škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb Krom Ön Izgara Uygulaması

cafedip · 29 · 21734

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı acapunco

• Superbaby
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ya koymayın şöyle beyaz beyaz. folyo kaplattıracaksınız illa :D Çok güzel olmuş ;)

Çevrimdışı plastix

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Elime geçeli bir haftadan fazla oldu ama henüz monte edecek fırsatı bulamadım.
Ben de superkoda.com adlı Çek siteden aldım. Kargo olarak AIRMAIL i seçtim ve paypal üzerinden net olarak 137 TL'ye maloldu, 5. gün kargo elimdeydi. Ben daha büyük birşey bekliyordum, özel bir zarf içinde geldi.
Merak edenler için :

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bunlar da benim uygulamamdan Yaparken kalitesini çok beğenmediğimi belirtmiştim ama maskebantlarını çıkarıp parlatınca cidden gece gündüz epey güzel bir gril görünümü veriyor. Alt çıtalar ve plakalık da ton olarak uygun bir kromaj araştırmalı.

« Son Düzenleme: 28 Haziran 2011, 21:31:40 Gönderen: rumiexile »

Çevrimdışı ALi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
gercekten cok guzel olmus gule gule kullanin,bu on izgara icin baska bi  krom serit altarnatifi varmi acaba,bu resimlerdeki 19 parca benim 21  parca,normal krom serit bulsam ayni isi gorurmu.

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: akinali1919;245758
gercekten cok guzel olmus gule gule kullanin,bu on izgara icin baska bi  krom serit altarnatifi varmi acaba,bu resimlerdeki 19 parca benim 21  parca,normal krom serit bulsam ayni isi gorurmu.

http://www.superskoda.com/roomster/sportgrills/skoda-roomster-front-grille-21pcs-set-of-strips-milotec

Roomster için Superskoda'da linkteki 21 parça set var.

Çevrimdışı ALi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

bugun krom serit buldum uyguladim orjinali pahali oldugu icin.bu 8mt serit aldim 7,5mt serit gitti malieti 12 tl.

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı super.b

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar selamlar

İstanbul yolundaki sanayiye geçen arabanın üstüne düşmüş kestanelerin yarattığı dolu çukuru gibi gözüken çukurları yaptırmaya gittim ve gayet güzel iki saat içinde 9-10 tane haifi çukurları düzelttikten sonra plakalar gözüme ilişti ve hadi dedim şu skoda nın galeriden verilme sevimsiz plastik plakaları Krom özel plakalık yaptırmak için bütün sanayiyi dolaştım ve Elmas Nikelaj denen şirketi buldum ve yaptırdım toplamda40 tl aldılar çok güzel oldu. Sonra bana daha önceden bir Superb nin yaptırmış olduğu Ön Krom ızgara yı gösterdi ve gerçekten harika görünüyordu :ok: ve ayreten TDI yanlarında olan kapılardaki Krom şeritleri bile yapıyorlar.250 ön ızgara 150 de yanlara fiyat verdiler tavsiye ederim kendim gördüm ve bunlar gerçek metal krom kullanıyorlar orjinalide olduğu gibi plastik krom kaplama değil plastik kromlar çatlama yapmakta. Numaralarını bir yere koydum ama bulursam burdan veya mesaj halinde gönderebilirim..

Çevrimdışı Burakurt1992

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
hocam araba fotoda daha bir güzel çıkmış çok güzel duruyor ızgaradaki kromlar

Çevrimdışı orka

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhaba bende nisan sonunda aldığım aracıma 11 05/2012 de aynı siteden sipariş geçtim inşallah elime ulaşır.kargoyu airmail seçtim

Çevrimdışı egemenkons

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar bunu şaşmazda daha güzelini artı tampondaki ızgarayıda dahil ederek elams oto nikelaj 200 tl ye yapıyor yakında resimleri nemde yüklerim görürsünüz tavsiye ederim

Çevrimdışı orka

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: egemenkons;357955
arkadaşlar bunu şaşmazda daha güzelini artı tampondaki ızgarayıda dahil ederek elams oto nikelaj 200 tl ye yapıyor yakında resimleri nemde yüklerim görürsünüz tavsiye ederim

ilerde dökülme olurmu ki.
neyse fotoları bekliyoruz

Çevrimdışı chook

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle