škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Yeti sahipleri ve sevenleri kulübü

dartgke · 536 · 389927

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: GÖKHAN 61;515524
Merhabalar ...Ben de dün itibari ile 2015 model Yeti Ambition 1,6 tdi 105 ps dsg araç ile aranıza katılmış bulunmaktayım...

Hayırlısıyla. Nazar değmesin :ok:

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhabalar . Ben de dün itibari ile 2015 model Yeti Ambition 1,6 tdi 105 ps dsg araç ile aranıza katılmış bulunmaktayım.

Aramıza hoş geldiniz. İyi bir tercih hayırlı olsun iyi günlerde kazasız belasız kullanın.

Çevrimdışı duende

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben bir şey merak ediyorum. Cam tavan ilerleyen zamanlarda su kaçırır mi?

Çevrimdışı engin43

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aldığınız  1.6 TDİ Ambition Yeti " cam tavanlı  " mı? Yoksa kastettiğiniz " sunroof " mu? Cam tavan tecrübem yok ama suunroof'un çok olmamakla beraber su kaçırdığını gördüm. Land Rover Freelander 1.8 HSE idi araç... Sanırım lastiklerin yıpranması ve zayıflamasından kaynaklanmıştı. Selamlar

Çevrimdışı duende

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Engin bey cam tavanli versiyonu. Bir arkadaşım zamanla buralar alır deyince size sormak istedim.

Çevrimdışı MURATE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Muratogretmen25;507957
2015 model 1,6 TDI elagance DsG sunroof+kameralı sekerbeyazi 78500tl. Pazarlık yapıldı haftaya teslim ben de aranızda olucam.. Bu arada samimi fikirlerinizi alabilir miyim?fiyat nasıl?

Aynı fiyata 7 mayısta aldım donanım aynı. ...

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mşah;519018
Yeni yan alüminyum görünümlü marşpiyelim

Merhaba Mehmet Bey. Çok yakışmış:) Parça orijinal mi? Bir zamanlar bir yerde fiyatını görmüştüm ve çok pahalıydı. Güle güle kullanın :ok:

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ayhanadem

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba,
bugün aldığım Opak Beyaz 1.6 Tdi Dsg Elegance Greentec ile ben de aranıza katılmış bulunuyorum.
Burada okuduklarım tercihimin ne kadar doğru olduğuna dair inancımı daha da pekiştirdi.

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ayhanadem;521041
Merhaba,
bugün aldığım Opak Beyaz 1.6 Tdi Dsg Elegance Greentec ile ben de aranıza katılmış bulunuyorum.
Burada okuduklarım tercihimin ne kadar doğru olduğuna dair inancımı daha da pekiştirdi.

:wlc:

Nazar değmesin, keyifle kullanın :gaz:

Çevrimdışı 6ahmet1

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ayhanadem;521041
Merhaba,

hayirli olsun kazasiz belasiz surusler. Fiyat paylasirmisiniz? indirim oldumu?

Çevrimdışı 6ahmet1

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar . Ben de dün itibari ile 2015 model Yeti Ambition 1,6 tdi 105 ps dsg araç ile aranıza katılmış bulunmaktayım.Hakikaten yeti almadan önce forum sitelerinden araba sitelerinden yeti ile ilgili yorumları okumuştum.Hepsi olumluydu.Hakikaten yeti sürmek keyif veriyor.Allah hepimize kazasız kullanmak nasip etsin.

hayirli olsun.

Çevrimdışı xRayJR

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
2. Yeti ile tekrar buradayım. Dizel ambiance düz vites 56000 km den sıfır dsg elegance a terfi ettim. İstanbul trafiğinde ramazanda 3 km yi 2.5 saatte gidince tak etti, yeter dedim...

Tek sıkıntım bagaj. Stepne olduğu için bagaj ciddi ciddi küçülmüş. Rahatsız oldum. Bu aralar eski yapıya (stepnesiz) dönebilmenin yöntemlerine bakınıyorum. Yedek parçada yok. Çıkma bakınıyorum. Bulabilirsem eğer değiştireceğim.