škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Günlük yakıt değerleriniz..

gokcen59 · 4900 · 2276719

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim eklediğim foto fake bu arada panik yapmayın heyecan olsun diye ekledim :D

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün hatunun doğum günü vesilesiyle Sercan kardeşim sağolsun ortak bir sürpriz hazırladık,ondan dolayı Bayrampaşa-Esenler-Şile-Esenler-Bayrampaşa şeklinde totalde 177 km yaptık bugün. Giderken arabada 3 kişiydik,90-120 arası gittim sürekli,dizel arabanın dezavantajını ilk kez Şile otobanında hissettim,3.vites az geliyor motor bağırıyor,4 e atınca ise araba bir süre sonra tıkanmaya başlıyor,arasını bulamıyorsunuz,önüne bir kamyon çıkıyor sollayayım derken bir bakıyorsun 140-150 km/h olmuş vs vs.. Dönüşte ise 2 kişiydik,Nevzat Demir tesislerinden FSM bağlantısına kadar yaklaşık 25 dakika felç bir trafikte kaldık,onun dışında 100-120 arasında devam ettim,buyrun değerler,

[YOUTUBE]fJq_3O8TFmE&feature=youtu.be[/YOUTUBE]

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;462771
Bugün hatunun doğum günü vesilesiyle Sercan kardeşim sağolsun ortak bir sürpriz hazırladık,ondan dolayı Bayrampaşa-Esenler-Şile-Esenler-Bayrampaşa şeklinde totalde 177 km yaptık bugün. Giderken arabada 3 kişiydik,90-120 arası gittim sürekli,dizel arabanın dezavantajını ilk kez Şile otobanında hissettim,3.vites az geliyor motor bağırıyor,4 e atınca ise araba bir süre sonra tıkanmaya başlıyor,arasını bulamıyorsunuz,önüne bir kamyon çıkıyor sollayayım derken bir bakıyorsun 140-150 km/h olmuş vs vs.. Dönüşte ise 2 kişiydik,Nevzat Demir tesislerinden FSM bağlantısına kadar yaklaşık 25 dakika felç bir trafikte kaldık,onun dışında 100-120 arasında devam ettim,buyrun değerler,

fJq_3O8TFmE&feature=youtu.be

Aslında dizel arabanın dezavantajı denilmez buna.1.6 TDI'ın vites oranları inanılmaz uzun.4.vitesi 200 civarında bitiyor diye hatırlıyorum.Bende ise 150 civarında.:)Az devirde araba gereğinden fazla hızlanıyor böylece.

Alman mühendislere dedim hepsinden biraz kısıp 6 ileri yapalım diye dinlemediler:lol:

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;462774
Aslında dizel arabanın dezavantajı denilmez buna.1.6 TDI'ın vites oranları inanılmaz uzun.4.vitesi 200 civarında bitiyor diye hatırlıyorum.Bende ise 150 civarında.:)Az devirde araba gereğinden fazla hızlanıyor böylece.

Alman mühendislere dedim hepsinden biraz kısıp 6 ileri yapalım diye dinlemediler:lol:

Neden 6 ileri koymamışlar bilmiyorum ama 4 aydır ilk kez sıkıntısını yaşadım uyuz oldum bugün. Normal şartlarda sıkıntı yok ama bol virajlı ve dimdik upuzun yokuşlu Şile yolunda resmen 3-4 arası vites aradım hep,bazen çok sinirleniyorum keke DSG alsaydım diyorum :D

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gaz 2.63TL den alındı. Tamamı şehir içi. Karma trafik. 2 kişi. Kullanim yarı performans yarı ekonomi. İngiliz gazı. 59 kurus. Stop.

NOT: 0-100 testi yakında
« Son Düzenleme: 27 Mart 2014, 10:02:57 Gönderen: LeChiffre »

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: LeChiffre;462797
Gaz 2.63TL den alındı. Tamamı şehir içi. Karma trafik. 2 kişi. Kullanim yarı performans yarı ekonomi. İngiliz gazı. 59 kurus. Stop.

NOT: 0-100 testi yakında

22lt / 100 km :o cok geldi :-) benzinde km de 1 lira yakar heralde:)

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustisahin;462799
22lt / 100 km :o cok geldi :-) benzinde km de 1 lira yakar heralde:)

Fabrika verisi 22lt/100km BENZİN:)

Çevrimdışı Ghog

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;462781
Neden 6 ileri koymamışlar bilmiyorum ama 4 aydır ilk kez sıkıntısını yaşadım uyuz oldum bugün. Normal şartlarda sıkıntı yok ama bol virajlı ve dimdik upuzun yokuşlu Şile yolunda resmen 3-4 arası vites aradım hep,bazen çok sinirleniyorum keke DSG alsaydım diyorum :D

şile yollarında yokusun nerde baslıcagını nerede vıraj keskın cok ıyı bılırım yokus gelmeden dıplerım gazı ole gıder o :=)

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
100 tl ye 254 km ort. hız 21 km, ort tüketim 7.8 lt

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
150 tl lpg ile 500 km şehir içi verim.LPG 2.80 aygaz

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
13 km yol 6.0 yol bilgisayarı verisi lpgyi vermez muhtemelen ama 1.4t cruze 2.49 lpg fiyatı

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: Esariipek;463085
13 km yol 6.0 yol bilgisayarı verisi lpgyi vermez muhtemelen ama 1.4t cruze 2.49 lpg fiyatı

1.4T'nin lpg uyumu nasıl? Direk enjeksiyonlu değil mi?
1 depo lpg ya da benzin ile uzun yolda ne kadar gidebiliyor mesela?

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;463107
1.4T'nin lpg uyumu nasıl? Direk enjeksiyonlu değil mi?

1 depo lpg ya da benzin ile uzun yolda ne kadar gidebiliyor mesela?

Uyum mükemmel hiç sıkıntı yok. İzmirden teslim aldık sadece izmir ankara benzinli geldi araba fulledik 800 km de ışık yandı eve vardığımızda. Şehir içi 350 km civarı gidiyo gidiyo peder kullanırsa. Bana hep bitmiş geldi hiç bitirmek nasip olmadı :)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Acıklı bi angara havası denk geldi radyoda açtım sesi sabitledim 82 ye 3.8 ortalama octi gene kokladı :)

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: Esariipek;463164
Acıklı bi angara havası denk geldi radyoda açtım sesi sabitledim 82 ye 3.8 ortalama octi gene kokladı :)

3.8'in tersi yönde de aynı yakabiliyor mu peki?