škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Caddy Led

Ziyaretçi · 29 · 10368

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Gearbox

• Ziyaretçi
merhabalar vw caddy aracımıza led yaptırmak istiyoruz. beğendiğimiz led modeli hella drl led bunu ankarada araca uygulayacak bir yer biliiyor musunuz? ankarada hella bayi var mı?

hellayı tercih etmemdeki en büyük sebep farlar kapalı iken 8watt farları açtığınız zaman led parlaklığı 3watt a düşüyor.buda geceleri göz almıyor  diğer marka ledler gibi far açıkken veya kapalı iken aynı ışığı vermediği için tercih ettik. resimde yuvarlak içine aldığımız boşluklara takılacak.

buda alacağımız ürünün videosu farlar açıkken ve kapalı iken led parlaklığına dikkat !!!

http://www.youtube.com/watch?v=VmcvpH_hSe8
« Son Düzenleme: 21 Haziran 2011, 15:47:10 Gönderen: Gearbox »

Çevrimdışı Saro-Ş

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Artık Hemen Hemen Her Marka Aynı Sistemi Kullanıyoru Parklar Açılınca 1 Derece Daha Az Yanıyor Fakat Caddy İçin  En İYisi Hella Tam Oturur Diye Düşünüyorum İStanbulda Olsanız Yardımcı Olurdum Komşumuzun Aracına Yaptırmıştık Geçen Sene Fiyat Olarak Led İçin ne Fiyat Aldınız Acaba  sakıncası Yoksa ?

Çevrimdışı anilberke

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
hella yı tr de bulabilirmisiniz bilmiyorum fakat herhangi başka bir ürünle bunu yapmak mümkün. Ahmet Kasapoğlu var İstanbulda gittigidiyorda sahibinden de falan ilanları var kendisiyle görüşmenizi öneririm ... İstediğiniz ürünü o sizin için hazırlayabilir.

Gearbox

• Ziyaretçi
abi ledleri buldum var sadece montajı ve tampondaki plastik parçanın kesilerek uygun ölçüye gelmesi lazım. ankarada bunu yapabilecek birini arıyorum. :)

Çevrimdışı Mert

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben orjinalini bozma derim mehmet.. Ama karar senin,araba senin :ok:

Gearbox

• Ziyaretçi
abi geçen bir caddy de gördüm böyle orj. bişey değil oraya yaptırmış müthiş duruyor. birde yaptırdıktan sonra o yapılan yere gri folyo çektircem süper durur :)

Çevrimdışı Mert

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sen olur diyorsan olur... merakla bekliyorum :D

Gearbox

• Ziyaretçi
en kısa sürede uygulanmış hali burada :) bekleyin...

Çevrimdışı anilberke

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
kestirme dediğiniz nedir ki yokmu forumda Ankarada güzel bir servis tanıdığı olan elektrik bağlantısı da kolay zaten ...

hatta çamurluklara mini cooper sinyali bol takmış bir usta bulursanız eli ince işcilikle kesmeyede yatkın olur tamponu... İstanbul'da olsanız her şekilde yardımcı olurdumda Ankara olunca bilmiyorum. Hella ların fiyatı nedir bu arada birde hangi model olacak? tek tek olan hella modeli mi düz çizgi şeklinde olan mı?
« Son Düzenleme: 23 Haziran 2011, 00:12:41 Gönderen: anilberke »

Gearbox

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: anilberke;243416
kestirme dediğiniz nedir ki yokmu forumda Ankarada güzel bir servis tanıdığı olan elektrik bağlantısı da kolay zaten ...

hatta çamurluklara mini cooper sinyali bol takmış bir usta bulursanız eli ince işcilikle kesmeyede yatkın olur tamponu... İstanbul'da olsanız her şekilde yardımcı olurdumda Ankara olunca bilmiyorum. Hella ların fiyatı nedir bu arada birde hangi model olacak? tek tek olan hella modeli mi düz çizgi şeklinde olan mı?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-aksesuar-otomobil-arazi-araci-hella-ledayflex-5-ledli-gunduz-surus-lambasi-34077545/detay/

bu ürünü düşünüyoruz. ankarada usta birini bulunca alıp montajını yaptıracağım teşekkür ederim :)

Çevrimdışı GökhanBa

• Fluence 1.5 dCI
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Mehmet kardeşim bu işi Ankara da en iyi serdar oto elektirik yapar.Yeri ivedikle ostimin tam ortasında mass wv servisi var kime sorsan gösterir onunla yanyana yeri.Ben orayı tavsiye ediyorum sana.

Gearbox

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: GökhanBa;244219
Mehmet kardeşim bu işi Ankara da en iyi serdar oto elektirik yapar.Yeri ivedikle ostimin tam ortasında mass wv servisi var kime sorsan gösterir onunla yanyana yeri.Ben orayı tavsiye ediyorum sana.

ürünleri temin edip serdar otodayım teşekkür ederim :)

Gearbox

• Ziyaretçi
Ne dersiniz bayram sonrasi taktirayim mi?

Çevrimdışı Mert

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Gearbox;277172
Ne dersiniz bayram sonrasi taktirayim mi?

Bence taktırma Mehmet,araba böyle daha güzel :ok:

Gearbox

• Ziyaretçi
Mert o bolge cok bos duruyor ya sis yada led taktiracagim ama kararsiz kaldim led daha guncel oldugundan o olsun diyorum ama kismet..