škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Günlük yakıt değerleriniz..

gokcen59 · 4900 · 2279884

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;474757
Radar Beeper programı nasıl işe yarıyor mu?
Gece bircok yerde uyardi Gokhan, ama gece oldugundan radarlar acik degildi sanirim, gece fotograf cekebilen radar TR de henuz yok diye biliyorum.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustisahin;474761
Gece bircok yerde uyardi Gokhan, ama gece oldugundan radarlar acik degildi sanirim, gece fotograf cekebilen radar TR de henuz yok diye biliyorum.
Bende gece pek dikkat etmem radara.. sanmıyorum gece çekeceğini.  Ama bu tavsiye ettiğin programı indirdim. Gerçi yola çıktık geldik ama olsun yine de kullanırız şehit içinde bile. .Sağol. .
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı emreunal

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Artık her ilde gece radarı var, geçenlerde arkadaşa adrese teslim gelince anladık ve bir memura sormuştuk. Bilginiz olsun.

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emreunal;474769
Artık her ilde gece radarı var, geçenlerde arkadaşa adrese teslim gelince anladık ve bir memura sormuştuk. Bilginiz olsun.
Eğer öyleyse bu ay sağlam ceza öderim. Internetten sirgulayabilecegim bir yer var mi?
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı emreunal

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Her zaman her güzergahta oluyor mu bilmiyorum ama gib.gov.tr ( resmi site olduğu için yazdım) adresinde sisteme yüklendi ise cezaları görebiliyorsunuz diye biliyorum.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
gib.gov.tr'ye pek de güvenmemek lazım. 17.06.2014'te kesilen ceza Temmuz'un son haftası eve geldi. Ödemeden önce siteden kontrol ettim, ama gib.gov.tr'de görünmüyordu.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu aralar çok fazla yolculuk yaptım.2400 tatil üstüne geçen hafta İstanbul-Bursa-İzmir yaptım.2 gün öncede karabük İstanbul yaptım

Karabüğe arkadaşın 1.4 101 lik fabiası ile gittim 2.60 tan 68 tl lpg ile 365 km yol gittim.Giderken biraz fazla yaktı onu anlayamadım ama dönüşte yarı klima açıktı git gel ortalamam 21 kr

Birde şunu farkettim uzun yola gideceksen araba güçlü olacak çoğu zamanan sollamalara çıktım araba istediğim gibi hızlanmadı octaviamı çok aradım..

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
10 gündür samsundayım, karabükten çıkarken sıfırlamıştım, buradaki kullanım dahil (yaklaşık yarı yarıya) 5.7 gösteriyor şu an ama %5-10 arası eksik gösteriyor diye düşünüyorum gerçekte 6.5 olabilir.

Yarın gümüşhaneye geçeceğim, pompada ölçme şansım olabillr belki.

Çevrimdışı pharnakia

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Son bayram tatilinde yolun çoğu dağ tırmanma ,stabilize yani yakıt tüketimini artıran faktörlerle doluydu. Aracım 0,283 kuruş yaktı ki aracıma bir kez daha hayran oldum :) iyi ki benzinli passat almamışım yoksa o yol şartlarında 50 kuruşu aşağı inemezdim.Ayrıca araç hep tam dolu idi :)

Çevrimdışı pharnakia

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Radar işine gelince Dikkatli olun arkadaşlar bu işin gecesi gündüzü yok.Bayramın 2. günü karadeniz sahil yolunda gidiyorum bütün araçlar yavaş yavaş bu yolda böyle gidilir mi dedim bastım eşim az önce radarı solladın biliyorsun değil mi diyor :) yok görmedim ama eve ceza gelince görürüm dedim :D

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
sahil yolu çok doluydu 2 gün önce gümüşhaneye geldm ben de. Bazı yerlerde yerli plakalar yavaş gidiyordu ben de uydum onlara 70'e indim, onu n haricinde 120'yi geçmedim. 3 kişi ama bagaj ağırdı bu sefer, köye tırmanış dahil 5.4 gösterdi.

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün Antalya ş.içi klima açık ort.hız 27km, 8.3lt
Bu kadar ortalama hiç beklemiyordum.

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sehirici bu sicaklarda birde klima acik oldumu mecbur yakiyor,

Çevrimdışı pharnakia

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;475040
sahil yolu çok doluydu 2 gün önce gümüşhaneye geldm ben de. Bazı yerlerde yerli plakalar yavaş gidiyordu ben de uydum onlara 70'e indim, onu n haricinde 120'yi geçmedim. 3 kişi ama bagaj ağırdı bu sefer, köye tırmanış dahil 5.4 gösterdi.

Gümüşhane şehir içi zaten radar uygulaması sürekli yapılıyor :) Hangi köydensiniz 5 yıldır buradayım artık yarı gümüşhaneli oldum. Burada skoda bir tutku caddeye çıkın her taraf octavia ve superb

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Karabük-ankara 4 yetişkin normal dolulukta bagaj yarıyol 120 kmh cc sabit ve klima açık geri kalan yarı yol klima kapalı yolda ışıklandırma varsa 180-200 arası geri kalanı 145-150 sabit. toplam yol 210 km ort hız 116 kmh ortalama tüketim 6.1lt. Araç a7 tdi dsg 27.000 km