škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Dizimden ses geliyor!

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu akşam randevum var, bakalım ne diyecek doktor.Biraz bilgi alayım dedim diz problemleri hakkında.Bilgim olmayınca soracak soruda olmuyor:.
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar dün akşam saat :19:00'da doktorun kapısındaydım.10 dk falan bekledim.İsmim gözüktü ve içeri girdim.Doktora durumu anlattım.Muayene etti.Sonra git film çektir gel dedi.Gittim film çekilmesi için numara alınan yere gittim.Yaklaşırken Gökhan'mı? dedi.(sisteme bak be dedim içimden :D ) Sonra fiş verdi.10 dk bekledim.Film çekildi.20 dk sonra çıkar dedi.Bekledim.15 dk sonra çağırdılar gittim filmi aldım.Doktorun yanına gittim hiç beklemeden içeri girdim.Filme baktı bana baktı.Ağır kaldırıyormusun dedi? Bende arada sırada olursa ayda yılda bir kere kombi kaldırıyorum dedi.Hıım dedi."Bana baktı ve şöyle dedi." Doktorun sana hayatında başarılar diler, hiç bir şeyin yok hayatına devam edebilirsin dedi :)" Bende sevinerek çıktım hastaneden :) Sadece ağır kaldırma dedi..Ses çıkar dedi, takma dedi..

Hastane: Bursa devlet hastanesi bu arada..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Geçmiş olsun  :ok:

Ağır işleri yengeye devret artık, raporun da var  :++:

Çevrimdışı ozencan43

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun, ters bişey çıkmamasına sevindim....

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;248117
Geçmiş olsun  :ok:

Ağır işleri yengeye devret artık, raporun da var  :++:

:++::++::++::++:

Sağol abi :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı hasanmustafa

• Sniper
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
aman iyiki bişey çıkmamış sevindim ağir işleri yenge yapsın
doğru bir öneri  :)

Ugur A.

• Ziyaretçi
Bir şey çıkmamış olmasına sevindim. Askere gidene kadar o ses bende de vardı. Askerde ağır falan da yapmadım ama sonrasında geçti.
Bir de Serkan Usta' ya sordum "20-50 olmamış; 5-60 kullansın dedi.:kiki::rm::hanz:
Alıntı yapılan: mygokhan;248114
Arkadaşlar dün akşam saat :19:00'da doktorun kapısındaydım.10 dk falan bekledim.İsmim gözüktü ve içeri girdim.Doktora durumu anlattım.Muayene etti.Sonra git film çektir gel dedi.Gittim film çekilmesi için numara alınan yere gittim.Yaklaşırken Gökhan'mı? dedi.(sisteme bak be dedim içimden :D ) Sonra fiş verdi.10 dk bekledim.Film çekildi.20 dk sonra çıkar dedi.Bekledim.15 dk sonra çağırdılar gittim filmi aldım...
Eskiden film için aylarca beklediğimizden bana da bir saat sonra alırsın dedikleri tahlil, ...vs şeyleri yarım saat sonra teslim ettiklerinde, "ulan başka adamın tahlilleri olmasın" diye işkillenirim hep. Eskiden öyle bir korku olmuyordu zira filmi, tahlili zaten alamıyorduk.:xx:

Çevrimdışı ahmedb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun
ben de samatya poliklinikte dr'lerin hasta kapıdan girerken reçetesini yazdıkları zamanı hatırlarım...
biraz mübalağa..
 az ama..

"Her ne ki elde yok ihtiyaçta vardır..
."

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun abi neyseki birşey yokmuş :)

Hastane sistemleri iyiki düzeldi. Film çektir deyince aha yandık öğleden sonrada burdayım deyip insan sinirleniyordu :)
-------------------------------------------------

Çevrimdışı Sertan_c

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun.
o kadar çok dinlememek de lazım bir taraftan.
insan çok fazla kendini dinledikçe hastalık hastası oluyor...
hele şu sağlık programlarında hastalık belirtilerini dinlerseniz, o da var bende, bu da var, şu da... derken insan kendisine kanser teşhisi bile koyabilir...
basit bir kireçlenmedir bence, üstelik tam çömelme posizyonunda dizinden o ses gelmeyen de yoktur herhalde... dediğim gibi çok takmamak, takılmamak lazım herşeye...
allah a emanet diyeceksin, o işini bilir, gerektiği gibi yapar...

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;248114
Arkadaşlar dün akşam saat :19:00'da doktorun kapısındaydım.10 dk falan bekledim.İsmim gözüktü ve içeri girdim.Doktora durumu anlattım.Muayene etti.Sonra git film çektir gel dedi.Gittim film çekilmesi için numara alınan yere gittim.Yaklaşırken Gökhan'mı? dedi.(sisteme bak be dedim içimden :D ) Sonra fiş verdi.10 dk bekledim.Film çekildi.20 dk sonra çıkar dedi.Bekledim.15 dk sonra çağırdılar gittim filmi aldım.Doktorun yanına gittim hiç beklemeden içeri girdim.Filme baktı bana baktı.Ağır kaldırıyormusun dedi? Bende arada sırada olursa ayda yılda bir kere kombi kaldırıyorum dedi.Hıım dedi."Bana baktı ve şöyle dedi." Doktorun sana hayatında başarılar diler, hiç bir şeyin yok hayatına devam edebilirsin dedi :)" Bende sevinerek çıktım hastaneden :) Sadece ağır kaldırma dedi..Ses çıkar dedi, takma dedi..

Hastane: Bursa devlet hastanesi bu arada..

Hadi geçmiş olsun :):ok: O sesler çıkıyor bazen zaten, dikkat et kendine:ok: