škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Günlük yakıt değerleriniz..

gokcen59 · 4900 · 2276872

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
M.A.S.T bu stratejiiyi en iyi favoriti olan bilir bu arada. :D
-------------------------------------------------

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: gokcen59;377255
M.A.S.T bu stratejiiyi en iyi favoriti olan bilir bu arada. :D

If you have a Favorit, you MAST apply this strategy :D

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aynen abi hiç affetmez :D kol dışarda, doğal klima mod: on bide :hanz:
-------------------------------------------------

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: turker;377249
...M.A.S.T. Strategy :rm:

Bu stratejinin en çok kullanıldığı araçlardan biri de Favorit'tir :D :D :D :D Haydi favocular yalan mı söyleyin :++::++::++:
Yanlış! Favorit' te Allah ne verdiyse basacaksın ki aradaki mesafeyi koruyasın.:++:

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yakıt konusuda gidici gibi.budamı dağıliyi yaw
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı Blackhawk

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhabalar aracım 1.2 yeti dsg aracım yeni yeni olmasına rağmen 25 günlük kullanımla 2400 km ulaştı aracım ilk aldığımda aracı çok yüksek değerlerde dolaşıyordu  şehir içi 9 10 litrelerden aşşağı inmiyor fakat şehir dışı tüketimi 7 -9 arasında değişiyor ben yol bilgisayarına pek inanmasamda aldığım benzine göre hesap yapıyorum ve depoyu ilk fullediğimde 550 km yol yapabilmiştim ki bunun yüzde 80'ni şehir içi .Geçen hafta sonu İstanbul - Armutlu(Yalova) arası uzun mesafe yaptım Tam olarak 217 km tuttu yol Yola çıkarken 110 TL benzin aldım ve benzinim 350 km gitti anlayacağınız yetinin şehir içi ve dışı kullanımında uçurumlar var bu hesaplara göre yeti uzun mesafede 700 800 km görür fakat şehir içinde görüp göreceği 550 600 km ben yanılıyorsan biri konuşsun yada bunu kabul edelim ben bu değerlerin daha düşeceğine inanmıyorum şehir içinden kastım bu arada İstanbul Diğer şehirleri Şehir içi olarak kabul etmiyorum .İstanbul trafiği malum bu aralar... Saygılar

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Blackhawk;377368
Merhabalar aracım 1.2 yeti dsg aracım yeni yeni olmasına rağmen 25 günlük kullanımla 2400 km ulaştı aracım ilk aldığımda aracı çok yüksek değerlerde dolaşıyordu  şehir içi 9 10 litrelerden aşşağı inmiyor fakat şehir dışı tüketimi 7 -9 arasında değişiyor ben yol bilgisayarına pek inanmasamda aldığım benzine göre hesap yapıyorum ve depoyu ilk fullediğimde 550 km yol yapabilmiştim ki bunun yüzde 80'ni şehir içi .Geçen hafta sonu İstanbul - Armutlu(Yalova) arası uzun mesafe yaptım Tam olarak 217 km tuttu yol Yola çıkarken 110 TL benzin aldım ve benzinim 350 km gitti anlayacağınız yetinin şehir içi ve dışı kullanımında uçurumlar var bu hesaplara göre yeti uzun mesafede 700 800 km görür fakat şehir içinde görüp göreceği 550 600 km ben yanılıyorsan biri konuşsun yada bunu kabul edelim ben bu değerlerin daha düşeceğine inanmıyorum şehir içinden kastım bu arada İstanbul Diğer şehirleri Şehir içi olarak kabul etmiyorum .İstanbul trafiği malum bu aralar... Saygılar
Teknolojisi epey eski olan Favorit' le dolu depoyla şehiriçi 400km civarı gidebilirken, şehirdışı (düz ve açık yol sabit sürat) 500-550km civarı çok rahat gidilebiliyor.:wnk:

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;377249
:rm: İşte bu, ben de adını merak ediyordum,

mesafe aç sonra topukla imiş :++::++::++:

M.A.S.T. Strategy :rm:

Bu stratejinin en çok kullanıldığı araçlardan biri de Favorit'tir :D :D :D :D Haydi favocular yalan mı söyleyin :++::++::++:

