škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Günlük yakıt değerleriniz..

gokcen59 · 4900 · 2280158

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;461377
Shell'den bir kere doldurmuştum.Araba tepkisizleşmişti.Basıyorum basıyorum gitmiyor gibi geliyordu.Benzinlikte epey büyük bir yerdi Muğla'da,kelek olmaz diye umuyordum.Ondan beri bir daha shellden almadım.Total euroexelliuma devam.Hiç totalden denedin mi fark var mı aralarında?

Hangi karta veriyor %8 ,ben totalde %5 indirimli alıyorum sürekli.

Total kullandım ilk 5000 km falan,çok memnundum. Sonra denemelik Fuel Save aldım memnun kaldım. Ama dediğin gibi çekişte bir tuhaflık var,bugün eski kasa 1.5 dci Clioyla kalktık ışıklarda,geçemedi ama dibimden ayrılmadı,çok şaşırdım. Belki bu yüzdendir,bir daha Total deneyelim bakalım :D

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;461378
Total kullandım ilk 5000 km falan,çok memnundum. Sonra denemelik Fuel Save aldım memnun kaldım. Ama dediğin gibi çekişte bir tuhaflık var,bugün eski kasa 1.5 dci Clioyla kalktık ışıklarda,geçemedi ama dibimden ayrılmadı,çok şaşırdım. Belki bu yüzdendir,bir daha Total deneyelim bakalım :D

Can belki DCI yazılımlıydı.
Bu değerlerle yakıt değiştirilmez:D

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Akif Hoca;461386
Can belki DCI yazılımlıydı.
Bu değerlerle yakıt değiştirilmez:D

Bende öyle avuttum kendimi abi ama cidden iyi yürüdü araba,gerçi birde ağmur vardı ve benim araba patinaja sardı 2.vites boyunca,yolun sağındaydım ve su birikintisi doluydu,ondan olabilir..

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;461388
Bende öyle avuttum kendimi abi ama cidden iyi yürüdü araba,gerçi birde ağmur vardı ve benim araba patinaja sardı 2.vites boyunca,yolun sağındaydım ve su birikintisi doluydu,ondan olabilir..

Sardıysa zaten hiç düşünme, 1 saniyelik kayıp bile durumu açıklamaya yeter..

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Can;461376
...yazdığımdaki tek hata 100 değil 120 lira olacaktı o,100 lira dedim 120 liralık doldurdular o detayı atladım sadece :)
Pis yalancıya bak sen ya!:kavga:

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İyice moralim bozuldu.. ben 100 tl ye 300 km göremiyorum ki şehiriçi..:mad:

Çevrimdışı veracocha

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;461376
Alıntı yapılan: veracocha;461352
Pek inandırıcı gelmedi bana

17.5 krş yakmış , şehiriçi de var diyorsunuz ki çok zor

Volkswagenden maaş alıyorum ben arabam az yakıyor diye yalan söyleyerek :D Detailingturkeydeki konumda fişlerle,pompa değerleriyle birlikte fotoğraflı olarak sürekli güncelliyorum :) Bu arada yazdığımdaki tek hata 100 değil 120 lira olacaktı o,100 lira dedim 120 liralık doldurdular o detayı atladım sadece :)

O detay zaten önemli olan hocam :)

21.2 krş yakmış oluyor ki iyi değer gerçekten

Çevrimdışı vedat77

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar yeti greenline 1,6TDI var 56 lt ile sehir ici ortalama 850 km yol yapiyorum sizce nasil degerler ortalama hizim 31 km yi gosteriyor..Arac su anda 17,000 km ve ortalama ekranda yakit 6,7 yi gosteriyor fabrika verisi olan 5,2 lt bir turlu yakaliyamadim oyle agresifde kullanmam sakin kullanirim uzun yolda 4.2 lt yi 90 km lik sabit hizda gorebiliyorum....

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bmwyle geziyoruz bu ara hergün inceğe gidip geliyo gayet sakin kullanım 8.5 civarı ortalama

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;461378

gecen makyajlı bi lineayla aynı şeyi yaşadım. Kalkışta biraz gafil kaldım, sonra adamı gecene kadar göbegm çatladı ibre 185 iken gecebildim anca. Jantlar kapaklıydı, 1.3'tü yani. Saat 24 idi yollar boştu ama pişmanım basmam bi daha o kadar.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;461438
gecen makyajlı bi lineayla aynı şeyi yaşadım. Kalkışta biraz gafil kaldım, sonra adamı gecene kadar göbegm çatladı ibre 185 iken gecebildim anca. Jantlar kapaklıydı, 1.3'tü yani. Saat 24 idi yollar boştu ama pişmanım basmam bi daha o kadar.

Hocam yaşlanıyo musunuz acaba eskiden tehlikeyi önceden sezip doldururdunuz turboyu :)

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;461439
Hocam yaşlanıyo musunuz acaba eskiden tehlikeyi önceden sezip doldururdunuz turboyu :)

Aslında farkındaydım ama jantları kapaklı görünce az avans vereyim dedim :) Tabi yeni araba, yakalamak kolay olmadı :)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Siz böyle anlatınca geçenletde yazılımlı bi cuprayla m3 ün rollunu izlemiştim 230 sonra geçebiliyodu m3 sizinkide o hesap olmuş :)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
40litre mazot 691km yol.Yol bilgisayarına göre 6,2 tüketim.1.4 TDI şehir içi.