartgke:Yeti 1.2 tsi dsg active
2-Gunerkan:Yeti 1.2 tsi dsg ambition
3-Cen2555
4-Salih28:Yeti 1.2 tsi dsg experience
5-Rokcu:Yeti 1.2 tsi dsg ambition
6-Kocsistem19:Yeti 1.4 tsi
7-Acinar19:Yeti 1.2 tsi ambition
8-Gleam:Yeti 1.2 tsi dsg ambition
9-İhsan hktn:Yeti 2.0 tdi dsg experience

recep ankara 2015 yeti1.2 tısı 6ileri

Çevrimdışı musaayaz6161

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Musa AYAZ RİZE. 2015 MODEL YETİ 1.6 TDİ Ambition GREENLİNE Sahibi olarak aranızdayım.

Çevrimdışı engineerfire

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: musaayaz6161;505526
Musa AYAZ RİZE. 2015 MODEL YETİ 1.6 TDİ Ambition GREENLİNE Sahibi olarak aranızdayım.

Merhaba hayırlısi olsun
araba otomatik mi manuel mi, memnunmusunuz
2006 fabia 1.2 htp

Çevrimdışı shemseen

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Recep, Musa Ayaz ve Necati Körükçü arkadaşlar foruma hoşgeldiniz :ok::ok::ok:

Çevrimdışı yetiactive

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
hoşbuldum teşekkürler kazasız belasız sürüşler cümleten

Çevrimdışı Muratogretmen25

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2015 model 1,6 TDI elagance DsG sunroof+kameralı sekerbeyazi 78500tl. Pazarlık yapıldı haftaya teslim ben de aranızda olucam.. Bu arada samimi fikirlerinizi alabilir miyim?fiyat nasıl?

Çevrimdışı Muratogretmen25

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Toygar;507962
muratöğretmen25 hoşgeldiniz :ok:

Hosbulduk Toygar bey... Hakkımizda hayırlısı olur inşallah.. Fiyat nasıl sizce?