škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Günlük yakıt değerleriniz..

gokcen59 · 4900 · 2311954

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emre.tk;523955
İstanbul - Karabük ortalama hız 80 km ama bayram trafiği nedeniyle yer yer çok sıkışık trafik, yol müsait olduğunda ise 120 cc ve arada minik kapışmalar :) Bazen klima bazen fan açık, eşim ve iki ufaklıkla beraber 40-50 kg eşyamız vardı . Ortalama tüketim 4.4 lt

Rakımın güzelliği işte hocam. Ben az önce karabük-ankara yaptım 4 yetişkin dolu bagaj klima yol boyu açık yarı ortalama hız 108 5.0 ortalama vardı bendede :)

Çevrimdışı emre.tk

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;523956
Rakımın güzelliği işte hocam. Ben az önce karabük-ankara yaptım 4 yetişkin dolu bagaj klima yol boyu açık yarı ortalama hız 108 5.0 ortalama vardı bendede :)

Karabük-İstanbul gidiş-dönüş farketmiyor, rakım farkı pek etkilemiyor bizim güzergahı. Ama Ankara yüksek sanırım, yine de gayet iyi sizin tüketim klima ve yükle düşünüldüğünde.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Karabük-Gerede arasi benim ortalamami 1 lt oynatiyor:)

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçen gün otobanda 150-180 km hızda 50 km kadar kullandım ve anlık tüketim 18 lt civarındaydı, kontağı kapatırken 9 lt ortalama ile kapattım. Anlık tüketime bakarak 15 lt civarı ortalama olur diye tahmin ediyordum ama sanırım 100 km ye göre ortalamasını alıyor.
Misal 150 ile giderken anlık 10 lt yakıyorsa ortalama tüketim 6,6 lt ye denk geliyor

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;523960
Karabük-Gerede arasi benim ortalamami 1 lt oynatiyor:)

Otobana bağlanırlen 7.2ydi kank [emoji23]

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ankara'dan Ordu'ya geldik bugün Fluence ile 580 km yol toplamda 30.x litre civarı bi yakıt tükettim ortalama 5.0lt/100km gösterdi yolbilgisayarı :)

Çevrimdışı A-RS

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
50 kuruş civarı yakıyor. Şehir içi 8-9 litre, dur kalk olmadan ortalama 110-120 civarı hız ile 6 civarı oluyor.

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Pd Tdicı ekip,Shellin pahalı olan mazotu nasıl bizim aletlere,Shell'i pek sevmiyorum ama merak ettim açıkçası.Bu depo bitince Shellden dolduruyum diyorum.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ankara Eskisehi r git gel hiz 110-120 dort kisi klima hep acik km de 16,8 krs

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
karabuk gumushane koye ciktik 780km. 5 kisi bagaj ve ayak altlarina kadar dolu, araba yere yapisti :rm: yol uzun diye min. 120, radarlardan sonra uygun yerlerde 150ye kadar bastigim oldu. köy rakim ~ 2000m, ort 6.0 lt.

bayram kalabaligi nedeniyle sahil yolunu kullanmadim. osmancik merzifon tasove niksar erbaa susehri golova siran ve köy. normalde sakin guzergah ama ortalik 34 plaka araba dolu, en sapa yerler bile...

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Eyüp-Sarıyer-Eyüp yaptım bugün.
Giderken E5-Levent-Tünel güzergâhını; dönüşte de sahil yolunu kullandım.
Gidişte trafik çok rahattı. Yer yer 70km/s ile hız sabitleyici kullandım. Dönüşte sahil yolu olması ve akşam trafiğinin de başlaması nedeniyle yer yer açılan yer yerde dur-kalk trafikle geldim.
Kontağı kapatırken 7,2lt/100km  yazıyordu yol bilgisayarı.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63
Bayram dönüşü dün 3-4 saatlik yolu 10:30 saatte geldim yakıta bakmak dahi istemiyorum   :(
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bayramda passatla(tsı) bi Mersin yapıp geldik..Ankara'da depoyu doldurdum 303TL(63litre)'ye doldu.Mersine gittim tam 500km, 5,9/100km ile indim.100-150 arası sürdüm.Ama geneli 120 sabit.Az biraz mersin içi gezdim 30-40 km.Dönüşte Ankara'ya 6,8 ile geldim.Epeyi rampa çıktım ve daha atarlı sürdüm.Ankara'ya geldim tam evin önünde benzin ışığı yandı.Git gel 1 depo yaktı yani. 303liraya 1040km yaptım. 28*29 kuruş yakmış..

Çevrimdışı bulentperu

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Darica-Armutlu-Side
2 yetişkin + 2 çocuk. + full bagaj
Klima hep açık
77km/saat ortalama hiz
730km toplam yol
100km 'de 4.9lt yaktim.
Dönüşü 1 hafta sonra paylaşirim insallah....

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ankara-manavgat 4 yetişkin dolu bagaj yolun yarısı açık klima ortalama hız 98 ortalama tüketim 4.8 tam yarım depoya 510 km yaptı bakalım bi depoya geri götürcek mi octi bizi ama ben çok memnun kaldım toroslarda tdi powerdan [emoji41][emoji2]