škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Günlük yakıt değerleriniz..

gokcen59 · 4900 · 2278438

0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;552677
Gekas vurduaaooo iki olduaaaooo!:D :D :D

Ya da araba bozuldu, bilemiyorum artık zira sabaha göre biraz daha trafik vardı.

Valla ibişle benimde aram iyi abi. Benzin menzilim 0 yakıt dişlerinin hepsi boş 68 liralık fullediğim gaz depom 418 kmdeyken okuldan çıktım iş çıkış trafiğine kaldım alternatif güzergahlara kaçtım derken 435 kmde eve getirdi beni 6.0 ortalaması vardı[emoji23] sabah da 8 trafiğinde 5.0 la gittim[emoji23] amma yarın sabah çalışacağına dair şüphelerim var en iyisi anamın arabasını kaçırayım [emoji23][emoji23]

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Öyle 15 kurusa tekabul eden yakit verileri paylasmayalim rica ediyorum... Herkes okuyor burayi..

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;552732
Öyle 15 kurusa tekabul eden yakit verileri paylasmayalim rica ediyorum... Herkes okuyor burayi..

İyi madem[emoji19] sabah octiyi aldım aynı güzergah daha sert kullanımla 6.0 la geldim buda 21 kurşa falan geliyo galiba [emoji23]

Çevrimdışı yldzfurkan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
İstanbul içi 1 depo 850km yol gittim mazot almadanda 55 km menzil gösteriyodu ama gider mi gitmez mi bilemiyorum. Yb ye göre ortalama tüketim 4.9du. Kar yağdığı hergün çıktım birazda eğlenme amaçlı zorladım normal kullansam dahada iyi değerler çıkardı. Araç 1.6 hdi Citroen C elysee üstünde kış lastikleri var.

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu aralar güzergah sabit sabah Pursaklar-Keçiören eğitim araştırma hastanesi bi saat kalıp geri dönüş akşam tekrar aynı güzergah 6.0l/100km sabitledi kendini fluence

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;552843
Sıkıntı yok ben hala 50kurus yakiyorum :D

1.4 ti es ay pavı:D
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;552771
İyi madem[emoji19] sabah octiyi aldım aynı güzergah daha sert kullanımla 6.0 la geldim buda 21 kurşa falan geliyo galiba [emoji23]

Tamam böyle daha iyi :)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yldzfurkan;552786
İstanbul içi 1 depo 850km yol gittim mazot almadanda 55 km menzil gösteriyodu ama gider mi gitmez mi bilemiyorum. Yb ye göre ortalama tüketim 4.9du. Kar yağdığı hergün çıktım birazda eğlenme amaçlı zorladım normal kullansam dahada iyi değerler çıkardı. Araç 1.6 hdi Citroen C elysee üstünde kış lastikleri var.

C elyse de rekor bende ya[emoji23] urfa antep arası 9.5 [emoji23] toplam bi tatil boyunca 6.6ydı[emoji23]

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;552861
C elyse de rekor bende ya[emoji23] urfa antep arası 9.5 [emoji23] toplam bi tatil boyunca 6.6ydı[emoji23]

Ortalama hız kaçtı canım benim:rm:

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;552862
Ortalama hız kaçtı canım benim:rm:

Ne bilim abi cc 180 mi 190 da mı ne sabitti işte[emoji23]

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;552863
Ne bilim abi cc 180 mi 190 da mı ne sabitti işte[emoji23]

Flying mode is on:kiki:

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;552864
Flying mode is on:kiki:

Depoyu ben doldurmuyorum, araba kiralık, yolda geçirdiğimiz süreyi kısaltma komutu[emoji41] hepsi üzerimde kümülatif etki doğurdu [emoji23]

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugun kastamonuya gidip geldim. Toplam 3 kisiydik, hanim ve cocuk tabi hafif 3 kisi diyelim. Kislik lastikler, gidiste 5 donuste 0 derece sicaklik. Ekonomik kullandim, hiz ort gidiste 85 donuste 82 olmasi lazim. Yakit gidiste 4.7 donuste 4.5 lt. Kastamonu yuksek oldugu dan donuste daha dusuk yakmasi gerekirdi ama bi yerde 4.2 den sonra galiba dpf rejenerasyonu basladi ki rakim artmasa da yakit artti ve 4.5 ile bitirdik. Bazen boyle oluyor yakit artisa geciyor, bi uyari çıkmıyor ama belli oluyor.