škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

kol dayama ve deri direksiyon!

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı evilonthemove

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
herkese iyi akşamlar!kazasız belasız sürüşler!arabama orjinal kol dayama almak istiyorum ancak orjinalinin çok pahalı olduğunu duydum!orjinaliyle aynı görüntüde ve daha ekonomik nereden bulabilirm!mesela yeni polonun kolçağı bizim fabialara uyar mı?birde deri direksiyon kaplaması yaptırsam görüntü itibarı ile orjinalden farklı olur mu? bu konuda deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim!

Çevrimdışı HakanAltunay

• ®
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.kizilay.org.tr
Ben aracıma yaptırdık Samsunda bu işi yapan cok iyi bir döşemeci var.Kol dayamasını WV Caravella'ya ait kol dayamadan taktı deri direksiyonuda orjinal gibi kapladı cok güzel oldu.

Çevrimdışı özkan82

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hicbisey orjinalin yerini tutmuyor. Ben orjinal kol dayama taktırana kadar 2 adet piyasa malı taktım biri eğri büyrü durdu, öteki çat diye kırıldı. Şuan orjinalini taktırdım ne bir tıkırtısı var ne bir esnemesi. 3 yaşındaki yeğenim kol dayamaya basıp ön koltuktan arka koltuğa , arka koltuktan ön koltuğa geçiyor gerisini siz düşünün.

« Son Düzenleme: 16 Haziran 2011, 10:10:09 Gönderen: özkan82 »

Çevrimdışı HakanAltunay

• ®
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı evilonthemove

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: HakanAltunay;241275
Ben aracıma yaptırdık Samsunda bu işi yapan cok iyi bir döşemeci var.Kol dayamasını WV Caravella'ya ait kol dayamadan taktı deri direksiyonuda orjinal gibi kapladı cok güzel oldu.
deri direksiyonu kaça yaptırdın? kolçak tip olarak özkanınki ile aynımı?

Çevrimdışı ALi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
bu kolcaklardan almak istedim ama vida ile montaj yapildigi icin  vazgectim en ideali vidasiz olanlar,onlarda orjinal oldugu icin cok  pahali.
« Son Düzenleme: 16 Haziran 2011, 19:26:11 Gönderen: ALi »

Çevrimdışı HakanAltunay

• ®
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: evilonthemove;241446
deri direksiyonu kaça yaptırdın? kolçak tip olarak özkanınki ile aynımı?

Deri direksiyon : 150tl
Hayır kol dayama aynı değil ince çok kibar çok kullanışlı yarın fotoyu paylaşırım.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı evilonthemove

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: HakanAltunay;241546
Deri direksiyon : 150tl
Hayır kol dayama aynı değil ince çok kibar çok kullanışlı yarın fotoyu paylaşırım.
ya illa orjinaliyle aynı tipte olmasına gerek yok ama en azından arabaya iyi uyum saglasın,sırıtmasın!birde vidayla  monte edilmeside hoşuma gitmiyo!bu arada verdigin bilgiler için saol!

Çevrimdışı hantsome28

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: HakanAltunay;241275

acaba samsunda  yapan yer neresi..bende samsundayım ve aynı problem bende de var..tşk.

Çevrimdışı alikayimtu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hantsome28;251392
acaba samsunda yapan yer neresi..bende samsundayım ve aynı problem bende de var..tşk.

bende samsundayım. yerini öğrenebilirmiyim? ufaktan bendede başladı direksiyon sorunu..