škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Günlük yakıt değerleriniz..

gokcen59 · 4900 · 2281669

0 Üye ve 16 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: esariipek;473896
iki gündür arkadaşın şirketinin connectle geziyoruz aldığımızda 7.6 altıydı ortalama sonra ben oturdum direksiyona 1.8 tdci motorun bi minimumunu görelim diye :) şehir içi 5.5 la geziliyorum daha uzun kullansam ilginç şeyler çıkabilir ortaya :) yanlız araç 1.8 ve 90 beygir doğanın 1.4 arabası 80 bgdi ama tam bir tork canavarı araba torkunu öğrenemedim ama hızlanma isteği çok keyifli

220 nm

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Akif Hoca;473897
220 nm

Azmış hoam ozman ben 260 falan bekliyodum. Arabanın kullanım özellikleriyle kitabi verileri beni çok şaşırttı. Aynı opelin 95 bg 1.3 ünün 95 bg gibi olmaması gibi

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;473896
İki gündür arkadaşın şirketinin connectle geziyoruz aldığımızda 7.6 altıydı ortalama sonra ben oturdum direksiyona 1.8 tdci motorun bi minimumunu görelim diye :) şehir içi 5.5 la geziliyorum daha uzun kullansam ilginç şeyler çıkabilir ortaya :) yanlız araç 1.8 ve 90 beygir doğanın 1.4 arabası 80 bgdi ama tam bir tork canavarı araba torkunu öğrenemedim ama hızlanma isteği çok keyifli

Babamın şirket transitini çalabilirsem getireyim bir buluşmaya.Yok böyle bir gidiş.:D 140hp olması gerek.Çoğu binekten iyi gidiyor..Ticaride iveco ve forddan uzak duracaksın.İkiside köpek gibi gidiyor.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;473903
Babamın şirket transitini çalabilirsem getireyim bir buluşmaya.Yok böyle bir gidiş.:D 140hp olması gerek.Çoğu binekten iyi gidiyor..Ticaride iveco ve forddan uzak duracaksın.İkiside köpek gibi gidiyor.

Hissiyat tavanda arabada ama 1.4 tdcia da yoktu o hissiyat

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;473904
Hissiyat tavanda arabada ama 1.4 tdcia da yoktu o hissiyat

68hp 160nm motor.Ne tork var ne hp.Gayet normal ondan.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün Ankara-Giresun arası 620 km. yol yaptım. Genellikle hız sabitleyici ile 110 sabit gelmeye çalıştım, ancak özellikle son 150-200 kilometrede bazı bölümler dur-kalk trafiğe döndü. Klima yol boyu açıktı (çoğunlukla 4. kademe). Araçta 2 yetişkin vardı ve bagaj doluydu. Ortalama hız 71 oldu, tüketim ise 6,4.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;474232
Bugün Ankara-Giresun arası 620 km. yol yaptım. Genellikle hız sabitleyici ile 110 sabit gelmeye çalıştım, ancak özellikle son 150-200 kilometrede bazı bölümler dur-kalk trafiğe döndü. Klima yol boyu açıktı (çoğunlukla 4. kademe). Araçta 2 yetişkin vardı ve bagaj doluydu. Ortalama hız 71 oldu, tüketim ise 6,4.
Araç tsi mi?
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;474240
Araç tsi mi?
Evet, yazılımı da var.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bence gayet güzel bir ortalama yakalamışsın abi octaviayla gitsem muhtemelen 6.0 yakardı. Bende ankra-karabük yaptım 4 yetişkin silme bagaj 100 km otoban 60 km duble yol 30 km köy yolu otobanda 140-160 arası duble yolda 120 sabit köy yolu 60 ı geçmeden gittim 5.9 yaktı. Dönüşte 5 kişi aynı bagaj köyden merkeze indim 60 ı geçmeden 20 km köy yolu 115 e sabit 45 km duble yol 3.3 ortalama yakaladı biraz ayarsız bir tüketimi var arabanın :)

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
önceki gün samsuna 4.7 yb ort. ile geldim, geneli 120 kmh, başlarda 110 idi yarım saat kadar, klima hep açıktı. Bayram trafiği yoktu, perşembe idi günlerden..

Alıntı yapılan: Esariipek;474243
Bence gayet güzel bir ortalama yakalamışsın abi octaviayla gitsem muhtemelen 6.0 yakardı. Bende ankra-karabük yaptım 4 yetişkin silme bagaj 100 km otoban 60 km duble yol 30 km köy yolu otobanda 140-160 arası duble yolda 120 sabit köy yolu 60 ı geçmeden gittim 5.9 yaktı. Dönüşte 5 kişi aynı bagaj köyden merkeze indim 60 ı geçmeden 20 km köy yolu 115 e sabit 45 km duble yol 3.3 ortalama yakaladı biraz ayarsız bir tüketimi var arabanın :)

sizin köy yüksek olduğu içindir.

karabüke dönüşlerde sizin köy civarından karabüke kadar 0.2 düşüş garanti her zaman :)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;474250
önceki gün samsuna 4.7 yb ort. ile geldim, geneli 120 kmh, başlarda 110 idi yarım saat kadar, klima hep açıktı. Bayram trafiği yoktu, perşembe idi günlerden..

sizin köy yüksek olduğu içindir.

karabüke dönüşlerde sizin köy civarından karabüke kadar 0.2 düşüş garanti her zaman :)

Aslında böyle bariz sürekli iniş yoktu indiğim kadar yokuşta çıktım denebilir anayola çıkıncaki sabit hız bayağı düşürdü gibime geldi.validenin köyü olsa gidiş geliş arası 3 litreden fazla oynayacağını düşünüyorum ben :):)

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İstanbul-Sakarya, Sakarya-İstanbul arası 430 küsür km. 30 kmsi şehir içi, gerisi şehir dışı 4 kişi gidişte bagaj full 4 kişi 18 kuruş yaktı :)

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aniden altınoluğa gitme kararı aldık,saat 22.00 civarı yola çıkacağım.Kazasız belasız varırız inşallah.Tüketim değerlerini varınca paylaşırım.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Giresun-Ankara (Öveçler) dönüş tuketim değerlerimi de paylaşayım:

Araçta 3 yetişkin vardı, bagaj ve arka koltuk da tamamen dolu idi.
Yol boyu yine hız sabitleyici ile 110 sabit gitmeye çalıştım. Ordu geçişinde tüm ışıklara yakalandım, Kırıkkale'den sonra hız sabitleyici yalan oldu. Elmadağ'dan sonra bir yerde 3-5 kilometre kazadan dolayı dur-kalk şeklindeydi, bir ara tamamen durdu.
Ortalama hız 69 km/saat oldu.
Tüketim ise 6,7.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;474417
Giresun-Ankara (Öveçler) dönüş tuketim değerlerimi de paylaşayım:

Araçta 3 yetişkin vardı, bagaj ve arka koltuk da tamamen dolu idi.

Yol boyu yine hız sabitleyici ile 110 sabit gitmeye çalıştım. Ordu geçişinde tüm ışıklara yakalandım, Kırıkkale'den sonra hız sabitleyici yalan oldu. Elmadağ'dan sonra bir yerde 3-5 kilometre kazadan dolayı dur-kalk şeklindeydi, bir ara tamamen durdu.

Ortalama hız 69 km/saat oldu.

Tüketim ise 6,7.

Bence gayet güzel değer abi. Benim erbaafan dönerken ibiza 6.5 tu. muhtemelen senin araba kadar dolu değildi ve elmadağda allahın arabanın canını alması dışında zorliyacak bir durum yoktu. Böyle düşünüldüğünde yazılımlı tsi için gayet güzel bir değer olmuş