škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Cadence Xenon Kit

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı demirhan

• Elegance Hastası
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkdaslar arabama xenon far takmak istiyorum.Biraz aratırdım cadence markanın iş görecegini öğrendim.Zaten arabamdaki sub'ın markasıda cadence gayet memnunum.
Sorum şu bu far takımını kardesim ankaradan alıp gönderecek ama ankarada nerden alacak bilemiyoruz.Anakaralı arkdaslar bilgilerini paylasırlarsa sevinirim.
(2002 Fabıa elegance H7)

Çevrimdışı mertozbek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2002 bir araç için çok fazla araştırmaya girmenize gerek olduğunu düşünmüyorum her xenon kit sorunsuz çalısacaktır 60-70 tl likler bile :) sorun son zamanlardakinde

Çevrimdışı demirhan

• Elegance Hastası
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mertozbek;246766
2002 bir araç için çok fazla araştırmaya girmenize gerek olduğunu düşünmüyorum her xenon kit sorunsuz çalısacaktır 60-70 tl likler bile :) sorun son zamanlardakinde
Zaten şöle bi göz gezdirdim markalara çok fazla arastırmadım.Ama asıl sorun xenon kitler ankaradan gelecegi icin bu cadence xenon kitleri satan mağaza ankaranın neresinde.:)Anakaralı arkdaslarımız vardı ama galiba göremediler konuyu

Çevrimdışı demirhan

• Elegance Hastası
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
İnternetten o okadar araştırdım Ankarada cadence aksesuarları satan mağaza bulamadım :( (mutlaka vardır ama nette yoklar) ankaralı arkdaslarımızdan bu işle ilgilenen varmı acaba ?

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
cadance benim bildiğim İstanbul da , şirinevlerde  ithal ediliyor. karaoğlan caddesimi ne var orda , ankaralara uzanmana gerek yok.

06lkn66

• Ziyaretçi
ankarada sadece cadence ses sistemlerinin bayileri var bi çoğuylada tanışmışlığım var xenon kit satmıyolar adamların tek uzmanlık alanları ses sistemleri isterseniz yolum bi düştüğünde yine sorarım ama olmaz tahminimce

Çevrimdışı demirhan

• Elegance Hastası
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Real81;247486
cadance benim bildiğim İstanbul da , şirinevlerde ithal ediliyor. karaoğlan caddesimi ne var orda , ankaralara uzanmana gerek yok.
istanbulda bi kac yerde biliyorum ama kardesim ankaradan bana hediye olarak gönderecek benim araba da cadence sub ı var cok memnunum umarım zenonlarıda kalitelidir.

Çevrimdışı demirhan

• Elegance Hastası
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;247541
ankarada sadece cadence ses sistemlerinin bayileri var bi çoğuylada tanışmışlığım var xenon kit satmıyolar adamların tek uzmanlık alanları ses sistemleri isterseniz yolum bi düştüğünde yine sorarım ama olmaz tahminimce
eğer sorarsanız cok minnettar olurum size

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: demirhan;247595
istanbulda bi kac yerde biliyorum ama kardesim ankaradan bana hediye olarak gönderecek benim araba da cadence sub ı var cok memnunum umarım zenonlarıda kalitelidir.

sonuçta xenonların büyük bir kımını çinli kardeşlerimiz yapıyor , sadece üzerine etiket basılıyor. markaya fazla takılmamak lazım..

Çevrimdışı demirhan

• Elegance Hastası
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Real81;247603
sonuçta xenonların büyük bir kımını çinli kardeşlerimiz yapıyor , sadece üzerine etiket basılıyor. markaya fazla takılmamak lazım..
Yok aslında markaya takıldığımdan değil bu markayı kullanan arkdasım var o memnun bide fiyatıda iyi o yüzden bu markayı düsündüm ama illaki cadence olacak diye bişey yok tabiki :)

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: demirhan;247596
eğer sorarsanız cok minnettar olurum size

eğer acelesi yoksa pazar günü o tarafa gidecem sorarım aciliyeti varsa daha önce yolumu düşürmeye çalışırım

Çevrimdışı demirhan

• Elegance Hastası
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;247874
eğer acelesi yoksa pazar günü o tarafa gidecem sorarım aciliyeti varsa daha önce yolumu düşürmeye çalışırım
yok hocam acelesi yok benim icin yol degistirme düşünmeniz bile yeterli teşekkür ederim

06lkn66

• Ziyaretçi
tmm o zaman pazar günü görüşür size bilgi veririm :)

06lkn66

• Ziyaretçi
bugn gittim sordum cadence ait xenon kitleri varmış ama ankarada yetkili bi bayi yok dedi elden satanlar bulunabilirmiş onlarıda tavsiye etmediler

Çevrimdışı demirhan

• Elegance Hastası
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Teşekkür ederim Ömer bey zahmet oldu size... elden satanları garanti durumundan dolayı önermemişlerdir herhalde.