škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Böyle havada araba kullanmak nasıl olur ?

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tufan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[YOUTUBE]zWFYIKwCFaA&feature=related[/YOUTUBE]

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
çılgınca olur sanırım.lastikler yola temaz ediyorsa sorun yok.ama rüzgar arabayı bile yoldan çıkartır..

Çevrimdışı Mert

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok güzel olur :rm:
Bu kadarı elbette değildi ama benzeri durumda kaldım :rm: 6-7 sene olmuştur sanırım, İstanbul'da çok feci bir kış vardı, Boğaziçi köprü yolunda sabah trafiğinde hava patladı, kar nasıl yağıyor 15 dk içinde falan yığılmaya başlayıp ezilince kar buz olmaya başladı yol. Altımdaki araba 97 Broadway 4x4 Biturbo:rm: 155 lastik var altında, valla yandan yandan tipi vurdukça yanımdaki araca doğru kaydığımı gördüm direk, dururken bile kaydı araç rüzgarın gücünden :rm: Passat'tı sanırım araç, camı açıp söyledim amca 3-5 cm yana kay yoksa birazdan tependeyim ben senin diye :rm: köprünün üstünde zaten direk yengeç mod on gittim:rm: hayır düşünüyorum bu arabayla bunu yaptım, şimdi para versen gidermiyim:rolleyes:, Altunizade'den kaynayıp dönmek varken, ciddi bir arızalık var bende:rm:

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: FF;247274
Çok güzel olur :rm:
Bu kadarı elbette değildi ama benzeri durumda kaldım :rm: 6-7 sene olmuştur sanırım, İstanbul'da çok feci bir kış vardı, Boğaziçi köprü yolunda sabah trafiğinde hava patladı, kar nasıl yağıyor 15 dk içinde falan yığılmaya başlayıp ezilince kar buz olmaya başladı yol. Altımdaki araba 97 Broadway 4x4 Biturbo:rm: 155 lastik var altında, valla yandan yandan tipi vurdukça yanımdaki araca doğru kaydığımı gördüm direk, dururken bile kaydı araç rüzgarın gücünden :rm: Passat'tı sanırım araç, camı açıp söyledim amca 3-5 cm yana kay yoksa birazdan tependeyim ben senin diye :rm: köprünün üstünde zaten direk yengeç mod on gittim:rm: hayır düşünüyorum bu arabayla bunu yaptım, şimdi para versen gidermiyim:rolleyes:, Altunizade'den kaynayıp dönmek varken, ciddi bir arızalık var bende:rm:
Sonra da kalk "benim tüketim 6,5 lt/100 km" de, biz de inanalım.:rm::adm::cnv:

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;247285
Sonra da kalk "benim tüketim 6,5 lt/100 km" de, biz de inanalım.:rm::adm::cnv:

Niye lem, karda gidiyoz sürtünme az, hem araba farklı :rm::rm::rm: