škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia ya başladık yavaştan :)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
17 jant (18 abartılı durur bence yakısmaz) balık sırtı anten spoyler yeterlıdır.xenon bence fuzulıdir.
tavan da harıka olmus nekadara mal oluyo nerelerde yapılıyo acaba  ufak bilgi verebılırmısınz ?

Çevrimdışı mertozbek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
walla normalde internette 100-150 tl arası ilanlar var ben bir tanıdığa yaptırdım. 4300K xenon düşünüyorum mercekte var zaten orj gibi duracaktır

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mertozbek;250350
walla normalde internette 100-150 tl arası ilanlar var ben bir tanıdığa yaptırdım. 4300K xenon düşünüyorum mercekte var zaten orj gibi duracaktır
4300 merceklı ıdealdır ama orjınalın yerını tutarmı bılemem.
kımılerı 6000k 8000k fln taktırıyolar hem göstermıyo yolu hemde rahatsız edıyo karsıdakını.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
4300 gayet güzel, pişman olmazsın aydınlatma açısından mercekli farda.

Aynı farda halojen de denedim, halojen fuzuli geldi xenonla yolu görünce :)

Çevrimdışı delikurt66

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Araç gerçekten güzel olmuş, bende de 2011 elegance var. iki kapı arasında kalan sutunları bende folyo ile kaplatmak istiyorum. dışardan direklerin görüntüsü mükemmel içerden nasıl acaba, ota direklerin araç içinde kalan kısımlarını da kapladın mı , resimlerini eklersen çok iyi olur.teşekkürler eline sağlık.

Çevrimdışı mertozbek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sonunda xenon far ve egzos ucunu da hallettim bir de anten çok uzundu onu değiştirip kısa anten taktım fotolar acele ile telefon ile çekildi en yakın zamanda yıkanıp adam gibi fotolar gelicek :)
egsoz

Anten

bunlar da xenon fotoları

yanlız aksam çektiğim xenon fotolarında sanki hafif bir gölge var bu merceğin yapısıyla mı alakalı yoksa ampul ters mi takılmış bir ara forumda öyle bir konu vardı ama bulamadım

Çevrimdışı mertozbek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
tamam bn onları en kısa zamanda terse çeviriim :)) saolasın can :ok:

Çevrimdışı ST-max

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Şöyle bir jantla nokta olabilir bence.Maşşalah bu arada.

Çevrimdışı mertozbek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
janttan değilde coiloverdan dolayı o kadar güzel duruyor sanırım jantları vw in chicago jantı olucak büyük ihtimal ama orj gri düşünüyorum rengini çünkü rs jantına en yakın olanı bu sonra da rs logolar yay ve spoiler ile bir müddet ellemeyi düşünmüyorum aracı :)

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Abi ABT jantları satıyor bir abi bizim forumda,bijon ölçüleri vs uyuyormu bilmiyorum ama orjinal BBS üretimi jantlar ve fiyatı çok uygun bir bak istersen :)

http://www.passatturkiye.com/satilik-olanlar/2535-satilik-18-inc-abt-jantlar-5x112.html

Çevrimdışı mertozbek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
can bu chicago jantlarını uzun zamandır arıyordum en sonunda geçenlerde buldum ikinci el ve aldım fakat resimdeki gibi kollar metal iç kısımları siyah gibi olduğundan giriye boyamam yada boyatmam gerekiyor. öğrenci olduğum için simdilik sadece jantlar duruyor evde boş boş :D yakın zamanda lastik almak  lazım

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlısı olsun o zaman abi :) Aslında benim de bir takım jant almam lazım,chicago lar çok güzel. Ben ellemeden tak derim çünkü beyaz arabada çok güzel uyum sağlıyor :)

Çevrimdışı mertozbek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bende tam tersine önce griye boyayıp rs jant gibi olsun diyorum sonra da canım sıkıldıkça plasti dip ile renk değiştirrim diyorum beyaz siyah vs :D

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
octiye wv jantı ayıp olur karizması gider diyorum ben.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