škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Günlük yakıt değerleriniz..

gokcen59 · 4900 · 2277102

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;252982
Hadi bakalım bekliyoruz :)
Vazgeçtim :D, 00.00 gibi eşofmanları giyip çıkacam yola, paşalar gibi sağdan hızı sabitleyip 120-130 la gidecem :)
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;253200
Hiç ummadığım bir araba çıktı nomıssız.

O yüzden 13 ayı geçtik :D Bunun değeri 9bin gibi olmasına rağmen 15bin bandındakiler bile ilgimi çekmez oldu. Yükseltmem için temiz 20'ye çıkmam gerek, yoksa pişman olacağım.

Bu eski uzakdoğulu, çan çin çonlu, caponlar falan çok sürpriz sarfiyatları oluyor. Eniştemde zamanında 92 Mazda 626 2.0 vardı, üstelik karbüratörlüydü cihaz, yıllarca kullandı, o kadar az yakardı ki 2.0 olmasına rağmen, sonra LPG'de taktı üzerinde tepindik resmen. 280 bin mi 290 bin de mi ne satmıştı, arabayı resmen ekonomik ömrünü tamamlayana kadar kullanmıştı. Zamanına göre donanım nerdeyse fulldu birde konfor ve sarfiyatı harika olunca evladiyelik oldu çıktı cihaz.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: FF;253205
Bu eski uzakdoğulu, çan çin çonlu, caponlar falan çok sürpriz sarfiyatları oluyor. Eniştemde zamanında 92 Mazda 626 2.0 vardı, üstelik karbüratörlüydü cihaz, yıllarca kullandı, o kadar az yakardı ki 2.0 olmasına rağmen, sonra LPG'de taktı üzerinde tepindik resmen. 280 bin mi 290 bin de mi ne satmıştı, arabayı resmen ekonomik ömrünü tamamlayana kadar kullanmıştı. Zamanına göre donanım nerdeyse fulldu birde konfor ve sarfiyatı harika olunca evladiyelik oldu çıktı cihaz.

O arabadan da yıllar önce alacak oldum da almadıydım. Çok kral arabaydı, üst katımda da 323 var o yıllara ait, o da çok memnun.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;253216
O arabadan da yıllar önce alacak oldum da almadıydım. Çok kral arabaydı, üst katımda da 323 var o yıllara ait, o da çok memnun.

Çok kral arabalardı o 6 serileri, Mazda'nın en kral olduğu yıllar zaten. Onlar gibi bir araba daha çıkartamadı adamlar zaten. Bugün sıfır üretsin gene yok satar, çok iyi hatırlarım o yıllarda aylarca sıra bekletme furyasını başlatmıştı adamlar. Beyaz 626 2.0 dedin mi 4-5 ay sonrasına gün veriyorlardı. 1.6'sınıda almıştık, ama ondan çok memnun kalmadık, sarfiyatı nerdeyse aynı olunca 2.0'a geçmiştik, o yıllar benzinde sorun olmadığı için 2.0 araba almak hiç dert değildi. Bir ABS ve Airbag yoktu arabada zaten, klima mlima falan dolu doluydu.

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Baki abi o 92 model 626 2.0 modelinden üniversite hocamda var, adam arabasına resmen aşık anlat anlat bitiremez konfor güç dayanıklılık ne ararsan var diyor, gayet bakımlı arabası ilk sahibiymiş pırıl pırıl , içerdeki plastiklerde çok dayanıklı malzeme kullanmışlar.uv ışını falan dememiş parlatıcı neyim olmamasına rağmen simsiyah pırıl pırıl :)

Türker abi ben aynı vaziyet az önce yoldan geldim dizel arabayla 7.0 litrelik bir değerle. Senin arabanın Maaşallah'ı var :)
-------------------------------------------------

Çevrimdışı srcn09

• Turbocharged Direct Injec
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.passatturkiye.com
Dün

210 km yol yapıldı , Şile tarafına gidildi Işık Üniversitesini gezmeye biraz dolaştık araç eve vardığımızda toplam 210 km yapmış ortalama tüketim 5.8 Lt ;)
2008 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI CR 140HP 6-DSG COMFORTLİNE REFLEKS GÜMÜŞ

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sercan nasıl Işık üniversitesi ? içine hiç girmek nasib olmadı dağ başına kurmuşlar bir okul :D

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: gokcen59;253293
Baki abi o 92 model 626 2.0 modelinden üniversite hocamda var, adam arabasına resmen aşık anlat anlat bitiremez konfor güç dayanıklılık ne ararsan var diyor, gayet bakımlı arabası ilk sahibiymiş pırıl pırıl , içerdeki plastiklerde çok dayanıklı malzeme kullanmışlar.uv ışını falan dememiş parlatıcı neyim olmamasına rağmen simsiyah pırıl pırıl :)

Türker abi ben aynı vaziyet az önce yoldan geldim dizel arabayla 7.0 litrelik bir değerle. Senin arabanın Maaşallah'ı var :)

Senin araba daha yoluna girmedi, o şartlarda max 6 litre yapması lazım.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fiat doblo 5.1 şehir içi.. Biraz düştü tüketim..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;253334
Senin araba daha yoluna girmedi, o şartlarda max 6 litre yapması lazım.

Bencede. :) Daha yeni, bakalım yoluna giricek inşallah kullanıp görücez.

Çevrimdışı burock

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Tatil yolunda tuketimimiz:
 4kisi bagaj dolu klima genelde acik molalarla birlikte 90km hiz ortalamasi bazi yerlerde 140-150 gibi hizlarla 5.8litre yakti.

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
urladan manisa salihli ordan istanbul sonra düzce tekrar urla toplamda 1600 km yol 2 söför durmadan aralıksız gidip geldik toplamda 24 saat sürdü araç mercedes E200 Komp. yakıt 100km de/9 lt fırsat buldukça bastık hız konusuna hiç dikkat etmedik desem yeridir
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: burock;253372
Tatil yolunda tuketimimiz:
 4kisi bagaj dolu klima genelde acik molalarla birlikte 90km hiz ortalamasi bazi yerlerde 140-150 gibi hizlarla 5.8litre yakti.

1.3 motordu sanırım abi ?

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;253293

O arabaların bugün yürüyen canlısına bakın, önemli oranda daha hala ilk sahibi falandır, bu yüzde çok yüksektir o arabada. Bugünkü teknoloji ile harmanlayıp Mazda bir daha sürsün piyasaya çatır çatır satar. Tek sorun tur yoktur arabada, dar yerlerde falan sıkıntı yaratır manevrada ama çok başarılı hidroliği vardır, lap lap döner elinin altında :)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;253431
O arabaların bugün yürüyen canlısına bakın, önemli oranda daha hala ilk sahibi falandır, bu yüzde çok yüksektir o arabada. Bugünkü teknoloji ile harmanlayıp Mazda bir daha sürsün piyasaya çatır çatır satar. Tek sorun tur yoktur arabada, dar yerlerde falan sıkıntı yaratır manevrada ama çok başarılı hidroliği vardır, lap lap döner elinin altında :)

Baki abi konuyla alakası yok ama seni bulmuşken sorayım dedim 2006 model 101 fabia var mı?Bizim kuzen almış 101 diye geçiniyo dedim 101 olmaz.Ruhsata bakmadım ama ruhsatta yazan 75 kw zannedip 1,36 çarpıp hesapladılar bence.Merak ettimde.