škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Devre mülke yazıldım

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar epey zamandan beri düşünüyordum bugün tanıdık birisi geldi ve Afyon Gazlıgöl termal kaplıcalarına yazıldım.1+1 70 m2 yıllık 10 gün kullanım hakkı olan bu termal kaplıca 5 yıldızlı konfora sahipmiş ve bu hafta veya gelecek hafta pazar günü günübirlik gezmeye gideceğim.Yerinde göreceğim tesisi.peşin fiyatı 12500tl taksitli fiyatı 2500 peşin 52x250tl 15750 tolamı.2012 yılının aralık ayında teslimatlar var ve kullanım hakkı başlıyor.
size göre durum nasıl.değer mi? tesis şu;
http://www.akkustermall.com/dairelerimiz.html
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı Mert

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Güzelmiş abi... Bizimde kuzulukta var ama hiç gitmedim :D

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ammo;243781
Güzelmiş abi... Bizimde kuzulukta var ama hiç gitmedim :D
nasıl yani anlamadım,sizin ama gitmediniz o zaman kiraya mı veriyorsunuz?
kuzuluk neresi,termal kaplıca mı deniz mi.ayrıca süreli mi yoksa kat mülkiyetli ömür boyu torunlara kadar kalacak bir mülkiyeti varmı,ayrıca ne kadara aldınız biraz bilgi verirseniz karşılaştırma imkanım da olacak.

Çevrimdışı Mert

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kuzuluk,Sakarya.. 10 yıllık bi antlaşmaydı galiba... Fiyatınıda hiç bilmiyorum valla  :) Babamın babası,dedem almıştı her sene kurban bayramından sonra gidiyorlardı 1-2 hafta kalıp dönüyorlardı halam,amcamlar felan gidiyodu, bizde mecburi annem yalovalı olduğu için hep yalovaya gideriz,sıkıyosa gitmeyelim:sopa:kastamonuluyum ama kastamonuya bile 1 kez gittim oda 6 yaşında :D
« Son Düzenleme: 24 Haziran 2011, 00:23:57 Gönderen: Mert »

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ammo;243795
Kuzuluk,Sakarya.. 10 yıllık bi antlaşmaydı galiba... Fiyatınıda hiç bilmiyorum valla :) Babamın babası,dedem almıştı her sene kurban bayramından sonra gidiyorlardı 1-2 hafta kalıp dönüyorlardı halam,amcamlar felan gidiyodu, bizde mecburi annem yalovalı olduğu için hep yalovaya gideriz,sıkıyosa gitmeyelim:sopa:kastamonuluyum ama kastamonuya bile 1 kez gittim oda 6 yaşında :D
:++::++::++:

Çevrimdışı Mert

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben baba tarafındaki akrabaların bile çoğunu bilmem :D ama Anne tarafını sular seller gibi...

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
eğer düşünüyor iseniz hayırlı olsun

akkuş termalin satışları ile emekli olan bi arkadaşım ilgileniyor.

öncelikle kullanım amaçlı ve dolayısı ile de yatırım amaçlı  mantıklı.
fiyatı bu aralıklarda. varsa peşin almaya bakın.  

akkuş termalde bu civarda en çok reklamını yapan ve özellikleri itibarı ile öne çıkan bir tesis. ankaradan her hafta sonu zibil gibi servis kaldırıyorlar tanıtım amaçlı.

ancak tatili ipoteğe bağlamak var işin ucunda. gerçi kullanmak zorunda değilsin . kiraya verebilir. eşe dosta ikram yapabilirsin.

bide gidince göreceksin firmanın sitesinde olduğu gibi çok yeşillik bi yerler değil. veya en azından şimdilik. ilerde (20-30 sene)orman olacağı kesin.

düşünüyorsan hayırlı olsun

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Hayırlı olsun  ;)

Sen dönemini yaz, biz geçerken uğrarız kışın  :D

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;243777
Arkadaşlar epey zamandan beri düşünüyordum bugün tanıdık birisi geldi ve Afyon Gazlıgöl termal kaplıcalarına yazıldım.1+1 70 m2 yıllık 10 gün kullanım hakkı olan bu termal kaplıca 5 yıldızlı konfora sahipmiş ve bu hafta veya gelecek hafta pazar günü günübirlik gezmeye gideceğim.Yerinde göreceğim tesisi.peşin fiyatı 12500tl taksitli fiyatı 2500 peşin 52x250tl 15750 tolamı.2012 yılının aralık ayında teslimatlar var ve kullanım hakkı başlıyor.
size göre durum nasıl.değer mi? tesis şu;
http://www.akkustermall.com/dairelerimiz.html
Kullanım hakkını  biraz düşünün derim, aynı şartlarda (8.000-10.000TL arası)tapu verenler de var.
Gene de siz bilirsiniz önce bir araştırın. Hayırlısı olsun.
:ok:Neşeli ve Sağlıklı forumlar dilerim

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;243831
Hayırlı olsun ;)

Sen dönemini yaz, biz geçerken uğrarız kışın :D
inş hayırlısıyla şu işi bi bitirelimde daha henüz sözleşme imzalamadım ama haftaya pazar gidip göreceğiz kısmetse.neden olmasın irfan hocam.:+1:

