škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Günlük yakıt değerleriniz..

gokcen59 · 4900 · 2278390

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
crdi'yi de bi 5'e attıktan sonra yasal sınırlar içinde o kadar yaktıramazsın, mümkün değil.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;492969
crdi'yi de bi 5'e attıktan sonra yasal sınırlar içinde o kadar yaktıramazsın, mümkün değil.

Boşver abi afl+ sadece aradaki yakıta değer boşlinedan cosmoya geçtin olsun okadarcık

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;492972
Boşver abi afl+ sadece aradaki yakıta değer boşlinedan cosmoya geçtin olsun okadarcık

Yerim kozmosunu Emin :rm: önce makine lazım bana. Ceed concept almadığıma pişmanım da bu rakamlarda değişiklik kolay değil öyle...

Çevrimdışı suyunsesi

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Herkese iyi forumlar. Ben foruma yeni üye oldum. Daha 3 gün önce 2006 model Kia Picanto 1.1 benzinli aracımı sattım. Aslında ailem genişliyor olduğundan artık büyük bir araca geçme zamanım geldi diye düşündüm. Daha geniş ve büyük bir araç almayı planlıyorum. Aklımda ve gönlümde hep bir Roomster vardı ama bakalım kısmet. Fiyatlar biraz yüksek. İnşallah alabilirim.
Burası yakıt değerlerinin paylaşıldığı bir bölüm olduğu için 1.1 benzinli kia picanto ile ne yaktığımı söyleyeyim.
Şehir içi ortalama 6,3 Lt/100 km. Şehir dışında ise 4.4 Lt.
Aracımı şehir içinde ortalama değerlerde kullandım. Yani agresif olmamakla birlikte biraz performanslı. Şehir dışında ise hız olarak ortalama 110 - 130 km aralığında.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Doblo ile bu kar kış, soğuk, patinaj, buz derken 9 litreyi gördüm :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: suyunsesi;493055
Herkese iyi forumlar. Ben foruma yeni üye oldum. Daha 3 gün önce 2006 model Kia Picanto 1.1 benzinli aracımı sattım. Aslında ailem genişliyor olduğundan artık büyük bir araca geçme zamanım geldi diye düşündüm. Daha geniş ve büyük bir araç almayı planlıyorum. Aklımda ve gönlümde hep bir Roomster vardı ama bakalım kısmet. Fiyatlar biraz yüksek. İnşallah alabilirim.
Burası yakıt değerlerinin paylaşıldığı bir bölüm olduğu için 1.1 benzinli kia picanto ile ne yaktığımı söyleyeyim.
Şehir içi ortalama 6,3 Lt/100 km. Şehir dışında ise 4.4 Lt.
Aracımı şehir içinde ortalama değerlerde kullandım. Yani agresif olmamakla birlikte biraz performanslı. Şehir dışında ise hız olarak ortalama 110 - 130 km aralığında.

Hayırlı olsun. Evet picanto ş.içi de az yakan bi araçtı, benzin 4 küsürken 30 kuruş yakardı bende.

Alıntı yapılan: mygokhan;493063
Doblo ile bu kar kış, soğuk, patinaj, buz derken 9 litreyi gördüm :)

Multijet az yakma eğilimli değil Gökhan :) ben de anlamış oldum.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;493069

Multijet az yakma eğilimli değil Gökhan :) ben de anlamış oldum.

Abi multijet az yakiyorda sizin kasalar ağır. Gokhan abinin aracta oyle. Multijetin sinirlarini zorluyosunuz :)

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;493083
Abi multijet az yakiyorda sizin kasalar ağır. Gokhan abinin aracta oyle. Multijetin sinirlarini zorluyosunuz :)

Araç 1350 kg sadece. Ama Aeodinamik sıkıntılı.. Şu olayı güzel rampada çekiş iyi...
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Kurban bayramının son günü sabah 5te yola çıktım güzergahım
Ankara-İzmit-Abant Gölü-Bolu-Karabük-Ankara
Izmitte ve Boluda sehir icine girdim Bolu yu bilmedigim icin kayboldum saçmaladım biraz Karabük'te Safranbolu'ya çıktım bi yemek yeyip Ankara'ya geldim burda da aşti ve beytepeye ugrayip eve gectim fotograflari aksam geldigimde evin önünde cekmistim sabah 150 tl lik mazot aldım 50 tl lik te Karabük'ten aldım bana göre fluencenin yakit rekoru bu otobanda giderken ara ara 150ye sabitledim Sakarya'dan sonrada uyku bastirinca 180e kadar çıkıp indim bi kaç kere

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;493098
Araç 1350 kg sadece. Ama Aeodinamik sıkıntılı.. Şu olayı güzel rampada çekiş iyi...

1350kg hafif değil ki abi:) Multijetin hakkı max 1200kg falan bence.Benim Fabiam 1200kg doblo benim arabanın yüklü hali gibi.Ağır yani.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;492979
Yerim kozmosunu Emin :rm: önce makine lazım bana. Ceed concept almadığıma pişmanım da bu rakamlarda değişiklik kolay değil öyle...

Yazilim saart :)

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Trafiksiz bi Istanbul sabahinda evden Kadikoye geldim 25 km civarinda yakit olarak ortalamam 7,5 lt gosteriyordu soguk hava yaradi bizim oglana :D

Gecen gunde arkadssimin 101 lik fabiasi ile gebzeye gidip geldim yaklasik 105 km yol yapmisim 20 tl lpg yakti yol bilgisayarida 5.8 lt gosteriyordu namussuz sogugu yiyince iyice cigerlenmis :D

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;493169
Yazilim saart :)

Yazılım diye bağırıyor Doğukan. Ama yazılımdan sonra da race chip'in yaptığı gibi üst devirlerde şıkırtı yaptırırsa o da çöpe gidecek bi maliyet olur, hemen orjinale dönmem gerekir. race chip öyle yaptı diye kullanmıyorum mesela.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;493314
Yazılım diye bağırıyor Doğukan. Ama yazılımdan sonra da race chip'in yaptığı gibi üst devirlerde şıkırtı yaptırırsa o da çöpe gidecek bi maliyet olur, hemen orjinale dönmem gerekir. race chip öyle yaptı diye kullanmıyorum mesela.

Yapmaz. Neden yapmaz yazilimda arabanin bi degeriyle degil butun degerleriyle oynuyolar ondan yapmaz :)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;493314

Bazi firmalar 1 hafta denemesi suresi taniyor ve beğenmeme durumunda parayı iade ediyor. Sen Erhan'a yaptırmayı duşünuyordun sanırım, ona bir sormak lazım.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...