škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Günlük yakıt değerleriniz..

gokcen59 · 4900 · 2278060

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;346142

Geri çektirseydin ya tekrar :D aynısı geldi başıma, komple 100 liralık bastı :D dedim naptın sen, istasyonun bütün deposunu bana doldurdun :D

abi gecenin 11 inde uğraşmayayım dedim nasıl olsa dönüp dolaşıp yine alacağız :++:

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Birkan;346230
abi gecenin 11 inde uğraşmayayım dedim nasıl olsa dönüp dolaşıp yine alacağız :++:

Canın sağolsun tabi, oluyor bazen işte :D

Çevrimdışı skoda_tudor06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
dun mersinden geldim 1.8T ile gidiste sıfır depo 90 TL ye doldu 90 km/s sabit hızda toplam 560 km yol aldım yaklasık 30 km si sehir içi gelişte ise arac yuklu halde ortalama 100 km/s sabit hızla 500 km yol aldım :)

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Normalde şehir içi 7'yi geçmiyor, ben kullanıyorken

Eşim (taze şöför) kullanınca +2 litremiz var  :++: Umarım zamanla ayağı alışır, daha hafif gaz vermeye

İşte şöförden şöföre iş nasıl değişiyor, aynı araç aynı parkur, 2 litre fark var 100 km'de  :D

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;348359

Eşim (taze şöför) kullanınca +2 litremiz var  :++: Umarım zamanla ayağı alışır, daha hafif gaz vermeye

İşte şöförden şöföre iş nasıl değişiyor, aynı araç aynı parkur, 2 litre fark var 100 km'de  :D

Turbo'nun hakkını veriyor :hoh::hih::hoh::hih: boost doldura doldura gidiyor işte :hoh::hih::hoh::hih:
Sendeki hadi benzinli, ablam bu işin şahı :rm: 1.5 CRDi'si var, 9-10 ortalama ile geziyor :rm: arabada öküz gibi tork var, rampada bile gazsız kalkıyor, artık nasıl gaz veriyorsa cihaza :rm: şimdi tecrübelendi, büyütecekler arabayı SUV düşünüyorlar,sanırsamki ablam 15-18'den aşağıya düşmeyecek :rm:

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Klima açık rakım yüksek ortalama hız 100, Fabiş 4.5 LT :)
-------------------------------------------------

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;348359

Eşim (taze şöför) kullanınca +2 litremiz var :++: Umarım zamanla ayağı alışır, daha hafif gaz vermeye

İşte şöförden şöföre iş nasıl değişiyor, aynı araç aynı parkur, 2 litre fark var 100 km'de :D
İrfan hocam bende aynı güzergahta hanımla aynı rakamları tutturuyoruz hanımda çiçeği burnunda şöfor cc kullanmıyor zaten bilmiyor nasıl kullanılacağını..
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: fenomen;349230
İrfan hocam bende aynı güzergahta hanımla aynı rakamları tutturuyoruz hanımda çiçeği burnunda şöfor cc kullanmıyor zaten bilmiyor nasıl kullanılacağını..

Ben ayağımı hanıma göre daha erken gazdan kaldırıyorum önde kırmızı yandığında ya da tarfik durduğunda, öğrenecek zamanla  ;)

Haliyle daha fazla fren kullanıyor, amacım minimun frenleme ile gitmek, takip mesafeme danalar girmese şehir içinde 6 litreye bile inerim gibi görünüyor.

Çevrimdışı agasarca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bursa - Akçay - Asos vb. gidiş dönüş 750 km. 2 kişi + 2 çocuk + normal bagaj, klima yarısında açık, şehir içlerinde düşük viteste gezinmeler dahil ortalam tüketim 6.4 litre /100 km. Hız 80-100 km/saat ortalama.

Sizce nasıl

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: agasarca;349570
Bursa - Akçay - Asos vb. gidiş dönüş 750 km. 2 kişi + 2 çocuk + normal bagaj, klima yarısında açık, şehir içlerinde düşük viteste gezinmeler dahil ortalam tüketim 6.4 litre /100 km. Hız 80-100 km/saat ortalama.

Sizce nasıl

benzinli ise iyi tabi...

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
son depo km de 275 kr olarak çıktı.Birazda benzin yaktı desek temiz 300 yakıyor :)

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: agasarca;349570

Sizce nasıl

Abi 1.4 benzinliydi sanırım roomi ? bildiğim gibiyse bu ortalama çok çok iyi.
-------------------------------------------------

Çevrimdışı Hacı Köksal

• Bosch + Karcher
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ibrahimes

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Daha önce yol bilgisayarım olmadığı için kesin değer söyleyemiyordum. 25 kilometre ortalamam 5.4 l/100km,  5 kilometre şehir içi 20 km Eskişehir çevre yolu normal kullanımda. Aracım Hyundai Accent Admire Dizel.

Çevrimdışı agasarca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;349693
Abi 1.4 benzinliydi sanırım roomi ? bildiğim gibiyse bu ortalama çok çok iyi.

1.2 HTP. 1.4 de olsaydı çok değişmezdi sanırım.