škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Günlük yakıt değerleriniz..

gokcen59 · 4900 · 2277973

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
çayyolundan gölbaşına gittim geldim dolanma falan derken 66km yol yapmışım 4.4 ortalamayla gezinmişim bugün :)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende bugun yenimahalle-cayyolu-yenimahalle yaptim passatla. Giderken sakin gittim tam 7.0 di ortalamam. Donuste verdim ayari yardirking modunda geldim ortalama 12.3 litre :D

Çevrimdışı Dark_ottoman

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.yesilisikbilisim.com
Alıntı yapılan: veracocha;465743
çok yakmış ben 80 liralık gaz ile 420 km gidiyorum

30 kuruş rahat kullanımda iyi bence ama banada fazla geldide ne yapalım benzin pahalı

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu ankaranın yeni bulvarları çok iyi oldu benm için tandoğandan gimata eve geldim 4.8 ortalamam vardı benzinli bi araba için çok iyi oldu. Ama şu 1000 km çabuk dolsa da bi ciğerleri açmaya başlasam

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Cerato ile depoyu tam doldurduktan sonra 800ş.dışı-100km ş.içi toplam 900km gittim ışık yandı, daha 85km gider diyordu.. Yol bilgisayarı 6.1Lt/100km tüketim gösteriyordu..
Be ne zaman 5 lt tüketirimin cevabını buldum, hiç bir zaman:D

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İstanbul - Çorlu arası.. otoban.. Max. ne kadar yakıyor denemesi gibi bir  şey oldu.. hız 140 ın altına hiç düşmedi.. geneli 150-160 arası diye bilirim.. bir iki de max hız denemesi yaptım..  max. 182 km filan bu arada dahası yok..

ortalama tüketim 7.2 Lt..
 aynı yolu çok kasmadan 4.7 lt. ile gittiğimde olmuştur..

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ayni yolu yarim saat civarinda gittigim olmustur :)

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;466319
Ayni yolu yarim saat civarinda gittigim olmustur :)

eski arabamı bu yol yüzünden satmıştım..  Fabia 2 de kesmedi beni.. 160 la giderken A4 ün dibime girip selektör yapması beni deli ediyor..  4 şeritli yol bom boş.. gelip beni sıkıştırıyor. çoğuna yol vermem.. :)

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Allah korusun. Dünkü trabzondaki kazayı görünce hız mız yapılmaz bu memlekette. Tırların arkası ölüm yuvası.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: zaferhan;466383
eski arabamı bu yol yüzünden satmıştım..  Fabia 2 de kesmedi beni.. 160 la giderken A4 ün dibime girip selektör yapması beni deli ediyor..  4 şeritli yol bom boş.. gelip beni sıkıştırıyor. çoğuna yol vermem.. :)

o yolun ilacı suoerb :)) ya da eski 1.8t passat da olur :)

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;466386
Allah korusun. Dünkü trabzondaki kazayı görünce hız mız yapılmaz bu memlekette. Tırların arkası ölüm yuvası.

otoban da uzunca önünü görünce arada bazen sitres atılır.. ama şehir içi asla.. hele İstanbul yollarında.. anlık olay.. biri arkasına bakmadan şerit değiştirse yeter.. kurtarmaya vakit te kalmıyor..

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Depoyu doldurduktan sonra 905 km yol gittim, ışık yandı, ortalama tüketim yol bilgisayarına göre 6.1 LT.
Buraya kadar sorun yok, ışık yandığında daha 90 km yol gideceğini gösteriyordu, 1-2 km sonra eve geldim, sabah çalıştırdım, son 90 km mesafeden eser kalmamış. Depo boş yol bilgisayarıda mesafe göstergesi ---- şeklinde yanıp sönüyor. Gece depomu boşaltmadıklarını da biliyorum. Sorun nedir?
Böyle bir durum ile daha önce karşılaşan oldu mu? Araba Kia Cerato CRDI

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bizim kia sorento da 60 a kadar düşüp küt diye 4 çizgiye düşerdi sıkıntı yok bence hocam

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;466386

Biz de ara sıra şeytana uyuyoruz ama, şehirler arası yollarında (otobanlarda bile!) ineklerin gezdiği bir memlekette yaşıyoruz beyler! Şahsen yollarda yaban domuzu leşi (öyle köpek/kedi kadar değil, bir at kadar iri idi!), parçalanmış koca koca lastik parçaları, kamyonlardan düşmüş odun/kalaslarla karşılaşmış bir vatandaş olarak Türker arkadaşa katılıyorum.

Stres ata ata kendine güvenin artar. Veee, o çok rahat ve güvenli gittiğini zannettiğin günlerden birinde terk-i diyar ediverirsin (Allah korusun)!

Allah herkese kazasız belasız sürüşler nasip etsin...

Çevrimdışı Dark_ottoman

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.yesilisikbilisim.com
Bugün Karabük-Safranbolu arasındaki kazada kötü idi.

Allah korumuş az daha aşağı gitseymiş araba uçurum