:adm::adm::adm: MAST Strategy Forever :adm::adm::adm:
Favorit hiçbir zaman beni tedirgin etmedi, Broadway'den bile daha rahat yolculuk ettim devlet karayolu v.b yollarda., dehlemesini bildiğin noktalarda çok itaatkar davranmıştır :D 1,2 ve 3. vitesleri çok seridir, özellikle 3. vitesi doldurduğunda inanılmaz dolu dolu gider aslında :D sadece bir kere bir kamyoncunun yaptığı hayvanlıkla 4 kolluya biniyorduk :D eliyle geç geç dediği halde tam yanına geldiğimde hızını sabitlemedi, birde üstüne abandı, yan yana geldiğimizde şeritten araba geldi, direk sola sinyal ve benzinciye girdim o hız :D Allah'ın sevilen kuluymuşuz, o benzinci olmayaydı tarlaya dalacaktım el mecbur :D bizde hazır bahanesiyle mola vermiş olduk tabe :D

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
:adm::adm::adm:

İşte bu :rm: konuyu pert ettik yine :D
-------------------------------------------

Fethiye'den bildiriyorum :D dün giriş yaptık, yarından sonraya kadar buradayız gibi... Bu akşamüstü aliecek Hisarönü mevkiine girmiş bulunduk :rm: o ne la :rm: Rusya mı Belgrad mı belli değil, Türk yok. Türk gördüğümüz tek yer su almaya girdiğimiz BİM'di :D Dedim memleket nere gidiy, hanım bizi şişlemeden çıkalım buralar bize yaramaz dedim :D Yarın ölüdenizde denize girme planı var bakalım...

---------------------------------------------

Hepten de konuyu heç etmeyelim, Denizli'de 940 küsür km'de depoyu tekrar fulledim, 5.4 idi YB ortalaması, gerçek ölçüm de tam tamına 5.4 çıktı. Geneli 110-120 ile geçilen şehir dışı yollar, bi miktar da şehir içleri (Eskişehir, Denizli, Pamukkale)...

Ardından sıfırlayıp Fethiye'ye geldik. Fethiye'ye geneli 110 kmh ile 5.3'le girdik. Ama Fethiye-ölüdeniz-ovacık yollarında 6.2'ye çıkarmış bulunduk...

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;377889

Fethiye'den bildiriyorum :D dün giriş yaptık, yarından sonraya kadar buradayız gibi... Bu akşamüstü aliecek Hisarönü mevkiine girmiş bulunduk :rm: o ne la :rm: Rusya mı Belgrad mı belli değil, Türk yok. Türk gördüğümüz tek yer su almaya girdiğimiz BİM'di :D Dedim memleket nere gidiy, hanım bizi şişlemeden çıkalım buralar bize yaramaz dedim :D Yarın ölüdenizde denize girme planı var bakalım...

Hepten de konuyu heç etmeyelim, Denizli'de 940 küsür km'de depoyu tekrar fulledim, 5.4 idi YB ortalaması, gerçek ölçüm de tam tamına 5.4 çıktı. Geneli 110-120 ile geçilen şehir dışı yollar, bi miktar da şehir içleri (Eskişehir, Denizli, Pamukkale)...

Ardından sıfırlayıp Fethiye'ye geldik. Fethiye'ye geneli 110 kmh ile 5.3'le girdik. Ama Fethiye-ölüdeniz-ovacık yollarında 6.2'ye çıkarmış bulunduk...
iki yıl öncede ovacıktaydık.ölüdenize giderken ortalama mükemmeldi gelirken anlık tüketimi kapatıyordum bir kaç kere baktım anlığa:kork2:
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;377889

Yok toparlarız şimdi :D
14 litre ortalama, hadi devam edin şimdi :rm::rm::rm:
Çekirdek isteyen?
:D

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bp den depoyu fulledik 88 tl lpg aldik surekli yardirking modda seyahet ettik 150-160 dan asagiya dusmedik yer yer 210-220 yaptik ve 340 km de depo bitti geceyi bu sekilde bitirdik gunduz olunca radar korkusuna 120-140 la gittik 84 tl lpg 450 km gitti apistik kaldik ilkd defa bu kadar uzun yol yaptik demek yardirking cok fark ediyor:D

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Zabah Fethiye'de ayrılış, muhtemelen yardırking olacak çünkü eve giden yol çok uzun.

Evden yazarım artık, tabi yolda bi yere uğramazsak...

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
300 kg bagaj,3 yetişkin,1 çocuk,non stop klima.
Kırklareli-İstanbul arası.