škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Günlük yakıt değerleriniz..

gokcen59 · 4900 · 2276526

0 Üye ve 12 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;578798
Aslında bu değerler 1750 kilo 1.6 bir araba ve yük durumu için gayet normal geldi bana. Passat aynı koşullarda aynı yakıyordu zaten. Sadece şeir içi bol dur kalkta Passattan 1-2 litre fazlası var,o kadarda yaksın zaten hakkıdır :)

Bu değerler böyle bi araba için çook iyi gerçekten. Bayrampaşanın neresindesiniz?

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mcb951;578801
Bu değerler böyle bi araba için çook iyi gerçekten. Bayrampaşanın neresindesiniz?

Demirkapı Caddesindeyim :)

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;578805
Demirkapı Caddesindeyim :)

Kartaltepede oturdum bende yıllarca. Arada geliyorum aileyi ziyaret için. e180i canlı görürüz belki bigün:)

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: Can;578798
Sağolasın Emin,aynen Passatın yerine geldi. Aslında bu değerler 1750 kilo 1.6 bir araba ve yük durumu için gayet normal geldi bana. Passat aynı koşullarda aynı yakıyordu zaten. Sadece şeir içi bol dur kalkta Passattan 1-2 litre fazlası var,o kadarda yaksın zaten hakkıdır :)

Hayirli olsun, makyajli onceki kasa degil mi? Son kalanlar bayağı uygun fiyatliydi firsat araciydi...

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;578665
...sağ şeritten 180-185 civarı hızda giderken... ...İbiş gitmesede yüzleri güldürmeye devam ediyor
Döverim nan seni!:rm:
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;578836
Hayirli olsun, makyajli onceki kasa degil mi? Son kalanlar bayağı uygun fiyatliydi firsat araciydi...

W212 FL abi aynen.. Çok bir fırsat yoktu aslında ama 3 serisi,C serisi ve A4 gibi araçlara bakınca E sınıfı bir araca geçmek için mantıklı bir fiyatı vardı,yoksa inanılmaz indirimler yapmadılar :)
« Son Düzenleme: 06 Haziran 2016, 13:11:14 Gönderen: Can »

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: Can;578849
W212 FL abi aynen.. Çok bir fırsat yoktu aslında ama 3 serisi,C serisi ve A4 gibi araçlara bakınca E sınıfı bir araca geçmek için mantıklı bir fiyatı vardı,yoksa inanılmaz indirimler yapmadılar :)

Genel bi inceleme yazısı bekleriz, merak ettim aracı :) Şöyle bildiğimiz araçlarla karşılaştırabilirsen daha iyi anlarız.

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;578874
Genel bi inceleme yazısı bekleriz, merak ettim aracı :) Şöyle bildiğimiz araçlarla karşılaştırabilirsen daha iyi anlarız.

bence seni kesmez İlker Hocam, sen kasasına göre motoru kuvvetli araçları seviyorsun, motor senin icin ön planda,
bu araçta sessizlik ve konforun ön planda oldugunu düsünüyorum, tabi sahibi daha doğru bilgi verir :ok:

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;578874

Diğer forumda yazdım geçen gün abi,linkini vereyim direkt,

http://www.detailturkey.net/konu/mercedes-benz-e180.23704/

Alıntı yapılan: mustisahin;578876
bence seni kesmez İlker Hocam, sen kasasına göre motoru kuvvetli araçları seviyorsun, motor senin icin ön planda,
bu araçta sessizlik ve konforun ön planda oldugunu düsünüyorum, tabi sahibi daha doğru bilgi verir :ok:

Bizim önceliğimiz performans değil,pek sıkıştırmayız arabayı,ama sollamalarda sorun yaşatmasın,klimayı açınca bayılmasın,basınca nazlanmasın gibi koşullarımıza fazlasıyla karşılık verdi araba,1.4 TSI Passattan sonra bir gömlek daha üstün diyeyim performansta..

Çevrimdışı octavia7_

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
1.4 Tsi dsg octavia +ecufast yazılım Kaş- Tekirdağ arası

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octavia7_;578927
1.4 Tsi dsg octavia +ecufast yazılım Kaş- Tekirdağ arası

Yazılımın yakıta olumlu etkisi olmuş anladığım kadarıyla? 86 km ortalama için iyi değerler. "679+310"da cabası:)

Çevrimdışı octavia7_

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mcb951;578951
Yazılımın yakıta olumlu etkisi olmuş anladığım kadarıyla? 86 km ortalama için iyi değerler. "679+310"da cabası:)

Yazılımın etkisi çok güzel gerçekten, basınca gidiyo basmayınca tüketim oldukça düşük her açıdan tatmin ediyor :)

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Güzergah
Ankara-Karabük-Zonguldak-Düzce-Kocaeli-Yalova-Kocaeli-İstanbul(Avcılar)-Kocaeli ve son olarak Ankara
Ankara dışında tüm sehirlerde sehir icinde yogun dolaştım Yalova ve Kocaeli'de sehir ici dur kalkta gecti İstanbul'da köprünün iftar trafiginde kullandım sonuç olarak toplamda 360 tl yakıt aldım ortalamam 4.4l/100km ve hala depoda 12 litre yakıt var :)

LG-H542 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;579135
Güzergah
Ankara-Karabük-Zonguldak-Düzce-Kocaeli-Yalova-Kocaeli-İstanbul(Avcılar)-Kocaeli ve son olarak Ankara
Ankara dışında tüm sehirlerde sehir icinde yogun dolaştım Yalova ve Kocaeli'de sehir ici dur kalkta gecti İstanbul'da köprünün iftar trafiginde kullandım sonuç olarak toplamda 360 tl yakıt aldım ortalamam 4.4l/100km ve hala depoda 12 litre yakıt var :)

Toplam kaç km onu de sen

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Km sayacina bakmadim kanka onu o yüzden belirtemedim ama hesaplamaya çalışır ortalama biseyler söylerim [MENTION=7640]Esariipek[/MENTION]