škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Günlük yakıt değerleriniz..

gokcen59 · 4900 · 2278054

0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;457608
İnsani değerler değil bunlar, hani aynı arabadan bende de var.4 litre altını göremedim henüz Allah nasip etmedi:D Çok ciddi sabır ve gaz pedalını hisseden bir sağ ayak lazım.Mesela ben botla araba sürdüğümde kafadan 1 litre artar tüketim ayakkabının tabanı kalın olduğundan bu yüzden ince tabanlı tigerlarım her zaman bagajda durur:)

Harbiden o çok farkediyor.Yazın terlik olduğunda terliği çıkarıp kullandım bi kaç kez inanılmaz değerler gördüm.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;457611
Harbiden o çok farkediyor.Yazın terlik olduğunda terliği çıkarıp kullandım bi kaç kez inanılmaz değerler gördüm.

İstemeden gaza gereğinden fazla basıyoruz buda tüketimi olumsuz etkiliyor.Ne kadar ince taban o kadar iyi sürüş bana göre.

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;457601
hahaha ilahi uğur abi akşam akşam güldüm yine :D

:kro: :bnn: :rm: :gaz:
Masallah, akaryakıt zammı haberleri neler yaptırıyor bizlere :wnk:

benimde Fabia I 1.4 tdi ile en düsük tüketimim 3.8lt idi, oda 4. vites 60 km hız ve cc ile,

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ugur A.;457577
Arkasından çakmak bile atarız.:D
Uğur bey bu tdi rakamları bana da sonunda fabia I aldıracak :spr::spr:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;457626
Arkadaşlar bu fsi yakıtlarını okuduğumda lpg verileri beni cezbediyor ama ne kadar doğrudur ki?
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-askeri-personelden-cok-acil-satilik,kazasiz,lpg-li-temiz-golf-149006815/detay/

Hocam sen benzinde 35 kuruş yakan birisin.Lpg benzin fiyat oranıda böyleyken fsi sorunsuz lpgli çalışıyor deseler bile taktırma derim.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;457626
Arkadaşlar bu fsi yakıtlarını okuduğumda lpg verileri beni cezbediyor ama ne kadar doğrudur ki?
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-askeri-personelden-cok-acil-satilik,kazasiz,lpg-li-temiz-golf-149006815/detay/

Hocam bildiğim kadarıyla, direct enjeksiyonlu arabalarda Sıralı sistem LPG sorunlu.
Benzin enjektöründen geçen benzinin enjektörü soğutma işlevide de var.
LPG takılınca enjektörden benzin geçmediği için enjektörler fazla ısınıyor ve uzun vadede arızalanıyor. Sıvı sistem de maalesef çok pahalı.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Botlara alismam benim 1-2 gunu aliyor en fazla. Fotograftaki deger 34km boyunca timberland bot ile yapilmis ortalama. Yazin puma ferrarilerimle 3.3 mu ne gormustum ama gece vakti bombos yolda :)

Çevrimdışı uyeniay28

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
yakıt tüketim yorumlarınız için sağ olun. benim merak ettiğim her benzinlikte mazot fiyatları arasında 15 kuruş civarı fark var. bu mazotların birisi kalın diğeri biraz ince imiş. siz hangisinden kullanıyorsunuz. ben totalden alıyorum. total excellium ucuz olanından acaba motora uzun vadede zararı olabilirmi.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;457630
Hocam sen benzinde 35 kuruş yakan birisin.Lpg benzin fiyat oranıda böyleyken fsi sorunsuz lpgli çalışıyor deseler bile taktırma derim.
Uğur bazen lpg li fsi ve tsi li araç gördüğümde coşuyorum,ama lpg ye asla sıcakda bakan değilim ama gel görki 5,21 oldu 97 oktan.

Çevrimdışı smyomekatronik

• OCTAVIA 1.6 FSI
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Muhammet hocam bizim fsi lara lpg fazla km yapılmıyorsa gerekmiyor. Diğer lpg li 1.6 motorlardan zaten az yakıyor. Benim araba otomatik gebze trafiğinde 50 kuruş yakıyor, vectra, era ,astra sahibi tanıdıklarım da lpg de 40 kuruş civarları yakıyorlar. 10 kuruş için lpg nin çilesi çekilmez.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smyomekatronik;457718
Muhammet hocam bizim fsi lara lpg fazla km yapılmıyorsa gerekmiyor. Diğer lpg li 1.6 motorlardan zaten az yakıyor. Benim araba otomatik gebze trafiğinde 50 kuruş yakıyor, vectra, era ,astra sahibi tanıdıklarım da lpg de 40 kuruş civarları yakıyorlar. 10 kuruş için lpg nin çilesi çekilmez.
:syg::syg::eyv.::eyv.:

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;457713
Uğur bazen lpg li fsi ve tsi li araç gördüğümde coşuyorum,ama lpg ye asla sıcakda bakan değilim ama gel görki 5,21 oldu 97 oktan.

Hocam güçlü motor olursa anca o zaman lpg ye sıcak bakabilirim.Bizim komşuda lpgli 2011 otomatik Corolla var.En son zamlarla 35-36 kuruş benzin hariç yakıyor dedi şehir içi.Hesabını ona göre yap derim.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
100 tl ye 270 km karışık ş. içi daha az olabilir, 37 kr, otr.-7.4 lt, 97 oktan

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
son 400 km kısa mesafe ş.içi ortalamam 7.6
biraz uzun kullanınca (8-10 km falan) aşağı doğru düşoyor ama sonra yine oluruna geliyor çünkü ev-iş 3 km.

Ucuz eurodieselden de memnunum, daha sarsıntısız bile olabilir, belki psikolojiktir :) depo yarıya geldi nerdeyse.
« Son Düzenleme: 30 Ocak 2014, 23:49:54 Gönderen: turker »