škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Günlük yakıt değerleriniz..

gokcen59 · 4900 · 2277031

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;584299
Emin şu an gerede-trabzon istikametinde belki 25 tane kule radar var. Ankara-karabuk arasi gibi rahat degil. Mecbur yani ;)

Karabük Amasya Suşehri uzerinden Gümüşhanede köye ciktik 3 gun once (5.3 ile). Dun Maçka Trabzon uzerinden samsuna geldim (4.8 ile). Su an serviste (Asal) arac, 75 bin bakimi yapılıyor.

Bakim yapilirken yeni cerato ve superb test ettim. Cerato elantradan kesinlikle kaliteli ama bi Ceed degil.

Superb iyi, iyle aman aman buyuk gelmedi kullanirken, sehir içi deneyebilseydim iyi olacakti aslında. St arkadas sagolsun slalom yaptik superb ile. Baya baya stabil, cok inatci yola yapışıyor, direksiyonu savurduk resmen. St arkadas tam bir skoda tutkunu, uye olacak buraya inşaallah, kacirirsam siz buyur edin ;)

Abi dilimi eşek arısı soksaydı demeyeydim. Bir haftadır avrupadayım anam ağladı 100le gitmekten. Şehir içleri falan çok daha ayrı bela[emoji23]

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: mustklc;584309
Gidiş Güzergah: Ankara- Afyon-Burdur- Korkuteli-Elmalı- Finike.
5 yetkişkin  +  2 çocuk + bagaj ful dolu
Gidiş Ort. 4,5 lt /100 km
Geliş ort. 5,1 /100 km

Gidişte 90-110 cc ile gittim. Gelirken sabredemediler, 120-140 civarı geldik. bir de Ankara'ya girerken Polatlı'dan itibaren 2-3 saat boyunca trafikte kaldık.

Toplam 2005 km yol, günübirlik Antalya merkez, Demre 'ye falan da gittik.
Toplam mazota verdiğim para= 363 TL

Finikede nerede kaldınız? Biz de 2 sene önce gitmiştik.

Alıntı yapılan: Esariipek;584320
Abi dilimi eşek arısı soksaydı demeyeydim. Bir haftadır avrupadayım anam ağladı 100le gitmekten. Şehir içleri falan çok daha ayrı bela[emoji23]

100'le gitmişsin daha ne istiyon :) Gümüşhaneden samsuna 8 saatte geldim önceki gün 430 km altı üstü.

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;584392
Finikede nerede kaldınız? Biz de 2 sene önce gitmiştik.

sahilkentte yazlık kiraladık ama gidince gördük güzel oteller de varmış. internetten ulaşamamıştık. kumlucada güzel bir uygulama oteli var. bir daha gidersek orada kalmayı düşünüyoruz.

finike ile demre arasında çok güzel koylar var, denizden çıkmak istemedim cam gibi maşallah.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Radarlar yeni aktif oldu ilker abi bende bayramda gidip geldim.Gitmeden önce istihbarat yapmıştım osmancık ve ordu dışındaki kameralar 11 Temmuzda devreye girdiler yapıştırıp geldim :D

Çevrimdışı cibuti

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ortalama 45 km hızla Batıkent çakırlardan istanbul yolu ve anadolu bulvarını kullanarak  işyerime gidiyorum 18 km güzergahda 5.7 yakıyor sabah 8 de çıkıp akşam 5 de işden ayrılıyorum...

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Son depo tüketimim.Klima %80  3 ve üzeri kademede açıktı.

Çevrimdışı NafirKeyh

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Eskişehir Bursa arası, sabah çıktım, annem, babam, bagaj neredeyse ful dolu. 4.1 lt / 100 km/h

http://sendvid.com/3e2yxu3f

Geri kalan 336 km yolumda ise 4.5 yaktım.

Çevrimdışı Özgür Şahin

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.mesutozil.com
Yeniçağa gişelerden Ankara gişelere bir deneme yapayım dedim,
2 kişi, klima 23 derece'de otomatik ayarlı, bagaj dolu, 1.6 TDI DSG araç ile
Rota 111 km tutmuş ve 45 dkda parkur tamamlanmış,
6.2 l ortalama ve 147 km ortalama hız olmuş.

20 km kadarı radar ihtimali yüzünden kontrollüydü.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ufak bir avrupa turuna çıktım bende. 10 gün boyunca ufak ufak gezintiler yapmaya çalıştım. Başta niyetim [MENTION=90]kadir_[/MENTION] gibi bi anlarım yapmaktı ama sonra biraz üşengeçliğim biraz da farklı nedenlerle pek beceremedim [emoji23]
Aracı tanıtayım: caddy maxi 7 koltuk, 1.6 tdi kuru kavrama 6 İLERİ! Boşline paket. Araç plastik direksiyonlu, bt olmayan versiyon ama hız limitleyici, sabitleyici, çarpışma önleyici ön bölge asistanı ve ilginç şekilde yelken modlu dsg ile geldi. Daha ilginci ilk defa adblue konan 1.6tdi gördüm.

7 yetişkin rahat rahat seyahat edip bunların birer kabin boyu valizini de alacak bagajı vardı. Araç işimizi hayliyle gördü bu bakımdan. Rota olarak çoğu yere günü birlik gittim geldim o yüzden çok yer gezmedim ama git gel olunca km çok oldu. Bunlar da tüketim verilerim. Çoğunlukla 6 kişi klima açık kullandım. Zorunlu olarak hız sınırlarına uydum (Almanya dahil [emoji41])

Sonuç: 1) caddy çok geniş ama gürültülü bir araç,2) 6 ileri dsgli 1.6 tdi çok yakıyor ve yaktığı kadar gitmiyor, 3) avrupa bana göre değil sinirlerim daha çok yıprandı[emoji23] Irmağının akışına ölürüm Türkiyem [emoji1250][emoji23]

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Almanyanın otobanlarının çoğunda hız sınırı yok yapıştırsaydın kanka [MENTION=7640]Esariipek[/MENTION] :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;584754
Almanyanın otobanlarının çoğunda hız sınırı yok yapıştırsaydın kanka [MENTION=7640]Esariipek[/MENTION] :D

Gitmiyo eşşek ölüsü 185 de kesiliyo[emoji23]

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;584755
Gitmiyo eşşek ölüsü 185 de kesiliyo[emoji23]

Daha ne yapsın kanka 6 kişi 250 yapıcak hali yok ya [emoji1]

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;584756
Daha ne yapsın kanka 6 kişi 250 yapıcak hali yok ya [emoji1]

Ahh ahh nerde o eski dumanlı tdilar hep emisyon şimdikiler[emoji23]

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;584757
Ahh ahh nerde o eski dumanlı tdilar hep emisyon şimdikiler[emoji23]

Hata sende gitmişkem şöyle 2.0 tsi falan kiralasaydın 40 yılda bir denk gelir yakıt ucuz zaten [emoji1]

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;584758
Hata sende gitmişkem şöyle 2.0 tsi falan kiralasaydın 40 yılda bir denk gelir yakıt ucuz zaten [emoji1]

Yok la türk parası kazanıp yuro harcayınca aynı[emoji23]