škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Günlük yakıt değerleriniz..

gokcen59 · 4900 · 2278292

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Colt54

• MIVEC Owner!
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.mitsubishiclubtr.com
Bugün 30 litre LPG depom bitti.

375km gitti. Sarıyer ve Yenibosna trafiği.

8lt Lpg / 100km

O değilde,arabada bebek varken çok dikkatli sürüyorum. Geçen haftasonu 3 kişi annemlere yenubosnaya gittim. Dönerken yol kalabalık ama akiciydi. Istinyeye 5.2 ile geldim. Yazliklara geçelim bakalım nolcek

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tsı iyi hoşda basıncada feci yakıyo yav :)
-------------------------------------------------

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: YGZ96;344399

İmpreza'yla aynı yakıyor :D biz WRX'le şehir içi 20-22'den aşağı düşemezdik :D gıdım inmez 20'nin altına o cihaz, bir kere 19 mu ne görmüştük sadece :D ben de 25-26'nın altını göremezdim :D hey gidi yıllar benzin ucuzdu tabe, bozuk paraları birleştirip 20 lirayla bir günlük gidip gelebiliyorduk :D şimdi otoparktan dışarı çıktığım anda yolda kalırım ben:D

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Biraz önce işyerimden çıkıp ('05 fabia 1.2 HTP) ahlatlıbel köpründen konya yolundan armada'ya kadar yokuş aşağı  70-100 km/h hız ile (cc devrede) gidip, aynı yoldan tekrar çıkarak turan güneş üzerinden yıldızdaki evime yokuş yukarı 40-70 km/h hız ile) ( cc devrede) döndüm, tahminen 25-30 km lik yolda ortalama tüketim 5.1 l/100km  olarak kontak kapattım.
Daha da kasacaktım ama biri sinir etti beni biraz dayadım gazı, belki de daha da düşürebilirdim.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Ugur A.

• Ziyaretçi
Yarısı sabah yarısı akşam 79,4km' lik otoban şartlarında, 80-85km/s sabit hızda 4,7lt/100km ortalama verdi yolbilgisayarı Fiesta' da. 100km' deki ortalaması 3,73lt olarak çıkıyor. 79,4km' nin yaklaşık 6-7km' si dur-kalklı trafiktir ki o kadar fazla dur-kalk da yapmadım.

Çevrimdışı fastbreak79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Küçük bir ekonomi denemesi yaptım. Kartal gişeler-kurtköy gişeler arası TEM'de 5. Viteste 80 km. Sabit hızla 15 km. Mesafede yakıt tüketimim 2.8 lt. Oldu. Bundan daha iyisi olamazdı herhalde :)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;344838
Yarısı sabah yarısı akşam 79,4km' lik otoban şartlarında, 80-85km/s sabit hızda 4,7lt/100km ortalama verdi yolbilgisayarı Fiesta' da. 100km' deki ortalaması 3,73lt olarak çıkıyor. 79,4km' nin yaklaşık 6-7km' si dur-kalklı trafiktir ki o kadar fazla dur-kalk da yapmadım.
:clap::clap::ok:

Alıntı yapılan: fastbreak79;345173
Küçük bir ekonomi denemesi yaptım. Kartal gişeler-kurtköy gişeler arası TEM'de 5. Viteste 80 km. Sabit hızla 15 km. Mesafede yakıt tüketimim 2.8 lt. Oldu. Bundan daha iyisi olamazdı herhalde :)
Ben bu rakamları sürekli yokuş aşağı olarak gidersem görürüm anca:++::kro1::cnv::lol:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;346129
Passatının ciğerlerini açınca böyle oldu :D

Bu da güzel olsun :D emeğe saygı :D

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Riva yolunda gümüş kaplana 40-160 esneme yaptırdık bi ara 15 lt ye kadar çıktı sonra eko modla düşürdük :D

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
dün 20 tl lik benzin alayım dedim okula götürsün getirsin 1 hafta diye

angut pompacı 20 yerine 50 tl lik benzin koydu. gitti paralar depoya harçlık falan kalmadı :D

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;346138
Riva yolunda gümüş kaplana 40-160 esneme yaptırdık bi ara 15 lt ye kadar çıktı sonra eko modla düşürdük :D

Benim 17'mi ne şu anda :fiuv::fiuv::utan::utan:
Bakımdan çıktı napim, değerler sıfırlandı sanırsam ki :fiuv::fiuv::fiuv:

Alıntı yapılan: Birkan;346140
dün 20 tl lik benzin alayım dedim okula götürsün getirsin 1 hafta diye

angut pompacı 20 yerine 50 tl lik benzin koydu. gitti paralar depoya harçlık falan kalmadı :D

Geri çektirseydin ya tekrar :D aynısı geldi başıma, komple 100 liralık bastı :D dedim naptın sen, istasyonun bütün deposunu bana doldurdun :D

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;346142
Benim 17'mi ne şu anda :fiuv::fiuv::utan::utan:
Bakımdan çıktı napim, değerler sıfırlandı sanırsam ki :fiuv::fiuv::fiuv:

Geri çektirseydin ya tekrar :D aynısı geldi başıma, komple 100 liralık bastı :D dedim naptın sen, istasyonun bütün deposunu bana doldurdun :D

Bizimkisi TDI dı az yakıyor :knp::knp:

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;346143
Bizimkisi TDI dı az yakıyor :knp::knp:

Aslında iptal etmek lazım abicim şu bilgisayardan yok anlıktı yok ortalamaydı zımbırtısını :D ıh ıh olmuyor böyle :D görmeden kullanmak daha bir sağlıklı bünye  için :D

Çevrimdışı çağatay

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Uzun süresidir yakıt tasarufu denemesi yapmıyordum denediğim güzergah ODTÜ yerleşkesinin içinden Eryamandaki evime kadar 22.45 km uzunluğu olan bir güzergah. Bilgisayardaki yakıt kayıdı araba çalıştırmadan sıfırlanıp, varış noktasına gelince kontağı kapattıktan sonra değer alınmıştır ve bugün 4.3lt/100km ile geldim. Aracım 2009 Focus II HB 1.6 Benzinli 115 hp