škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Günlük yakıt değerleriniz..

gokcen59 · 4900 · 2279559

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Hacı Köksal;305078
ciddi 1 depoda 430 km de ışık yandı en son, 45 lt depo. %90 10 km altı yol yapıyorum. soğuk motor ş.içi hep.

1.6 otomatik lpg li bişey bakayım diyorum 16-17 bin civarında, astra g dikkatimi çekiyor.

köksal abi temiz birsey bulursan tavsiye ederim astra g

manuel olanı 20 liralık gaz ile en kötü 85km yapıyor sehiriçi, dikkat edersen 95km garanti yaparsın.LPG litre fiyatı 2.29lira
ANKARA içi mobilya, özel dolap vs itinayla yapılır, müracaat ben :)

Çevrimdışı D B K

• Detailing e Dönüş..
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tugber.com
Opel Astra H : ortalamam 10.0 :) gençlik işte devirli kullanınca böyle (:

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Hacı Köksal;304922
...katılıyorum emrahcım ama 1 depoyla 430 km yapılır mı arkadaş, sanki erzurum kışı.

Alıntı yapılan: FF;305201
Valla Köksal çok yakıyor be:) yani tamam kısa mesafe+iklim diyelimde ne biliyim 430 çok düşük rakam, üstelik senin cihazlar makul yakan cihazlardır normal şartlarda. Valla o kadar sarfiyatı varsa değiş bencede, 2.0 gibi sarfiyat var -ki o bile bu kadar yakmaz sanırım :) Hayırlısı olsun bakalım :)
Renginden o renginden.:blg: Pempeler hep fazla yakıyorlar.:D:haha:

Çevrimdışı Hacı Köksal

• Bosch + Karcher
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
görmeyen biri pempe dese anlarım da kaç kez gördün abi atas buluşmalarında. senin gözlük camları bence bozulmuş :++:

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Son depo izlenimlerini yazayım.Depo 42litre almıştı doldurduğumuz da.Şu ana kadar 512km yapmışız, menzil 100km gösteriyor ve daha kırmızı yanmadı.Yol bilgisayarı ikinci hafızası 7,5 gösteriyordu.

Kışları tüketim ciddi derece de artıyor.Yokuş aşağı ayağımı frenden çekiyorum.Araba nazlı nazlı iniyor.3600civarı kalkıyorum araç pati bile çekmiyor neredeyse:D

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: dgn;305567
Son depo izlenimlerini yazayım.Depo 42litre almıştı doldurduğumuz da.Şu ana kadar 512km yapmışız, menzil 100km gösteriyor ve daha kırmızı yanmadı.Yol bilgisayarı ikinci hafızası 7,5 gösteriyordu.

Kışları tüketim ciddi derece de artıyor.Yokuş aşağı ayağımı frenden çekiyorum.Araba nazlı nazlı iniyor.3600civarı kalkıyorum araç pati bile çekmiyor neredeyse:D

Lastik sürtünmesi fazla motor eksilerde calisiyo yanindada malum ankara trafigi bide yanlis hatirlamiyosam baban agresif kullaniyodu bence gayet güzel degerler :)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;305572
Lastik sürtünmesi fazla motor eksilerde calisiyo yanindada malum ankara trafigi bide yanlis hatirlamiyosam baban agresif kullaniyodu bence gayet güzel degerler :)

Aynen öyle ağabey.3000 altında vites değiştirmez pek peder bey.Yokuşta felan milleti geçmeyi pek bi seviyor.:D

Motor küçük felan ama adamı cezbediyor:hanz:

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: dgn;305583
Aynen öyle ağabey.3000 altında vites değiştirmez pek peder bey.Yokuşta felan milleti geçmeyi pek bi seviyor.:D

Motor küçük felan ama adamı cezbediyor:hanz:

Abi ne oglum yaa benim ruhum genc :) düzde 2.0 vectralar yol ister giderler bende onlara rampada bakip gülmeyi cok severim hafif bi tebessümle suratlarinin aldigi ifade süper :D

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Hacı Köksal;305508
görmeyen biri pempe dese anlarım da kaç kez gördün abi atas buluşmalarında. senin gözlük camları bence bozulmuş :++:
Son buluşmada oradaydım. Sen de oradaydın. Pempe pempe geziniyordun ya la!:rm:

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Babam ın ne 8.5 litreden aşağı indiğini gördüm nede yukarı çıktığını. Adam 3500 devirden önce vites değiştirmiyor,ama nasıl başarıyor anlamış değilim.
Ancak geçen hafta Çorluya gidip geldi. Giderken 180-190 dan düşmedim ortalama 9 yaktı,geri dönüşte gişelerde 1 saat bekledim 9.8 oldu dedi.
Ben yarım saat dolaşayım ortalama 10 litre üstüne çıkıyor :D

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;305627
Son buluşmada oradaydım. Sen de oradaydın. Pempe pempe geziniyordun ya la!:rm:

Buluşmada ben arabanın yerini değiştirdikten sonra senin tepki süperdi abi aklıma geldikçe gülüyorum :lol:

''Bi vuuuuvvv ladın uçak kalkıyor sandım nereye böyle?'' :++:

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
DH'de okudum da paylasayım istedim :)
Alıntı
1 saat yürüsem 5 km. Bu sırada 2 sigara içsem 75 kuruş. 75 bölü 5 desek kilometrede 15 kuruş yakıyorum, Toyota gibi adamım :))
ANKARA içi mobilya, özel dolap vs itinayla yapılır, müracaat ben :)

opel33

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: yasin90;305747
DH'de okudum da paylasayım istedim :)

Çok çok güzeldi :ok::ok::ok:

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
:++: :++: :++: :++:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Malum Tüketim Bilgisayarım Yok , Bugün OBD Ye Bağlanıp İlk Defa Resmi Tüketimi Görecez :D