škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Günlük yakıt değerleriniz..

gokcen59 · 4900 · 2278666

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: Esariipek;481044
Karabük-ankara ışık dağı çerkeş üzerinden geldim trafik vardır belki diye. 4 kişi gırtlak dolu bagaj (malum mantar mevsimi :) ) 140 ı hiç geçemedim çoğu yerde 70-80 e kadar düştü gidiş gelişli yolda hatta s e alıp 60 km boyunca önümü görürsem sollarım belki tork hazır dursun diye öyle gittim. Sonuç 85 ortalama hız geçilen mesafa tam 200 km ortalama tüketim 5.8 araç a7 tdi dsg 31.000 km

o yolda ne işiniz vardı :D oraya göre iyi ortalama. Ben de trafik vardır diye (ki vardı) samsun-karabük dönüşümü osmancık üzerlnden değil de sinop-boyabat-kastamonu üzernden yaptım. İlginçtir, 30 km'ye yakın daha kısa sürdü ama bazı yerlerde yol kalitesi daha düşük olduğundan ort. Hız 90 oldu, tüketim ise 5.1. Yollar leğen leğen kasa kasa mantar dolu :) 1 kg aldım ama kendimiz gidip toplamamız lazım.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tüm gün mantar topladım, gidip hazır almak daha iyi:D Toplamayla uğraşılmaz:D

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;481049
Tüm gün mantar topladım, gidip hazır almak daha iyi:D Toplamayla uğraşılmaz:D

olur mu Doğan, yemesi bi yana toplaması çok zevkli iş :) ne topladınız, kanlıca mı?

Çevrimdışı Vesselam

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Yol: ankara-mersin
Motor: 1.2 Tsi Octi
menzil: 500km
ortalama tükedim 4,5 litre/100km
Total Tüketim: 22,5 litre
Toplam Bedel: 110 lira
Ortalama hız: 70 km/h

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;481052
olur mu Doğan, yemesi bi yana toplaması çok zevkli iş :) ne topladınız, kanlıca mı?

Evet abi kanlıca mantarı.Kızılcahamam'da pederle ormana dalıp topladık.Benim hoşuma gitmeyen kısım mantar sevmemem.:D O kadar topla bir tane bile yeme:)

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;481087
Evet abi kanlıca mantarı.Kızılcahamam'da pederle ormana dalıp topladık.Benim hoşuma gitmeyen kısım mantar sevmemem.:D O kadar topla bir tane bile yeme:)

Peder yerken hiç mi canın çekmedi :) tavada, közde vs... :pkn:

Çevrimdışı METŠAHİN

• O C T A V I A
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;480983
Harika rakamlar,ama bana ilginc geldi 5 kisi 210. 190 klima acik acaib bisi.

Ozaman daha acayip bişi paylaşayım. Erciyes'e çıktık hacılar kapıdan. Akrabam önde Ford tourneo 4 kişiler bazen 1. Vitese attığı yolda biz arkasından 5 kişiyle bagajsız gelirken 4. Viteste çıkıyorduk. Zaten 210 da hafif meyil vardı roket yok yani :)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Efenim araban ucuz gazdan az yakıyor yok sakin kullanıyorsun ondan az yakıyor diyenler için son depom tamamıyla bittikten sonra 50₺ 2.52 shellden gaz aldım. Kesinlikle dikkat etmedim kullanırken çoğu yerde sabitleyici bile kullanmadım hatta depo bitmedenki 20 km önce yazılımlı tsi superb ender abi ve 2.0 hissiyatlı 1.2 tsi hakan kardeşimle ışıklarda kalktık falan sonuç olarak eve dönerken gazım 245 kmde bitti. Tamamı şehir içi be dikkat edilmeden kullandım 6.4 olan genel ortalamam şuan 6.7. İyi forumlar :)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;481107
Peder yerken hiç mi canın çekmedi :) tavada, közde vs... :pkn:

Valla çekmedi abi, sülalede tek mantar sevmeyen benim.Dışlandım artık:D

Alıntı yapılan: Esariipek;481140
Efenim araban ucuz gazdan az yakıyor yok sakin kullanıyorsun ondan az yakıyor diyenler için son depom tamamıyla bittikten sonra 50₺ 2.52 shellden gaz aldım. Kesinlikle dikkat etmedim kullanırken çoğu yerde sabitleyici bile kullanmadım hatta depo bitmedenki 20 km önce yazılımlı tsi superb ender abi ve 2.0 hissiyatlı 1.2 tsi hakan kardeşimle ışıklarda kalktık falan sonuç olarak eve dönerken gazım 245 kmde bitti. Tamamı şehir içi be dikkat edilmeden kullandım 6.4 olan genel ortalamam şuan 6.7. İyi forumlar :)

Kanka 10litre lpg yaksa araç 24 kuruş eder yakıtı oda max.Passat forumunda tsı'a lpg taktıran bir abimiz 23 kuruş yakıyor şehir içi:) Normal bu değerler:)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;481149
Valla çekmedi abi,

Kanka 10litre lpg yaksa araç 24 kuruş eder yakıtı oda max.Passat forumunda tsı'a lpg taktıran bir abimiz 23 kuruş yakıyor şehir içi:) Normal bu değerler:)

Bende onu diyorum insanlarımız müsrif yav :)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Emin o kalkış bi bana yaramadı yakıtta:)
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kalkışın sonucu hakkında bilgi yok?
Fabia'nın plakası kaçtı:)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Akif Hoca;481189
Kalkışın sonucu hakkında bilgi yok?
Fabia'nın plakası kaçtı:)

Akif kalkış çok spontane gelişti:) ASR'yi falan kapatmayı bile unuttum, Emin çıktığında bizim arabalar sarıyordu daha:) Önde ben vardım, ama çok belirleyici bir etkinlik olmadı yani:)
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;481192
Akif kalkış çok spontane gelişti:) ASR'yi falan kapatmayı bile unuttum, Emin çıktığında bizim arabalar sarıyordu daha:) Önde ben vardım, ama çok belirleyici bir etkinlik olmadı yani:)

İlk 4 snye lan noluyo baya baya yürüyomuşum ya ben dedim ben bile şaşırdım :) meğer diğer yarışçılarımız asrlerini kapatmamış ben affetmedim yoka çıkarken kapattım :)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Mazota İstanbul ve Ankara'da 10 kuruş indirim gelmiş.Benzin-Mazot makası bir ara kapanmak üzereyken şimdi çok daha fazla açıldı.

http://sozcu.com.tr/2014/ekonomi/motorine-10-kurus-indirim-619443/