škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Yeti sahipleri ve sevenleri kulübü

dartgke · 536 · 389277

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı EmrOzcn

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: engineerfire;511060
Evet yilda yaklasik 5.000km ev-is-ev geri kalan 10.000km uzun yol olacak

Bende skoda yeti 1.6 tdi elegance donanımlı arac mevcut aracım 75bin km de ve su ana kadar gerek kısa gerek uzun bi çok yolda kullanıyorum günde ortalama 30 35 km veya daha fazla yapıyorum bakımları aksatılmadığı sürece bi sorun cıkarmaz.

Çevrimdışı metal

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar. Yeti elegance donanım seviyesinde pek çok opsiyon görünüyor kataloğunda. Mesela ısıtmalı ön cam, otomatik park sistemi, elektrikli koltuk, kessy vb. Bunlarin hepsi türkiyede mevcut mudur?

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı metal

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hafta sonu inşallah gidip detaylı olarak soracağım ama sanırım panoramik sunroof ve metalik renk ile 83e dayanan fiyat bu opsiyonları istememiz halinde 90 ı geçer. Oda bu araç için çok gibi sanki. Neredeyse superb e yaklaşıyor.
Hafta sonu fırsatım olurda gerekli bilgiyi alabilirsem sizinle de burada paylaşırım.

Çevrimdışı SimSimSim

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Tecrübeli arkadaşlar cevap verirse sevinirim:
Yeni bir araç almayı planlıyorum; Skoda Yeti 1.6 Elegance ve Renault Scenic arasında kararsız kaldım.
Fikirlerinizi paylaşır mısınız?
« Son Düzenleme: 21 Mayıs 2015, 11:16:31 Gönderen: SimSimSim »

Çevrimdışı engin43

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2015 1.6 TDİ Ambition DSG YETİ'm ile aranıza katıldım. (01.05.2015)

Çevrimdışı engin43

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hoş bulduk.. Teşekkürler efendim..
 Sanırım forumun ilk engelli üyesi benim.. Pek memnunum aracımdan 1000 km dir.. Selamlar

Çevrimdışı duende

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Selamın aleyküm,
Dün itibariyle ben de Erya'dan Yeti 1.6 Ambition TDI alarak aranıza katılmış bulunuyorum.
Allah hepimize kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

Çevrimdışı duende

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: engin43;515463
Aleykümselam. Hayırlı olsun.
teşekkür ederim Engin Bey

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: duende;515434
Selamın aleyküm,
Dün itibariyle ben de Erya'dan Yeti 1.6 Ambition TDI alarak aranıza katılmış bulunuyorum.
Allah hepimize kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

Aleykümselam.

Güle güle kullanın, hayırlı olsun :ok:

Çevrimdışı GÖKHAN 61

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar . Ben de dün itibari ile 2015 model Yeti Ambition 1,6 tdi 105 ps dsg araç ile aranıza katılmış bulunmaktayım.Hakikaten yeti almadan önce forum sitelerinden araba sitelerinden yeti ile ilgili yorumları okumuştum.Hepsi olumluydu.Hakikaten yeti sürmek keyif veriyor.Allah hepimize kazasız kullanmak nasip etsin.

Çevrimdışı engin43

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hayırlı-uğurlu olsun GÖKHAN 61. Aracınız kendinize , sevdiklerinize sağlık, mutluluk , sevinç ve huzur kaynağı olsun.

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SimSimSim;514609
Tecrübeli arkadaşlar cevap verirse sevinirim:
Yeni bir araç almayı planlıyorum; Skoda Yeti 1.6 Elegance ve Renault Scenic arasında kararsız kaldım.
Fikirlerinizi paylaşır mısınız?

Yeti ile Scenic çok farklı iki araç biri Crossover diğeri MPV sınıfında Yeti ile ilgili yorum isterseniz bence sınıfında fiyat ve performans aracı olarak ilk sıradadır. 10 ay 7 bin km 1.6 tdi dsg bir Yeti kullanıcısı olarak aracın mükemmel bir yol tutuşu, performansı, konforu ve dsg ile çok ekonomik bir yakıt tüketimi var. Mpv sınıfı araçların gösterge panellerinin ortada konumlandırılmasını bir türlü sevemedim.