škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Günlük yakıt değerleriniz..

gokcen59 · 4900 · 2312125

0 Üye ve 18 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı DuMaN38

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;531791
Skoda bu işi zirvede bırakmalıymış. Bak Ender abiye superbe biniyosun mutlu sanıyolar modunda [emoji23]
Ah şu arabanın birde kliması olsa tadından yenmez. Benim gibi sabırsız bir insanın 5 saat boyunca 90 la gitmeside ayrı bir olay :)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DuMaN38;531792
Ah şu arabanın birde kliması olsa tadından yenmez. Benim gibi sabırsız bir insanın 5 saat boyunca 90 la gitmeside ayrı bir olay :)

Ailecek şaşkınız fabialarla böyle olmuyodu hep bi 200 videosu geliyodu[emoji2]

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;531756
Bugün batıkent-ümitköy-batıkent-gimat-cebeci-gimat-batıkent şeklinde bir rota takip ettik Ömerle beraber Ömerin doğum günü hasebiyle. Yer yer sıktı yer yer sabit gitti 75 km ,6.7gibi bir tüketim verisi yakaladı Ömer benim ibişle. Bu arada yazmamış Ömer ben yazayım. Benim yanına gelirken fluencela Saray-batıkent arası 33 km yi 1.1 lt yakıtla 3.5 ortalamayla gelmiş [emoji2] hala öğrenemedi kullanmayı aynı yolu Ömerin fabiayla 3.3 lt ortalamayla gelmiştim yazık yavrucak kasıyo kasıyo beceremiyo[emoji23]
Admin seni gebertirim ben sana dedim daha yola cikmadan fluence fabiadan fazla yakacaktır diye :) ben fluenceye binince sirket müdürü gibi sakin gidebiliyorum ama fabiada olmuyo o is Emin 3.3 litreyle gidiyo ayni yolu ben 4.5 le bitiriyorum ama ibizada ayni ortalamayi tutturabiliyoruz tek sorun benim fabia :)

Çevrimdışı noxy44

• Hayaller VRS,hayatlar HTP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;531793
Ailecek şaşkınız fabialarla böyle olmuyodu hep bi 200 videosu geliyodu[emoji2]

haha emin abi dur daha şu egr valfine bi ayar çekeyim benim 1.2 ile çekcem o videoyu yakında :cool: tüketimi de yazarım tabi :D

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: DuMaN38;531792

Ankarada gaz doldurup yapılan ş.arası tüketim paylaşımlarına da sınır getiriyoruz bundan sonra. hatta angaralılar bu sayfaya girmesin :D

Çevrimdışı Serdal Fabia

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
istanbulda kartal Üsküdar arası yaklaşık gidiş geliş 65 km. yakıt değeri ortalama 5.2 gösterdi iyimi sizce

Çevrimdışı noxy44

• Hayaller VRS,hayatlar HTP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;531808
Ankarada gaz doldurup yapılan ş.arası tüketim paylaşımlarına da sınır getiriyoruz bundan sonra. hatta angaralılar bu sayfaya girmesin :D

günlük bildiriyorum. sırf meraktan yaptığım bir şey. dün depoyu doldurdum bugün sırf meraktan daha 50 km civarındayken tekrar aldım. 6 tl 30 krş a doldu. söyleyeceklerim bu kadar abi.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ankarada depomu 1.84den doldurdum ve yola çıktım. İlk durak 1500 rakımlı köyüm oldu yol boyu sakin gittim yokuşlar harici 110u geçmedim yokuşlara gelmeden 180e falan çıktım 5-6 defa sadece. 85 ortalama hız ile 240 kmde 6.1 tüketim oldu. Ertesi gün köyden karabük merkezde durmadan amasraya gittim. Köy yolundan karabük yoluna indiğimde ortalama 2.7 idi. 4.0 la karabüke vardım safranbolunun çıkışında bir kamyonun taş sıçratması neticesinde ön camımı çatlattım :( 5.5 la da amasraya indim. Amaradan ortalamayı sıfırlamadan karabüke viraj kasa kasa yolun max limitlerinde kullanarak 6.1 ile karabüke geri döndüm. Gelirken 410 kmde gaz aldım litresi canım memleketimde 2.36ydı gazın. Bu hesapla y.b ortalaması 6.0, depo ortalaması 7.6 lt lpg oldu. Evden aldığım gazla 13.9 krş, burdan aldığım gaza göre hesap edersek 17-18 krşa denk geliyo. Bugün dönüşümü de akşam yazarım :)

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DuMaN38;531783
... Klima yol boyu kapalıydı (çünkü araçta klima yok :) ) ...
:++: Sesli güldüm ya la!:kiki:
Alıntı yapılan: Esariipek;532182
Ankarada depomu 1.84den doldurdum ve yola çıktım. İlk durak 1500 rakımlı köyüm oldu yol boyu sakin gittim yokuşlar harici 110u geçmedim yokuşlara gelmeden 180e falan çıktım 5-6 defa sadece. 85 ortalama hız ile 240 kmde 6.1 tüketim oldu. Ertesi gün köyden karabük merkezde durmadan amasraya gittim. Köy yolundan karabük yoluna indiğimde ortalama 2.7 idi. 4.0 la karabüke vardım safranbolunun çıkışında bir kamyonun taş sıçratması neticesinde ön camımı çatlattım :( 5.5 la da amasraya indim. Amaradan ortalamayı sıfırlamadan karabüke viraj kasa kasa yolun max limitlerinde kullanarak 6.1 ile karabüke geri döndüm. Gelirken 410 kmde gaz aldım litresi canım memleketimde 2.36ydı gazın. Bu hesapla y.b ortalaması 6.0, depo ortalaması 7.6 lt lpg oldu. Evden aldığım gazla 13.9 krş, burdan aldığım gaza göre hesap edersek 17-18 krşa denk geliyo. Bugün dönüşümü de akşam yazarım :)
Bak hâlâ!
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;532340
:++: Sesli güldüm ya la!:kiki:

Bak hâlâ!

Uzatmiyim ozman 1000 km yol yaptım 250kmlik gaz kaldı arabada.  toplam 193 lira yakıt aldım abi 6.6 y.b verisi vardı 87 ortlama hız

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
128 liraya 600 km gitmisim. PO'dan aldigim yakitla kesinlikle daha fazla yol aliyorum. Depoda 80-90 km fark ediyor shell e oranla.

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu ucuz mazot da bir ayrıymış canım.Bugün Kırıkkale'de forumda önerilen yerden 3.40 tan doldurdum.400 ü şehir dışı toplam 650 km yol yapmıştım.130 lira yaktı.

Bu arada dönüşte de gidişte de 4.9 yaktı.3.40 tan aldığım mazotla hesaplarsam 17 kuruşla angara tayfaya selam ederim :D
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;532345
128 liraya 600 km gitmisim. PO'dan aldigim yakitla kesinlikle daha fazla yol aliyorum. Depoda 80-90 km fark ediyor shell e oranla.
O kadar cok fark oluyomu yaa

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;532347
O kadar cok fark oluyomu yaa

Ortalama 0.5-0.6 artiyor shellde. Po nun yakiti daha kalin kesinlikle.

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben fabiada iyice karıştırdım artık totaldi shelldi opetti ama yolun düşerse bayraklı totalden bi exellium alip denesene Doğan psikolojikmi bilmiyorum ama bana en iyisi o geliyo :)