škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

3.000deyiz ama yakıt hala değişmedi.

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aynen hassas iş :)
-------------------------------------------------

Çevrimdışı erdal16

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
benim 6200 oldu 90 100 arası gidersen 4.2 ama 100 üzeri 5 6 arası değişiyor ama o performansa göre yaksın abi acıma

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: erdal16;247675
benim 6200 oldu 90 100 arası gidersen 4.2 ama 100 üzeri 5 6 arası değişiyor ama o performansa göre yaksın abi acıma
Performanslı kullanımda 5bucugu geçmiyordu, geçen gün performanslı kullanmama rağmen 5.1 yaktı :) arabayıda koklatmaya alıştırmak faydalı oluyor demekki.

Çevrimdışı medmania

• Garajperest
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;245616
Anladım abi. :) 4 litreye inse yine yeter,moralim düzelicek.

90bg lik dizel makineyle yakıtı düşüremedim 1.4 TFSI olsa kendim için konuşuyorum tüketimleri gözümün önünde görmek istemem :++:
Sorma her arabadan inişte gözüm takılıyor ibreye aha yarı gitti, aha gitti çeyrek kaldı diye....

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: medmania;247702
Sorma her arabadan inişte gözüm takılıyor ibreye aha yarı gitti, aha gitti çeyrek kaldı diye....

Biryere kadar ya, istasyona sürekli uğramak can sıkıyor e ceptende gidiyo malum, araba tutkunu olmama rağmen dizele yöneldim varsın gır gır gır yapsın 2500 devirden sonra gürültüsü hoşuma gidiyor zaten ondan öncesindede içerden tamamen sessiz :)

Çevrimdışı srcn09

• Turbocharged Direct Injec
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.passatturkiye.com
Gökçen abim ilk bakımdan sonra düşmeye başlıyor bizim araç 10.000 km boyunca 8-9 Lt yakıyordu bakıma girdi biraz daha zaman geçti birden 5-6 LT lere düştü :)
2008 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI CR 140HP 6-DSG COMFORTLİNE REFLEKS GÜMÜŞ

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: srcn09;247759
Gökçen abim ilk bakımdan sonra düşmeye başlıyor bizim araç 10.000 km boyunca 8-9 Lt yakıyordu bakıma girdi biraz daha zaman geçti birden 5-6 LT lere düştü :)
Sağolasın Sercan'ım içime su serptin :)  Yarın sabah Allah'ın izniyle günü birlik Çanakkaleye ordanda Erikli'ye gidiyorum fabitoyla, yol maceralarını ve resimleri yayınlarım, bakalım ne yakıcaz. :)

Çevrimdışı srcn09

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;247843
Sağolasın Sercan'ım içime su serptin :)  Yarın sabah Allah'ın izniyle günü birlik Çanakkaleye ordanda Erikli'ye gidiyorum fabitoyla, yol maceralarını ve resimleri yayınlarım, bakalım ne yakıcaz. :)

Uzun yolda daha da düşer yakıt tüketimi ;) Şehire dönünce normal değeri yakalar diye düşünüyorum ;)

Şimdiden hayırlı yolculuklar abim allah kaza bela göstermesin bol bol foto bekliyoruz :ok:

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: srcn09;247880
Uzun yolda daha da düşer yakıt tüketimi ;) Şehire dönünce normal değeri yakalar diye düşünüyorum ;)

Şimdiden hayırlı yolculuklar abim allah kaza bela göstermesin bol bol foto bekliyoruz :ok:

Allah razı olsun :)

Şimdi yıkamaya iniyorum, az önce depoyu fullettirdim, bir kısımda yedek depoyu doldurdum menzil 810 km düşük geldi biraz bana :(

Çevrimdışı srcn09

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yedek depo değildir aslında o Gökçen abi genleşme tankıdır ve doldurulması tavsiye edilmez

Manzeil ( Range) çok değişkendir pek takılma ona son kullanış tarzına göre sana bir menzil çıkarmıştır araç uzun yola çıkınca hatta varıcağın yere gittiğinde menziln artmış bile olabilir :) Mesela bizim araç burda fulluyoruz 960 km gösteriyor Balıkesire varıyoruz 1.200 km gösteriyor :)

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;247917
Allah razı olsun :)

Şimdi yıkamaya iniyorum, az önce depoyu fullettirdim, bir kısımda yedek depoyu doldurdum menzil 810 km düşük geldi biraz bana :(

Burayı takip eden biri olarak bunu bari sen yapma. Yok öyle bir depo falan, genleşme tankıdır o, birkaç seferden zarar gelmez ama bir daha yapmamanı tavsiye ederim. Tabanca attığında bıraktırın ya da ücrete göre depo doldurun( 50 liralık,100 liralık v.s)

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çuvalladık :D Anladım birdaha kesinlikle olmaz o zaman, bir sorun çıkarmaz inşallah ?

06lkn66

• Ziyaretçi
çıkarsaydı bizim araba çıkarırdı 2004den 2009a kadar her hafta depoyla birlikte genleşme tankıda dolduruldu taş gibi hala ;) hoş bizimki artık nasırlaştı araba köyde tarladan çıkmıyo altını vura vura geziyo bi gün isyan edecek ama biliyorum ne zaman

Çevrimdışı TATMACA

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Eşimin Fabia'sı (1.4 ) 2500 km de fakat klima açık iken şehir içinde 11,5 lt gösteriyor.
Bir anormallik var gibi.