Alıntı yapılan: hiko;243833
Kullanım hakkını biraz düşünün derim, aynı şartlarda (8.000-10.000TL arası)tapu verenler de var.
Gene de siz bilirsiniz önce bir araştırın. Hayırlısı olsun.
kullanım hakkı derken kastınız yıllık kullanım süresinden mi bahsediyorsunuz yoksa süresiz olup olmadğından mı?
birde 6000tl olanlarda var ama kullanmadığınız veya bana denk gelecek zamanı kendim daha önce seçebiliyoruz veya 4 şık var kullanım açısından seçme olarak 4.şıkkı seçersek kendimin olan daire olmasa bile eşdeğer olan bir daireyi istediğim dönemde aynı yerde kullanabiliyorum.birde fiyatlara konfor farkı vede hastane kontrolleride dahil.bazı yerlerde pratisyen dr oluyormuş burada ise 2011 eylül sonu itibariyle her branştan dr olacakmış ücretsiz.fiyatlar kalite konfor dengesi ve koşullarla alakalı.ama ben yinede görmeden tam imza atmayı düşünmüyorum.gidip göreyim diyorum.

Çevrimdışı narkotikim

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bu tür satışlar buralarda da moda..daha inşaat halindeyken ücretsiz götürüp,gezdirip çok cüzi para harcayıp size devremülk satmaya çalışıyorlar..sonuçta ticaret..çok iyi düşünüp karar vermek gerek..saygılar..

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: naotikimm;243991
bu tür satışlar buralarda da moda..daha inşaat halindeyken ücretsiz götürüp,gezdirip çok cüzi para harcayıp size devremülk satmaya çalışıyorlar..sonuçta ticaret..çok iyi düşünüp karar vermek gerek..saygılar..
:blg::syg::hmm::thank:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar pazar sabahı sabah saat 05.00 de Afyon gazlıgöl'e yola çıktık.Isparta'da mola verdiğimiz yerde bir baktık aracımızın plakası yok.Yolda önümüze aniden çıkan çoban köpeği aracın altına girdi plakalığı kırmış ama aracada köpeğede bişi olmadı.Ama araçtan inip bakmadan devam ettik mola yerinde farkına vardık.Tekrar geri döndü araç sahibi arkadaş.Araç dacıa logan 7 kişilik olandan.Araçta bir ufaklık 6 kişiydik.Neyse araç sağlammış bişi olmadan tekrar yola çıktık.430 km yeri 4.5 saatte geldik.Arkadaşlar inanamadım logan köpek gibi dehşet kaçan bir araç.1.5 dci motor.o kadar yükle rampalarda 120 130 km yapıyor.20 krş yakmış o kadar yükle km de.
Bu arada yazılmış olduğum devre mülk olmıyan devredilmiyen hisseli gayrimenkul olan akkuş termal kaplıcalarına geldik.45 dak.sinevizyon,sunum,sohbetten sonra yerleri gezdik.dairelere baktık.Gerçekten yerinde görmekte fayda varmış.Korkunç paralar akıtılmış ve koskocaman binalar komple alttan ısıtmalı bir sistemem sahip.Dairelerin herbirinde merdivenli termal su havuzu bulunuyor.Dairelerin kullaılış şekli gayet mükemmel ve her ayrıntı düşünülmüş konfor için.Her havuzun yanıbaşında yine hamamlardaki gibi keselenme yeri mevcut.Henüz sosyal tesisler açılmamış ve inşaat son hızla devam ediyor.Benim yazılmış olduğum dairelerin blokları 2012 yılı sonunda teslim edilecekmiş.sosyal tesisler de yine her tür ayrıntılar düşünülmüş ve termal su olimpik yüz havuzlar ve her tür ayrıntı,yeşillendirme sahaları da devam ediyor,ayrıntılar fena değil.Kısaca ben memnun kaldım arkadaşlar tavsiye ederim.
yine ufak ayrıntılardan biriside benim aldığım bloklardan bir 06 plakalı siyah octi sahibi var,bir yeti sahibi olan var,bir de audi a6 olan var aynı bloktayız.Afyon'dan gece 00.45 de geldik.oradanda ortacaya sabah 07.de geldik.uykusuzluk gözlerimden akıyor.
      Uğur sende gelirsen senle parti kurarız orda..Arkadaşlar ST olarak bir bloğu kapatalım ne dersiniz orada detaylıng da yaparız.bloğa st blokları ismini koyarız blok yöneticisi olarak uğur veya irfan hocamıda başkan yaparız.
« Son Düzenleme: 27 Haziran 2011, 08:40:03 Gönderen: fenomen »

Ugur A.

• Ziyaretçi
Hayırlı olsun hocam.
Alıntı yapılan: fenomen;244534
...Uğur sende gelirsen senle parti kurarız orda...
Ben gelirsem Osman Reyiz' le gelirim.:kiki::knp::xx::aman:

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;244534
............Kısaca ben memnun kaldım arkadaşlar tavsiye ederim.
.............

Hayırlı olsun sağlıklı günler de, güle güle kullanın....
kullanım hakkı derken; kullanım süren bittiği zaman hiç bir hakkın kalmıyor ve başkasına devredemiyorsun ....anlamında demiştim...
:ok:Neşeli ve Sağlıklı forumlar dilerim