škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Günlük yakıt değerleriniz..

gokcen59 · 4900 · 2276819

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Dark_ottoman;443434
Bugun karabük-Bartın(Amasra) yaptık 1.6 vtec civic ile. 5 yetişkin bir çocuk yardırmaya yol yok ama olabildiğince işte yada performanslı diyelim.65 liralık gazla 230km yaklaşık olarak.Araba otomatik birde

Bartın yolu kötüdür ancak 28 krş biraz fazla gibi geldi. Biz octi almadan önce fabrika çıkışı tüplü civice bakmıştık satıştaki kadın şehir içi 23 krş yakıyo araba kalmadı elimizde diyodu

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
bugün karabük-zonguldak gidiş geliş 2 kişi bagaj yok, normal kasmadan kullanım 5.2.

Benden başkalarının karabük-.... geçen mesajlar atmaları garip ama güzel, eskiden kimse yoktu buracıklarda ;)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;443467
bugün karabük-zonguldak gidiş geliş 2 kişi bagaj yok, normal kasmadan kullanım 5.2.

Benden başkalarının karabük-.... geçen mesajlar atmaları garip ama güzel, eskiden kimse yoktu buracıklarda ;)

Benimde acayip dikkatimi çekti ama yinede tek karabüklü benim galiba :) diğerleri görev icabi galiba

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün benzinde sürdüm 5,2 ara sıra atak kullanım :D Dünde baskı değişti. Amanıııın. Araba uçmaya başladı resmen :D :D

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Esariipek;443462
Ankara-kızılcahamam 4 yetişkin ortalama bir bagaj yoğun trafik 115 ort hız 150leri buldu bazen 5.4 ort tüketim
Kızılcahamam-ankara araç şartları aynı sakin trafik ortalama hiz aynı ort tüketim 4.0
Araç: A7 tdi dsg 12.000 km
:hmm::blm:

Çevrimdışı Dark_ottoman

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.yesilisikbilisim.com
Alıntı yapılan: Esariipek;443463
Bartın yolu kötüdür ancak 28 krş biraz fazla gibi geldi. Biz octi almadan önce fabrika çıkışı tüplü civice bakmıştık satıştaki kadın şehir içi 23 krş yakıyo araba kalmadı elimizde diyodu

Klimada açıktı onu unutmuşum.Bana kalırsa değerler çok iyi bizim 1.2 fabiayla aynı şekilde gitsem 100 liraya anca gelirdik

Alıntı yapılan: turker;443467

Hocam rektörümüzünde dediği gibi karabük gelişiyor.Geçen günlerde arkadaşıma ev tuttuk 5 bin evlerdeki hastanenin oralarda evin dışı viran içi fena değil 2+1 550 liraya oda iki kişi kalma sözüyle.100.yıl hele uçmuş vaziyette.Bu sene gelen 10 bin napcak bilemiyorum özel yurtların haline bakılarak.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;443471
Benimde acayip dikkatimi çekti ama yinede tek karabüklü benim galiba :) diğerleri görev icabi galiba

Benim tevellüt de burası, üniversiteye gelen arkadaşlar var forumda.

Karabük'ün neresindensiniz?

Alıntı yapılan: Dark_ottoman;443483
Hocam rektörümüzünde dediği gibi karabük gelişiyor.Geçen günlerde arkadaşıma ev tuttuk 5 bin evlerdeki hastanenin oralarda evin dışı viran içi fena değil 2+1 550 liraya oda iki kişi kalma sözüyle.100.yıl hele uçmuş vaziyette.Bu sene gelen 10 bin napcak bilemiyorum özel yurtların haline bakılarak.

Kira piyasası allak bullak zaten. 2009'da son dakika golü atarak ev almışız Allah'tan. Yolsa durulmazdı buralarda. Çok hızlı gelişiyor burası, dün alttan girdim 100. yıla, OLD CITY diye yeni bi yer açmışlar, kovboy temalı :) cafe, ps falan çok büyük mekan olmuş. Bundan 4-5 sene önce sıfırdı buralar.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;443493
Benim tevellüt de burası, üniversiteye gelen arkadaşlar var forumda.

Karabük'ün neresindensiniz?

Kira piyasası allak bullak zaten. 2009'da son dakika golü atarak ev almışız Allah'tan. Yolsa durulmazdı buralarda. Çok hızlı gelişiyor burası, dün alttan girdim 100. yıla, OLD CITY diye yeni bi yer açmışlar, kovboy temalı :) cafe, ps falan çok büyük mekan olmuş. Bundan 4-5 sene önce sıfırdı buralar.

Eskipazarlıyız ama herkes merkezde. Esentepe-safranbolu oluyorz geldiğimizde

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
72 km ş.i 10 km gerisi normal 6.4 lt.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fabia'dan alışmışım 20liralık mazot alıp tüm gün gezmeye, bugün Passat bendeydi 20liralık benzin atayım dedim atmaz olaydım 20 liraya 20km bile gidemedik..

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;443504
Fabia'dan alışmışım 20liralık mazot alıp tüm gün gezmeye, bugün Passat bendeydi 20liralık benzin atayım dedim atmaz olaydım 20 liraya 20km bile gidemedik..
:kork1::knp::knp:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı Dark_ottoman

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.yesilisikbilisim.com
Alıntı yapılan: Esariipek;443497
Hocamın dediği gibi bende öğrenciyim.Eski pazarda turistlik biryerler var mıdır abi ?  
Karabükte skoda fazla yok ama şöyle bir Karabük buluşması olsa iyi olurdu :)
Alıntı yapılan: turker;443493
Çok iyi yapmışsınız hocam. Babamın istanbul çekmeköyde evi var. Kira getirisi 650 lira evin ederi 170 bin eğer kafalarsam babamı satıp burdaki 1+1 lerden 2 tane aldırmayı düşünüyorum. 650 ye versen 1300 :D Bence büyümesi çok çok şişirme alt yapı olmadan öğrenci alda dur.Nereye kadar bakalım :D

Alttan derken Bostanbükü yolu mu?

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Dark_ottoman;443510
Hocamın dediği gibi bende öğrenciyim.Eski pazarda turistlik biryerler var mıdır abi ?  
Karabükte skoda fazla yok ama şöyle bir Karabük buluşması olsa iyi olurdu :)

Çok iyi yapmışsınız hocam. Babamın istanbul çekmeköyde evi var. Kira getirisi 650 lira evin ederi 170 bin eğer kafalarsam babamı satıp burdaki 1+1 lerden 2 tane aldırmayı düşünüyorum. 650 ye versen 1300 :D Bence büyümesi çok çok şişirme alt yapı olmadan öğrenci alda dur.Nereye kadar bakalım :D

Hadrianapolis antik kenti var ama tabelalardan gördüğüm kadarıyla hiç içine girip gezesim gelmedi :) Karabükte olduğum zamanlarda olursa ben de katılırım çok iyi olur tabi

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Dark_ottoman;443510

Evet o taraftan girince 100. yıla, yanyol yaptılar ya...

Alıntı yapılan: Esariipek;443497

Ben doğma büyüme esentepeliyim ;) Taşkent cad.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: turker;443553
Ben doğma büyüme esentepeliyim ;) Taşkent cad.
Aklıma birden bu geldi Türkerim ya!:rm:
http://www.turkweb.tv/izle/75129/6-bolum-erkek-gibi-erkek
05:00 ilâ 05:50 arasına dikkat!:D