škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Günlük yakıt değerleriniz..

gokcen59 · 4900 · 2276002

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;315036
ben öyleydim ama önümdeki sağolsun halletti abi dün biraz heyecan yaşattı bana :D

Çok dikkat et aman :) milletinde ne yapacağı belli olmuyor.

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün dolandım biraz. Aldığımda 8.4 litreydi araç..

Yüksek devir,şehir içi yüksek hız,esp off yapıp full patinaj yapa yapa,yanımda kuzen vardı.
Bir ara ortalama baktım 9.6 litre olmuş. Far anahtarına baktım park+sisler açık.
Sonra bir an beynimden geçti,ne yapıyorsun olum sen ? diye.. En gıcık olduğum şeyleri yaptığımın farkına vardım o an.Daha önce hiç yapmamıştım ama,ne oluysa bugün öyle oldu. Sonra güzelce esp yi açtım,düşük devir,düşük hız,tüketim tekrar eski haline döndü,sisleride kapadım,daha bi huzurlu oldum :)
Gençlik demek ki,arada geliyor öyle bi apaçilik.. Kendimden utandım :)

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Can;316157
Bugün dolandım biraz. Aldığımda 8.4 litreydi araç..

Yüksek devir,şehir içi yüksek hız,esp off yapıp full patinaj yapa yapa,yanımda kuzen vardı.
Bir ara ortalama baktım 9.6 litre olmuş. Far anahtarına baktım park+sisler açık.
Sonra bir an beynimden geçti,ne yapıyorsun olum sen ? diye.. En gıcık olduğum şeyleri yaptığımın farkına vardım o an.Daha önce hiç yapmamıştım ama,ne oluysa bugün öyle oldu. Sonra güzelce esp yi açtım,düşük devir,düşük hız,tüketim tekrar eski haline döndü,sisleride kapadım,daha bi huzurlu oldum :)
Gençlik demek ki,arada geliyor öyle bi apaçilik.. Kendimden utandım :)

hayatımda ilk defa sis farlarımı sis olduğu için yaktım gece hastanede sabahladık dönüşte aşırı sis vardı 20 metre önümü göremiyodum farları yakınca resmen önümde ışıktan duvar oluşuyodu gelip geçenlerden söndüremiyorumda sisleri yaktımda bi parça rahatlattı dörtlülerle ağır ağır geldim bide tipik ankara ayazı yerlerde buz akıl işi değil bu şartlarda araba kullanmak ama mecbur kalıyoruz

Ugur A.

• Ziyaretçi
Favorit' le 9 litre benzinle kısa mesafe ve sıkışık trafik ortamı olmak kaydıyla 75 km' yi bitirdim ve ışığı yandı.

Çevrimdışı azakoglultd

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
araç daha 130 km rede ve rodaj kullanımında ortalama tüketim değeri 7.6 LT / 100 km :-)

tümüyle şehir içi kullanım

06lkn66

• Ziyaretçi
Biraz atraksiyon yapiyim dedim pazar yerinde eglendim 10 km yol yapmisim 10.2 litre :) fotosunuda cektimde laptopun sarji yandı atamiyorum

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;316509
Favorit' le 9 litre benzinle kısa mesafe ve sıkışık trafik ortamı olmak kaydıyla 75 km' yi bitirdim ve ışığı yandı.
Sıkışık trafiği hiç sevmez :)
-------------------------------------------------

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: azakoglultd;316523
araç daha 130 km rede ve rodaj kullanımında ortalama tüketim değeri 7.6 LT / 100 km :-)

tümüyle şehir içi kullanım
ÜSTADIM SENMİ YOKTUN UZUN ZAMANDAN BERİ BEN Mİ GÖREMİYORUM SENİ,SENİ BURALARDA GÖRMİYELİ AYLAR OLDU.HOŞGELDİN.

Alıntı yapılan: Uğur@k@r;316509
Uğurcuğum seni favo içmemiş resmen yutmuş 520 krş ne diyeyim yani küçük dilimi yutmak üzereyim.bende şimdi 1.5 km yoldan geldim ortalama 8,2lt.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: fenomen;316563
...Uğurcuğum seni favo içmemiş resmen yutmuş 520 krş ne diyeyim yani küçük dilimi yutmak üzereyim.bende şimdi 1.5 km yoldan geldim ortalama 8,2lt.
Daha ısınamadan kontağı kapat-aç yapınca ve dur-kalk bol olunca ve dahi baskı-balata kaçırıp da bakımlar da gelmişse elden gelen pek bir şey olamıyor maalesef.:wnk:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;316589
Daha ısınamadan kontağı kapat-aç yapınca ve dur-kalk bol olunca ve dahi baskı-balata kaçırıp da bakımlar da gelmişse elden gelen pek bir şey olamıyor maalesef.:wnk:
Haşmetlüm sen neden lpg takmıyorsun ki zaten uyumlu bir makinen var yetermi bu sürüşe ve trafiğe benzin?
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: fenomen;316630
Haşmetlüm sen neden lpg takmıyorsun ki zaten uyumlu bir makinen var yetermi bu sürüşe ve trafiğe benzin?
Hocam işe toplu taşıma ile gidip geliyorum. Arabayı haftasonları kullanıyorum, o da her haftasonu değil. Kaldı ki bakımlarını yaptırmadan LPG' ye geçmek bile bile lades olacak benim için. Üstelik de bu az kilometreye gereksiz bir masraf olacak.:wnk:

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
320 km de 85 tl gaz yakmışız bu kış gününde gayet normal bir değer :)

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;316679
320 km de 85 tl gaz yakmışız bu kış gününde gayet normal bir değer :)

Aaah ah lpg 'li roomster'ım ne az yakıyordu be :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI