škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Günlük yakıt değerleriniz..

gokcen59 · 4900 · 2277377

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;310730
:) benzin icirir sonra iceri kibrit atar öyle dersem :) sakasi bi yana lan tek ben kullanirken bu araba böyle yakmiyodu simdi ben bile az yaktiramiyom naaptinki buna diyo alisti otomatik cettaya fabiayi begenmiyo :)

Ben az mı ibrenin yerini işaretleyip sonrada pompada eski haline yakın şekle doldurup getirmekle uğraştım :rm::rm::rm: damlata damlata depo doldururdum, pompacıya illallah dedirtirdim :rm::rm::rm:

06lkn66

• Ziyaretçi
Cok sükür o kadar degil :) babamla aramiz cok iyidir arkadas gibiyiz ama hizli kullandigim icin kiziyo tmm anladik gencsin kanin kayniyo bende böyleydim ama ankarada dikkat et oglum kimin nerden cikacagi belli olmuyo nasihatlerini cok dinliyorum :D yozgatta skintim yok cok kurtlandimmi sen tarlalara dogru bi git hadi arabayla diyo anliyo adam halden :D

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;310736
Cok sükür o kadar degil :) babamla aramiz cok iyidir arkadas gibiyiz ama hizli kullandigim icin kiziyo tmm anladik gencsin kanin kayniyo bende böyleydim ama ankarada dikkat et oglum kimin nerden cikacagi belli olmuyo nasihatlerini cok dinliyorum :D yozgatta skintim yok cok kurtlandimmi sen tarlalara dogru bi git hadi arabayla diyo anliyo adam halden :D

Bir nefesini aç gel diyor :rm::rm::rm: Benim de çok iyiydi aram, işin bunlar latife tarafı birazda :D çok kafaydı, aynı telden çalardık, o da gazlardı zaten :D halden direk anlardı her zaman o nedenle :D telefonda nerdesin ne kadar kaldı derdi mesela, işte turnikelere 10 dk derdim, ha 170-180'sindir sen şimdi en az derdi :D direk tuttururdu rakamı her seferinde :D

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: kry1459;310634
Bu DSG'lerde de boşa alınca anlık tüketim 1.0 ile 1.5 arasında değişiyor. Boşa almayıp yokuş aşağı gazdan ayağımı çekince 0.0 tüketim gösteriyor. Birde vitesteyken deneyin hala yakacakmı bakalım
Viteste iken ve belli bir süratin üzerinde 0.0 olarak gösteriyor sıkıntı yok. Rölantide olduğu yerde 0,2 gösteriyor. Ayağımı frenden bırakmam ve aracın da 1 metre kadar ilerlemesiyle 4,5-6,5 aralığını göstermeye başlıyor. Buna takıldım ben.

Çevrimdışı fastbreak79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
3 gündür 188 km.'lik mesafe, sabah 06:30' da yola çıkarak Ümraniye-Kavacık, Kavacık-Cevizli/Maltepe(E5 üzerinden), bir akşam yine E5 üzerinden, diğer iki akşam TEM üzerinden Maltepe' den Kavacık sonra Ümraniye.

Bu güzergah ve zamanlarda arabayı neredeyse hiç zorlamadan fakat sürekli klima açık şekilde kullandım.

Ortalama : 5.4 lt.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;310711
Ankara-Mersin-Ankara yaptık ortalama 6,0 litre diyelim.Şehir içi-dışı karışık.Şehir dışı da 110 altına düşülmedi.

Yer yer Pozantı otobanında top speed yapıldı ama araç 170i geçemedi.:( Bildiğin gitmedi..

1.4 TDI 80hp.

Bu fotoyu yeni buldum.Mersinden 100liralık yakıt almıştık(yakıtı aldığımızda 90km menzil vardı).Tam eve vardık arabayı park ettik kırmızı yandı.Menzil ise yine 90km:) Yani 100liraya Mersinden Ankaraya geldik.

Not: Fotoda ki değer hiç ekonomi kaygısı olmadan yeri geldiğin de 170 le gidilip, yüklü(3 kişi+tepeleme bagaj) bir şekilde yapılmıştır.

I Love TDI:rock1:

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Vallaha I Love TDI :) o kadar yüke hıza rağmen yakıtını cok seviyorum,bende genelde şehir dışına yüklü gittiğim icin,araba boş deneme fırsatım olmadı.

Bugün 40kmlik yol %40 şehir dışı %60 şehir içi 4.5 litre
-------------------------------------------------

Ugur A.

• Ziyaretçi
Bu arada Fiesta' nın tüketimini düne kadar 5,2lt/100km' ye düşürmüştüm ki, bugün 06:15' ten itibaren ofise gelene kadar 4. vites 50 km/s ile gitmek durumunda kaldım. Anlıkta 2,1-3,5 arası gezindi. Galiba genel ortalama 5.0-5.1 gibi oldu. Bakmayı unuttum.

Üşenmedim gittim baktım geldim; genel ortalama 5,2lt/100km.:D

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
şu ana kadar ilk defa 60 km lik yolda yollarin aşiri bozuk olmasimi nedir  7.6 lt yakti octi uzun yolda rekor kirdi yüksek yakma konusunda.tüm dualarim yolu yapanlaraydi gelene kadar.o kadar kötü çukurlar vardi ki göcek fethiye arasinda yol yapim çalişmalari nedeniyle bu kadar olamaz.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu aralar durum fena ne siz sorun ne ben söyliyeyim:D Bahçeden caddeye çıkana kadar paso burnout :D

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kış mevsimi malum, tüketim 8 lt/100 km.

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı FFiesta

• ~ FIESTA ~
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle