škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Günlük yakıt değerleriniz..

gokcen59 · 4900 · 2278008

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63
Dinleyince yol acilmiyor ki:)  alternatif guzergahlarda dolu oluyor maalesef :)
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mesdi;468704
Dinleyince yol acilmiyor ki:) alternatif guzergahlarda dolu oluyor maalesef :)
Ankara alternatif güzergah konusunda sanırım İstanbul'a göre daha zayıf, tabii benimki bir öngörü sadece...

TBS sistemi olan navigasyon cihazım İstanbul'da iyi kötü alternatif güzergah öneriyordu, Ankara'da hiç alternatif güzergah önerdiğini göremedim.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yok abi var aslında ben misal beşevler-tandoğana 5 farklı yoldan gidebilirim :) yapılması gereken navigasyonu hafızaya almak bence :)

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
15 günlük ş.içi ortalaması 6.6'ya oturdu. geçen ay da böyle idi. demek ki yazın böyle yakacağız.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;468706
Yok abi var aslında ben misal beşevler-tandoğana 5 farklı yoldan gidebilirim :) yapılması gereken navigasyonu hafızaya almak bence :)

Emin benim iş gereği neredeyse her ay gittiğim yer değişiyor. Bu ara Gaziosmanpaşa'dayım mesela. Gaziosmanpaşa-Öveçler arası da aslında dediğin gibi birkaç alternatif var. İlk gün yukarıdan gittim, 5-6 kilometre yolu almam 1 saat civarı sürdü. Dün Tunalı üstünden denedim 40 dakika sürdü. Ben biraz da yön bulma özürlüsüyüm tabii, onun da etkisi var:D

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ankara-karabük 210 km mesafe tek kişi arka koltuk ve bagaj full dolu yolun 100 kmsi 130 diğer kalanı 110 sabit 6.6 ltre ortalama tüketim chevrolet cruze 1.4t lpg

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: Esariipek;468737
Ankara-karabük 210 km mesafe tek kişi arka koltuk ve bagaj full dolu yolun 100 kmsi 130 diğer kalanı 110 sabit 6.6 ltre ortalama tüketim chevrolet cruze 1.4t lpg

Üniversiteye bekleriz ;)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Valla ilker hocam tanışmak isterim sizinle yarın falan müsait olursanız bi yanınıza uğramak isterim

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ortalama hız 26 km.. ortalama yakıt 7.4 L .. şehirler arası kısmet olmayınca.. düşmedi yakıt..

7.4*5.03/100 = 37.2 Kr.

aracıma acımasam takıcam LPG yi.. kıyamıyorum..

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: zaferhan;468749
Ortalama hız 26 km.. ortalama yakıt 7.4 L .. şehirler arası kısmet olmayınca.. düşmedi yakıt..

7.4*5.03/100 = 37.2 Kr.

aracıma acımasam takıcam LPG yi.. kıyamıyorum..
eski aracıma kıyamadım kıyamadım 4 sene oyle bindim sonra zamlara tepem attı araştırıp landirenzo taktırdım.Hiç problem yaşamadım ve çok ucuza gezdikçe ve problem yaşamadıkça kesşe daha önce taktırsaydım deyip durdum.Şimdi yeni aracımıda lpg li adım.Komik rakamlara gezmek yakıtı düşünmeden gaza basmak kadar zevklisi yok.Israrla tavsiye ederim .taktırmadığınız günlere pişman olur söylenir durursunuz
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
satarkende lpg li olanı tercih ediyorlar haberin olsun.Eskide kaldı hiç lpg takılmadı lafı
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1400 km oldu bugün aracım 30 krş yakıyo benzinde muhtemelen 2000 olmadan takicam israf iki katı para vermek

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Shell Nitro almıştım, 930 km de ışık yandı, yol bil. göre ortalama tüketim 5.9 Lt./100km

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Akif Hoca;468759
Shell Nitro almıştım, 930 km de ışık yandı, yol bil. göre ortalama tüketim 5.9 Lt./100km

Akif benim Fuel Save ile Nitro arasında gözlemim Nitro'nun az birşey daha performanslı olduğu(psikolojik de olabilir:) ), biraz daha sessiz çalıştığı ancak menzilin bir miktar azaldığı olmuştu. Senin deneyimin ne şekilde?

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;468756
1400 km oldu bugün aracım 30 krş yakıyo benzinde muhtemelen 2000 olmadan takicam israf iki katı para vermek

LPG'de kafan rahat sürersin hemde.Şuan 30 kuruş yakıyo ama nasıl yakıyo?:) Rodaj bittikten sonra tak gitsin..Ben bir numaralı lpg karşıtı bir insandım ama bu fiyatlar bel büktürüyo adama.Şu an değil ama ileri ki yıllarda passat biraz daha eskidiğinde bende takmayı düşünebilirim.Hem dahada yaygınlaşır TSI-FSI lpg sistemleri.