škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

KAN EMİCİ 0,78 TL'sinin PEŞİNE DÜŞTÜ.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı TheTuco

• Y*Ö*R*Ü*K
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Şikayetim var com a ayazın direkt..... Etkili oluyor....
Ford Focus Collection HB

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün bende hesap özetinde gördüğüm kart aidatını Akbank'a düşürttüm. Yasal olarak hakkınız yok dedim. Yetti de artı :) (Tamam kabul ediyorum birazda çemkirdim :++::++::++:)

Bir kerede Citibank bana ve babama çok seyahat ediyoruz diye havaalanında açacakları yemek ve dinlenme bölümünden ücretsiz yararlanmamız için kart verdi. Öğrendik ki Sabiha Gökçen iç hatlarda böyle bir bölüm hiç açılmayacakmış. Bizde kartı kullanıma açmadık. Açmadıkta birgün baktık ki cep telefonumuza mesaj geldi kart aidatınız 70 TL. 15dk boyunca önce nazikçe ardından da kısık ateşte dozu arttırarak neredeyse ana avrat küfür moduna geçtim; telefonun ucundaki hatundan şöyle bir cevap geldi, "tamam beyefendi, kartınızı da aidatınızıda iptal ettik, kartınızı kırıp atabilirsiniz".

Geçen cuma gününden beride yeni Bonus kartımın gelmesini bekliyorum. Çok değerli müşterilerinin kartını yenilemeyi unutmuşlar. Şimdi sıkıysa kart aidatı alsınlar. Faizi ile geri alırım hatta üstüne bonus yükletirim.

Bankalarla derdi olanlara söke söke haklarını almaları konusunda 10dk'lık kurslar verebilirim :++::++::++::++::++:
« Son Düzenleme: 05 Temmuz 2011, 23:30:28 Gönderen: SubaruOutback »
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Çevrimdışı hasanmustafa

• Sniper
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
şansa bakın tam da konunun açıldığı gün yani
bugun gelen axess  hesap özetimde 50 tl
ÜYELİK ÜCRETİ yazıyor şimdi işim gücüm yok da
mail atacam telefonla arayacağim iptal edin diye
geçen sene birşekilde halletmiştim artık bunaldım
kapattıracağım kartı

Çevrimdışı law1979

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Şimdiye kadar bir çok bankadan maaş vs. aldım kredi kartlarını kullandım, arkadaşında dediği gibi akbank kadar kötüsünü görmedim.

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kan Emicideki ( AKBANK ) bütün hesaplarımı kapattırdım,

Kartın kapatılması ve kırılıp atılması hesabın kapatılması anlamına gelmiyor arkadaşlar, bunu sakın unutmayın.

Hesabın kapatılması için sizin şubeye gidip .... no.lu hesabımın kapatılmasını istiyorum diye dilekçe verip şubeye bırakmanız gerekiyor,

Yoksa hesaplarınız açık kalıyor, bilginiz olsun.

Bugün de Kan Emici sms atmış 50.000 TL kredi verelim mi diye,

Adamlar yapışık kene gibi, hesapları kapattım,

Beni arayan olursa ana avrat dümdüz gidecem dedim,

Adamlar hala sms atıyorlar.

Allah kimseyi Kan Emici ve Kan Emicilerin eline düşürmesin,

Büyük konuşmak istemiyorum, ama mümkün olduğunca,

Elimden geldiğimce KAN EMİCİ'den ( AKBANK ) UZAK DURMAYA ÇALIŞACAĞIM.

Not:

Sinirim geçti, ama bu yaşananlardan sonra herhalde bu banka ile işim olmaz artık.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Bu akbankası maaş müşterisi olmama ve sözleşmemizde kk aidatı almayacakları yer almasına rağmen her sene 35+17(ek kartttan) kk aidatı alırdı, sonra güç bela o parayı geri yatırttırırdım. En son sigorta attı, iptal edin dedim. Sizin durum gibi artan miktarlarda chip para önermeye başladılar. Kapatın dedim ve kurtuldum. Aidatsız bir kk aldım. 444 lü numara işkencesi de ayrı bir sıkıntı gerçekten.