škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Paspas Kağıdı Yaptıralım

Mert · 425 · 115380

0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mert

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Paspas kağıtları oldu... Diyorumki aynaya asılan karton kokulardan yaptıralım uyarmı ? 1000 Tanesi 90-100 Lira civarı.

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mert;267034
Paspas kağıtları oldu... Diyorumki aynaya asılan karton kokulardan yaptıralım uyarmı ? 1000 Tanesi 90-100 Lira civarı.

koku var ya, t-shirt bastıralım biz :haha:
-------------------------------------------------

Çevrimdışı medmania

• Garajperest
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Kaçırırdık bu sefer desenize sağlık olsun :) Benim hastanede ilaç firması tek tarafı naylonumsu tek tarafı kağıt olan cırtcırtlı rulo şeklinde sedya örtüsü getirmişti. Boyutu fazla olmasa onlardan sererdim:)

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: gokcen59;267035
koku var ya, t-shirt bastıralım biz :haha:

:+1::+1::+1: katılıyorum bencede t-shirt yaptıralım ilkini kaçırdım ama skoda turkey olsun bu sefer :)

Çevrimdışı Mert

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Maatbacı ararken T-shirt basan biyere denk gelmiştim,5-6 liradan başlıyo dedi :)

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sade olucak siyah. http://www.skodaturkey.com baskısı olucak ortada o kadar. Tabi eskiler gibi önünde vRS in V amblemide durucak. :)

06lkn66

• Ziyaretçi

Çevrimdışı medmania

• Garajperest
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bence koltuk minderi olsa güzel olurdu :bnn:ama kalitelisinden şunun gibi birşeyler arka koltukları da unutmamak lazım. Kılıf kullanmayan detailing meraklısına şart :++:
http://www.hepsiburada.com/Liste/ed-hardy-koltuk-minderi-love-kills-slowly-840228/ProductDetails.aspx?productId=otm840228&categoryId=266112

Çevrimdışı MadeN

• Virüs Yemiş Masum Köylü
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bir dahaki sefere yaptırırsak mert'cim.. ben fiyatın artmasına razıyım ama biraz daha kalın olabilirse daha güzel olacak..

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MadeN;267409
bir dahaki sefere yaptırırsak mert'cim.. ben fiyatın artmasına razıyım ama biraz daha kalın olabilirse daha güzel olacak..
Aynen :ok:

Çevrimdışı Mert

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MadeN;267409

Bence bu kalınlıkta bir sorun yok,3 gün boyunca Yalova-Bursa, Bursa-Yalova arası gittik havalarda yağışlıydı. Kağıtlar ıslandı ama hemen kurudu pek yıpranma olmadı... Daha kalın olsaydı daha iyi olabilirdi ama o zamanda ayak altında çok takılırdı... Ben elimden geleni yapmaya çalıştım umarım memnun olmuşsunuzdur...

Çevrimdışı Mert

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
25 Eylülden bu yana hiç değiştirmedim,o kadar yol gittik,yağmur çamur yağdı,yine beklediğim gibi yıpranma görmedim... 24 Gün olmuş. (25 Eylül - 18 Ekim )

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
24 gündür değiştirmedinmi insaf be ! :D Dayanıklılığı iyiymiş ;)  Normalde bunlar tek kullanımlık dimi ? kullananlar bilir. Skodaturkey'in var bendede çok memnunum :) Bunada sıra gelicek bakalım :)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aha şu konuda sonaxtaki eleman koymuştu paspas kağıdını halen duruyor.2 ay olmuş sanırsam:hanz:

http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=14573

Çevrimdışı Mert

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;274165
Aha şu konuda sonaxtaki eleman koymuştu paspas kağıdını halen duruyor.2 ay olmuş sanırsam:hanz:

http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=14573

Sonax'ın paspas kağıtları çok dayanıklı ve büyük. Üzerinde naylon,transfer kaplama var...

Alıntı yapılan: gokcen59;274163
24 gündür değiştirmedinmi insaf be ! :D Dayanıklılığı iyiymiş ;)  Normalde bunlar tek kullanımlık dimi ? kullananlar bilir. Skodaturkey'in var bendede çok memnunum :) Bunada sıra gelicek bakalım :)

Test ediyorum abi :D Şöför tarafındaki kağıt 22 gün dayanabildi,aşağı yukarı 2000 km yol yaptı. Tek kullanımlık ve geri dönüşümlü.