škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Günlük yakıt değerleriniz..

gokcen59 · 4900 · 2273947

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ;583334
Adam arabasina kiyamayip araba kiralayan adam gibi adam

Sent from my iPhone using Tapatalk

Olum yol çok bozuk ya,Polo zaten yürümezdi o yolda,bildiğin kayaların üstünden gidiyosun,Mersoyu zaten kessem babam sokmazdı o yola :D

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;583341
Olum yol çok bozuk ya,Polo zaten yürümezdi o yolda,bildiğin kayaların üstünden gidiyosun,Mersoyu zaten kessem babam sokmazdı o yola :D

Ahahaha iyi yapmissin iyi :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı bahcekapiliyavuz

• Mali Müşavir
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Rota: Ankara - Afyon - Pamukkale - Aydın (Otoyol)- Narlıdere - Çeşme
Mesafe : 805 km
Ort. Hız : 82 km/h
Ort. Tüketim : 6.1 lt / 100 km
Ağırlık : 4 yetişkin + 2 çocuk + tam dolu bagaj
Klima : 20 derece - Fan : 2. seviye ve tüm yol boyunca açık
Maksimum Hız : 145 km (Aydın Otoban)

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: turker;582931
Cumleten hayirli bayramlar,

Karabukten osmanciga kadar geldim, genelde 110a sabitledim. Tek kisi ve biraz bagaj, klima 1/3 kadar kullandım. 4.5 su anki ortalama. Hiz ort 101kmh, toplam 257km. Genelde burada ne ise samsuna o ortalama ile variyorum...........

.....İyi bayramlar arkadaslar...

Bu gidiş Samsunda 4.5 ile sonuçlandı.

Bugün tekrar Karabüke döndüm yalnız başıma, 110-120 ve yarıdan çoğunda klima açık. 4.7 ile geldim.

2 gün yaz okulunda ders işleyip cuma günü 4 kişi Gümüşhaneye bu sefer... Gümüşhane dönüşü ise bakıma girmem gerekiyor. Tam geçen seneki zamanlar, tam 2 bakım oldu 30 bin km yani.

Bugün 25 plaka bi Superbi baya bi inceledim yolda :) baya bi düşündüm bundan mı almalı ama büyük araç bende sorun olur yaw. Ama kaliteli, özellikle arkadan hoş.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;583743
Bu gidiş Samsunda 4.5 ile sonuçlandı.

Bugün tekrar Karabüke döndüm yalnız başıma, 110-120 ve yarıdan çoğunda klima açık. 4.7 ile geldim.

2 gün yaz okulunda ders işleyip cuma günü 4 kişi Gümüşhaneye bu sefer... Gümüşhane dönüşü ise bakıma girmem gerekiyor. Tam geçen seneki zamanlar, tam 2 bakım oldu 30 bin km yani.

Bugün 25 plaka bi Superbi baya bi inceledim yolda :) baya bi düşündüm bundan mı almalı ama büyük araç bende sorun olur yaw. Ama kaliteli, özellikle arkadan hoş.

Nası sabrediyonuz şu uzun yolda basmamaya hayranım valla abi :)

Çevrimdışı noxy44

• Hayaller VRS,hayatlar HTP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;583754

fırsatımız olursa bi gün uzun yola çıkalım ben sana uygulamalı göstereyim gardaşım :D

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: noxy44;583789
fırsatımız olursa bi gün uzun yola çıkalım ben sana uygulamalı göstereyim gardaşım :D

La bi uzun yola çıkıyorum ben müziği falan duymaz oluyorum motor sesinden[emoji23] araba şehir içi için yapılmış 180-200 5000 devir üstü gitmek için değil tabi 6000 de kesiciye giriyo zaten[emoji23][emoji23] cruze 3600 devirde 200 yapıyo 7000 devir çeviriyo [emoji23]

Çevrimdışı noxy44

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;583792
La bi uzun yola çıkıyorum ben müziği falan duymaz oluyorum motor sesinden[emoji23] araba şehir içi için yapılmış 180-200 5000 devir üstü gitmek için değil tabi 6000 de kesiciye giriyo zaten[emoji23][emoji23] cruze 3600 devirde 200 yapıyo 7000 devir çeviriyo [emoji23]

dur bak ben yöntemi buldum. senin arabaya annemi yollıyım emin aman yavaş oğlum. aman basma. yok yavaş biraz evladım diye diye diye seni hızdan soğutur zaten :D ahsdfa

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: noxy44;583802
dur bak ben yöntemi buldum. senin arabaya annemi yollıyım emin aman yavaş oğlum. aman basma. yok yavaş biraz evladım diye diye diye seni hızdan soğutur zaten :D ahsdfa

Bizimki 120 sabit gidersem böyle kullanıcaksan ben geçeyim çek sağa diyo[emoji23]

Çevrimdışı noxy44

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;583803
Bizimki 120 sabit gidersem böyle kullanıcaksan ben geçeyim çek sağa diyo[emoji23]

şöför nebahat? :D gerçi ben sistemi geliştirdim artık alıştım yani 90-120 aralığına. tablete filmleri dolduruyorum auxla bağlıyorum tertemiz :D en azından sıkılmıyorsun :D

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: noxy44;583809
şöför nebahat? :D gerçi ben sistemi geliştirdim artık alıştım yani 90-120 aralığına. tablete filmleri dolduruyorum auxla bağlıyorum tertemiz :D en azından sıkılmıyorsun :D

Ahahahah[emoji23] dikkatini dağıtma kankam dikkat et [emoji23]

Çevrimdışı noxy44

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;583812
Ahahahah[emoji23] dikkatini dağıtma kankam dikkat et [emoji23]

çok sıkıntı olmuyo ya :D

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Güzergah: Antalya-Korkuteli-Fethiye-Kalkan-Kaş-Kemer-Antalya

Eşit şartlarda yolculuk sürsince klima açık..

İnsignia 1.6 T  10.1 Lt/100 km
Superb 1.6TDI 6 lt/100 km

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: Esariipek;583754

Emin şu an gerede-trabzon istikametinde belki 25 tane kule radar var. Ankara-karabuk arasi gibi rahat degil. Mecbur yani ;)

Karabük Amasya Suşehri uzerinden Gümüşhanede köye ciktik 3 gun once (5.3 ile). Dun Maçka Trabzon uzerinden samsuna geldim (4.8 ile). Su an serviste (Asal) arac, 75 bin bakimi yapılıyor.

Bakim yapilirken yeni cerato ve superb test ettim. Cerato elantradan kesinlikle kaliteli ama bi Ceed degil.

Superb iyi, iyle aman aman buyuk gelmedi kullanirken, sehir içi deneyebilseydim iyi olacakti aslında. St arkadas sagolsun slalom yaptik superb ile. Baya baya stabil, cok inatci yola yapışıyor, direksiyonu savurduk resmen. St arkadas tam bir skoda tutkunu, uye olacak buraya inşaallah, kacirirsam siz buyur edin ;)

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gidiş Güzergah: Ankara- Afyon-Burdur- Korkuteli-Elmalı- Finike.
5 yetkişkin  +  2 çocuk + bagaj ful dolu
Gidiş Ort. 4,5 lt /100 km
Geliş ort. 5,1 /100 km

Gidişte 90-110 cc ile gittim. Gelirken sabredemediler, 120-140 civarı geldik. bir de Ankara'ya girerken Polatlı'dan itibaren 2-3 saat boyunca trafikte kaldık.

Toplam 2005 km yol, günübirlik Antalya merkez, Demre 'ye falan da gittik.
Toplam mazota verdiğim para= 363 TL