škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Günlük yakıt değerleriniz..

gokcen59 · 4900 · 2277623

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yldzfurkan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Tam 7. Gün aracın deposu tamamen boşaldı range 0 gösterdiğinde 55 litre benzinle tam 715 km yapmıştım. Ortalama hızım 38 km yb ye göre tüketimde 7.5 litreydi. Depo hesabı 7.69 gibi. 18 jantlı 1.6 atmosferik ve otomatik qashqai için benı tatmin etti.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Haftaya bakımını yaptırım uzun 2000 km uzun yol yapacağım.En son hesaplamamda 8,5 lt lpg tüketmişti yola 4/1 i klima açık geri kalanında klima kapalıydı.Nedense 2000 yılı başlarındaki arabalarda klima çok fark ediyor arkadaşım 1.4 101 lik fabiasıda aynı durumda menzin 4/1 oranında resmen düşüyor.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;536482
Haftaya bakımını yaptırım uzun 2000 km uzun yol yapacağım.En son hesaplamamda 8,5 lt lpg tüketmişti yola 4/1 i klima açık geri kalanında klima kapalıydı.Nedense 2000 yılı başlarındaki arabalarda klima çok fark ediyor arkadaşım 1.4 101 lik fabiasıda aynı durumda menzin 4/1 oranında resmen düşüyor.

Tüpü kullanmaya başladınız mı geri kanka

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;536501
Tüpü kullanmaya başladınız mı geri kanka

Tekrardan geri dönüş yaptım baktım doymuyor hayvan :D 55 lt benzin 500 km anca gidiyor şehir içi klima açık dedim böyle olmayacak :)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;536505
Tekrardan geri dönüş yaptım baktım doymuyor hayvan :D 55 lt benzin 500 km anca gidiyor şehir içi klima açık dedim böyle olmayacak :)

Yağa dikkat et bari biraz kalın yağ koy yakma devam ediyosa

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Alıntı yapılan: kadir_;536505

aman tanrım didim !!! feci cidden

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;536514
Yağa dikkat et bari biraz kalın yağ koy yakma devam ediyosa

5-40 kullanıyorum onda da eksiltiyor ama yapıcak birşey yok 305 bin oldu bu şekilde bi 50 bin daha gider :ok:

Alıntı yapılan: schumici;536515
aman tanrım didim !!! feci cidden

Şehir içinde büyük motorun ve aşırı beslemenin zararları:gaz:

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;536516
5-40 kullanıyorum onda da eksiltiyor ama yapıcak birşey yok 305 bin oldu bu şekilde bi 50 bin daha gider :ok:

Şehir içinde büyük motorun ve aşırı beslemenin zararları:gaz:

Baba naptın ya son bıraktığımda 250 bindeydi o araba yaz tatiline marsa mı gitttiniz suyundan içmeye naptınız [emoji23] ayrıca seni ESEFLE KINIYORUM orda şehir içi falan yok araba napsın ben ankaraya yağmur yağınca 11-12 lt yakıyorum orası paso öyle[emoji2]

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;536517
Baba naptın ya son bıraktığımda 250 bindeydi o araba yaz tatiline marsa mı gitttiniz suyundan içmeye naptınız [emoji23] ayrıca seni ESEFLE KINIYORUM orda şehir içi falan yok araba napsın ben ankaraya yağmur yağınca 11-12 lt yakıyorum orası paso öyle[emoji2]

5 ayda 15 bin km yapmışız :) 4 kere giresuna gidip geldi kafadan 4x2000 km o yapıyor:) Haftaya tekrar gidicez bi 2000 daha koy :D

Giresunda kullanırken "-Oha lan araba 6.8 yakıyor gösterge mi yanlış" falan oluyorum :D İstanbulda küçük motor B sınıfı bir arabadan fazlası haram cebe yazık..

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;536520
5 ayda 15 bin km yapmışız :) 4 kere giresuna gidip geldi kafadan 4x2000 km o yapıyor:) Haftaya tekrar gidicez bi 2000 daha koy :D

Giresunda kullanırken "-Oha lan araba 6.8 yakıyor gösterge mi yanlış" falan oluyorum :D İstanbulda küçük motor B sınıfı bir arabadan fazlası haram cebe yazık..

İstanbulu geç Ankarada da çoğu güzergahda böyle artık. Ender abiyi yine trafiğin göbeğine vermişler yakında 20 lt depo ortalamalarıyla gelir buraya[emoji23]

Bizde Doğukanla onu dedik Ender abiye bi a sınıfı düplü araba alalım işe git gel süpoyu eskitmeyelim diye emme Ender abi düplü alırsam s600L dan aşağıya binmem diyo laf anlatamadık [emoji23][emoji23]

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Son depom kabus gibiydi. Işığın yanmasına 1 diş kala sadece 390 kilometre yol yapmıştım. Takriben 500 km. yol yapabilirdim...
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;536537
Son depom kabus gibiydi. Işığın yanmasına 1 diş kala sadece 390 kilometre yol yapmıştım. Takriben 500 km. yol yapabilirdim...

Abi ben yakıt hesaplamayı bıraktım kafam çok rahat.Sana da tavsiye ederim:D

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;536541

Keşke:D Pazartesi'den itibaren Kavaklıdere'deyim sen asıl o zaman gör rekorları:D

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;536544
Keşke:D Pazartesi'den itibaren Kavaklıdere'deyim sen asıl o zaman gör rekorları:D

Alıntı yapılan: dgn;536541

Adam yolbilgisayarından ortalama tüketimi çıkarmış var mı ötesi [emoji23][emoji23]

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;536554
Adam yolbilgisayarından ortalama tüketimi çıkarmış var mı ötesi [emoji23][emoji23]

Ahahaha. Çok iyiydi:D