škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Günlük yakıt değerleriniz..

gokcen59 · 4900 · 2271190

0 Üye ve 17 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hasanmustafa;248300
ne demek, bizde böyle diye cevap mı olur. sen de onlara ; siz kazıklamayı
iyi biliyorsunuz bnm için PO Bitmiştir bir daha da petrol ofisine gelmem deseydin Başbakan gibi fırçalasaydın
en kısa zamanda gidip bunu söyleyeceğim.haklısın gerçekten.:thank:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alban;248287
evet aynen öyle:)  yollar dümdüz ama bir de trafik olmasa ne güzel olacak.beni servisler delirtiyo..orta yada sağ şeriten 80 - 90 km hız ile gidsiyorum.ne kadar kamyon,servis otobüs minibüs varsa arkadan yaklaşıp ya selektör yapıyolar yada korna çalıyolar ben aldırıyomuyum hayır aksine frene basıyorum :++:  illa gaza bastıracaklar egsozu yutturacaklar adama :)  altındaki araca bir bak ya adam iveco ile beni geçecek :++:

Hiçbirşey sorun olmuyor benim içinde ama o arkadan selektör atanlar yokmu, örneğin otobanda sağ şeritte 100km hızla gidiyosun,pat ! önünde bir tır beliriyor, yavaşlayıp aynadan kesiyorum soldan gelende 120km hızla geliyor arkası dolu gazı kesse bile bana yol verir, sinyali yakıyosun obaa burnunu atıveriyor soldaki eleman, yol vermemek icin üstüme sürüyor, bende fren pedalına asılıp aniden 60km hıza düşüp tırın kıcına yapısıyorum.İnsanları anlamak zor. yüzlerce kez yaşamışımdır bu olayı.
-------------------------------------------------

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kırsehirden antalya kemere yb 6.4 dedi.dönüşten sonra lpg tüketiminide lt cinsinden yazacagım
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ya millet yazın kapışmayı ne çok seviyo :D hızı sabitledim 110 a yakıt denemesi için önümdeki araçta(ford focus son kasa) 90 lamı gidiyo nabıyo selektör attım çıksın diye sonrası mağlum zaten yol vermedi  210-215 bastık ne yakıt denemesi kaldı ne bişey.Antalyaya gidecem 1 hafta içinde ya arabayla yada uçakla ama arabayla gidersem bu sefer gaza gelmiyecem :D
« Son Düzenleme: 11 Temmuz 2011, 13:23:25 Gönderen: skodam_1985 »
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;248568
kırsehirden antalya kemere yb 6.4 dedi.dönüşten sonra lpg tüketiminide lt cinsinden yazacagım

Kaç kmde octi ? benzinle 6.4 ise bence gayet güzel :)

Alıntı yapılan: skodam_1985;248578
Ya millet yazın kapışmayı ne çok seviyo :D hızı sabitledim 110 a yakıt denemesi için önümdeki araçta(ford focus son kasa) 90 lamı gidiyo nabıyo selektör attım çıksın diye sonrası mağlum zaten yol vermedi  210-215 bastık ne yakıt denemesi kaldı ne bişey.Antalyaya gidecem 1 hafta içinde ya arabayla yada uçakla ama arabayla gidersem bu sefer gaza gelmiyecem :D

Ne güzel işte uyarıya kulak vermiş adam , gaza gelme bence normal böyle şeyler  :)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;248568
:ok::ok::ok:

Alıntı yapılan: skodam_1985;248578
Ya millet yazın kapışmayı ne çok seviyo :D hızı sabitledim 110 a yakıt denemesi için önümdeki araçta(ford focus son kasa) 90 lamı gidiyo nabıyo selektör attım çıksın diye sonrası mağlum zaten yol vermedi 210-215 bastık ne yakıt denemesi kaldı ne bişey.Antalyaya gidecem 1 hafta içinde ya arabayla yada uçakla ama arabayla gidersem bu sefer gaza gelmiyecem :D
evet gerçekten böyle uyuz ukala o kadar fazla ki dün göcek tünelinden gelirken tünelden geçmeyip alttan gelen bir uyuz direkmen önnüme sürerek yolu kapatmak istedi,kornayı kökledim zaaaaaaartt diye fiat yolcu taşıyan ducata mu nedir ama dinlermiyim çaktım hemen kapattım önünü.:sopa::sopa::sopa:geçen hafta yine tünel çıkışı aynı yerde vw yolcu taşıyan aygıt vardı bunlar kendini ne zannediyorlar anlamıyorum gerçekten.

