škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Günlük yakıt değerleriniz..

gokcen59 · 4900 · 2276004

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ankara içi son 1.170 kilometre 30 km./saat ortalama hız; tüketim: 8.2 litre/100 km.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;589088
Tucsona bunu yaktırdıysan helal derim. Rakım farkı var mı?

Abi aynı yolun dönüşüyle beraber böyle yaktı

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: Esariipek;589227

Abi aynı yolun dönüşüyle beraber böyle yaktı

Ş.arası bile bu kadar az yakmamıştı yanlış hatırlamıyorsam.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;589245
Ş.arası bile bu kadar az yakmamıştı yanlış hatırlamıyorsam.

Şehirler arasında 70i geçtiğim için doğal abi çok yakaması[emoji23][emoji23]

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün komşumun yeni aldığı 17 km'deki Courier 95 HP aracını bi 15 km kadar kullandım. ARaç en fullü ve otomobil ruhsatlı. Koltuk ısıtma bile var. Karabük merkez'de bir iki yere uğrayıp geri döndük. Gidiş dönüş 8.2 yaktı. Kullanımı rahat, konforu otomobil gibiydi. Baya da donanım doldurmuşlar araca. ENgelli indirimi ile 52'ye alınmış.

Sonra kendi aracıma bindim, garajın içinde debriyajı nasıl bıraktıysam ileri bi fırladım zor tuttum arabayı :D

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;589248
Bugün komşumun yeni aldığı 17 km'deki Courier 95 HP aracını bi 15 km kadar kullandım. ARaç en fullü ve otomobil ruhsatlı. Koltuk ısıtma bile var. Karabük merkez'de bir iki yere uğrayıp geri döndük. Gidiş dönüş 8.2 yaktı. Kullanımı rahat, konforu otomobil gibiydi. Baya da donanım doldurmuşlar araca. ENgelli indirimi ile 52'ye alınmış.

Sonra kendi aracıma bindim, garajın içinde debriyajı nasıl bıraktıysam ileri bi fırladım zor tuttum arabayı :D

Ben bi ankara karabük amasra yapıp geri gelmiştim abi de moturu pek beğenmemiştim. Sen ne diyosun?

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Özgür Şahin;589135
bu da benim yakıt rekorum
Bartın'a giderken yeniçağadan itibaren 100 km boyunca 90la gitmeye çalıştım cc ile "sadece 1 duraklama ve 1 dk yüksek hızlara çıkma durumum oldu" rotanın elverişli olması ile ve arabada 2 yolcu olarak kendi rekorumu kırmış bulunuyorum :)

100 km'yi 3.1 l/100km ortalama ile 81 km/h ortamala hız ile tamamladım.

O değil de fotoğrafları tek fotoğraf gibi düşündüm ilk bakışta. "Ulan o nepçim gösterge öyle" dedim ki acı gerçekle karşılaştım.:D
Maaşallah.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı Özgür Şahin

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.mesutozil.com
Alıntı yapılan: Uğur Akar;589262
O değil de fotoğrafları tek fotoğraf gibi düşündüm ilk bakışta. "Ulan o nepçim gösterge öyle" dedim ki acı gerçekle karşılaştım.:D
Maaşallah.

kokpit gibi olurdu :) uzun uzun olmasın diye birleştirdim 600 pixel olunca da ağzı yüzü kaydı resimlerin daha fazla :)
« Son Düzenleme: 05 Eylül 2016, 15:33:45 Gönderen: Özgür Şahin »

Çevrimdışı Özgür Şahin

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.mesutozil.com
dönüşte de biraz hızlı bir ortalama alayım dedim otoyolda
hız ortalaması 139 km/h, sürüş süresi 24 dk, tüketim 5.2 l/100 km, rota 57 km, iki yolcu, klima 23 derecede low level otomatik ayarlı.

daha da yakıtı bu şekilde ölçmem :)

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;589260
Ben bi ankara karabük amasra yapıp geri gelmiştim abi de moturu pek beğenmemiştim. Sen ne diyosun?

Aynen, 1.3 mjetten hallice biraz. Kalkışı ve alt devirleri biraz daha iyi o kadar. Nefesi pek iyi gelmedi. 5000 evlere doğru çıkan rampada asıldım 90'ı geçmedi. Bir de klasik HDI horultusu var.

O değil de şu 308 classic plus kampanyası var kafamı kurcalıyor fiyattan dolayı. Dur bi konu açayım.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kimse bayram yolu paylaşmamış ben başlatayım ozman. Ankara-Karabük 2500 km de yeni tucson 177bg. 4 yetişkin ağzına kadar dolu bir bagaj sakin bir sürüş ile 7.2 ile indim. Benzinli araba bedenen değil de kafa olarak yoruyo adamı[emoji23]

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;589806
Kimse bayram yolu paylaşmamış ben başlatayım ozman. Ankara-Karabük 2500 km de yeni tucson 177bg. 4 yetişkin ağzına kadar dolu bir bagaj sakin bir sürüş ile 7.2 ile indim. Benzinli araba bedenen değil de kafa olarak yoruyo adamı[emoji23]

Kanka ben sana taktiği söyledim yol bilgisayarında saat açık olacak altın kural :D

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;589842
Kanka ben sana taktiği söyledim yol bilgisayarında saat açık olacak altın kural :D

Aynen kanka bende hızı açıyorum artık vallahi üzüyo öteki türlü[emoji23]

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Karabük gümüşhane (arada biraz samsun ş.içi) ve köye çıkış dahil 5.4. Biraz fazla yaktı bu sefer, gerçi Tireboluya kadar 5.2 idi ama o da fazlaydı. Bazen böyle oluyor nox olayı galiba. Tabelalarda maxotu 4.04 falan görünce ilk defa 3.50'den (türkpetrol) dayadım hortumu :rm: depo yarıydı zaten zarar etmez.

O değil de pejo gelince bu topicte moral bozucu paylaımlarım olabilir şimdiden lusura bakmayın :D