Alıntı yapılan: dgn;248625
TDI octi 215 vuruyor mu yahu şaşırdım:D
neden vurmasın ki yaw eksiği nedir tdi lerin?

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: fenomen;248642
.neden vurmasın ki yaw eksiği nedir tdi lerin?

hocam eksiği yok fazlası var ağır araba

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;248621
Kaç kmde octi ? benzinle 6.4 ise bence gayet güzel :)

Ne güzel işte uyarıya kulak vermiş adam , gaza gelme bence normal böyle şeyler :)
153800 cıvarı suan
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı kry1459

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;248625
TDI octi 215 vuruyor mu yahu şaşırdım:D

2007 model 2.0 TDI 238 vurdu :)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kry1459;248692
:rock1::rock1::rock1::+1:

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kry1459;248692

Biri 1.6 TDI diğeri 2.0 TDI;)

Bizim de 2.0 170hp ile 250 vurmuşluğumuz var:D

Çevrimdışı Mert

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu günün şehiriçi yakıt tüketimi... (Maltepe-Ataşehir-Bostancı semalarında)

Çevrimdışı alban

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;248567
Hiçbirşey sorun olmuyor benim içinde ama o arkadan selektör atanlar yokmu, örneğin otobanda sağ şeritte 100km hızla gidiyosun,pat ! önünde bir tır beliriyor, yavaşlayıp aynadan kesiyorum soldan gelende 120km hızla geliyor arkası dolu gazı kesse bile bana yol verir, sinyali yakıyosun obaa burnunu atıveriyor soldaki eleman, yol vermemek icin üstüme sürüyor, bende fren pedalına asılıp aniden 60km hıza düşüp tırın kıcına yapısıyorum.İnsanları anlamak zor. yüzlerce kez yaşamışımdır bu olayı.

benzer durumları bende yaşamaktayım.insanlar da öyle bir psikoloji var ki anlamak çok zor..altında büyük araba olan insanlar,yanından küçük araba geçtiğinde bunu hazmedemiyo.bu beni nasıl geçer diyo,aynı şekilde sizin de bahsettiğiniz gibi sollamalarda da  adam normal hızla giderken,siz sinyal verdiğinizde birden hızını arttırıyo...konuyu biraz uzatıyorum ama çok kısa bişi anlatıcam:)  geçen hafta edirneye gittik arkadaşla...giderken sabit hızla gittim ama dönerken aynı sabrı gösteremedim.edirne dönüşü 100 tl lik benzin aldım ve depoyu fulledim ardından yola çıktım.tem yoluna girmekle beraber hızımı 180-190 km ye çıkarttım.yolda genelde gurbetçiler marka olarak fena sayılmayacak araçlarla ilerlerken,benim hızımı gördüklerinde efendi gibi sağ şeride çekildiler..bi ara baktım yine sağ şeritte yol alan bir bmw 7 40 vardı.beni gördükten sonra o da hızlandı ve beni geçti ama ben hızımı kesmedim hatta 200 km civarında gidiyordum.aracımla bmw nin hemen arkasındaydım en sonunda pes etti ve kenara çekildi :++:  o gün hızım hep 180 190 km devam etti ama 100 tl lik benzini yedim :rock1:

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam 150dan sonrası tehlike, boşver gerek yok o kadar hıza, herkez birbirinle inatlaşıyo zaten ben koltuğa kurulmuş sağdan onları izliyorum he ne oluyor 10 litreye kadar kar ediyorum yolda, cebimde para kalmış oluyor, adrenalin istediğimde o burun uzatanlar varya he işte onların dibine giriyorum selektör falan atmıyorum, aynadan baktığında zaten kaşları çatmış bi fabia görüyor, arkasından sağa doğru sallanıyo :) oda bana yetiyo işte.