škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Paspas Kağıdı Yaptıralım

Mert · 425 · 115679

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

opel33

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Mert;314895
Yok abi kalsın :D

Bak beğenmedin diye mesajımı değiştirdim :)

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben hala forumun parasının stickerlara harcanmasından yanayım paspas kağıdını sonuçta herkes karşılayabilir sonuçta bir standartı var ama sticker oyle olmaz herkesin ki farklı olabilir :)

Birde bu yapılan kağıtlar pek iyi değil ben şahsen 2 tane aldım toplasanız 4 kere anca kullanmışımdır hem küçükler hemde ayak altında çabuk yıpranıyorlar yıkımacıların kullandıkları parlak kağıtlar daha iyi ondan olursa güzel olur :)

opel33

• Ziyaretçi
Bende şöyle düşünüyorum paspas kağıdı güzel fikir (Çok küçük boyutlu olmadıkça)

Ayrıca forumun bir hediyesi olduğu için kişi başı adet miktarı 100 olsun 50 kişiye gönderilmiş olsun. Böylece birçok kişi eşit sayıda istifade etmiş olur...

Tabi bu sadece bir fikir..

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: kadir_;314900
Ben hala forumun parasının stickerlara harcanmasından yanayım paspas kağıdını sonuçta herkes karşılayabilir sonuçta bir standartı var ama sticker oyle olmaz herkesin ki farklı olabilir :)

Birde bu yapılan kağıtlar pek iyi değil ben şahsen 2 tane aldım toplasanız 4 kere anca kullanmışımdır hem küçükler hemde ayak altında çabuk yıpranıyorlar yıkımacıların kullandıkları parlak kağıtlar daha iyi ondan olursa güzel olur :)

kadir sticker konusunda ikiliğe düşüldü detailing turkeymi olsun skoda turkeymi olsun boyutları falan çok karıştırıyo onu irfan abi taslak şeklinde paylaşacak isteyen istediğini hangi boyutta isterse bastırıp kullanır nasılsa paspas kağıdı tek tip kimse şöyle böyle olsun demiyo

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: opel33;314905

Ayrıca forumun bir hediyesi olduğu için kişi başı adet miktarı 100 olsun 50 kişiye gönderilmiş olsun. Böylece birçok kişi eşit sayıda istifade etmiş olur...

Dediğim gibi eğer kaliteli bir şey olmayacaksa o para boşuna gitmesin.. Neden derseniz ben aldım bizimkiler ufak geldi enine uzun yapılacağına boyuna uzun yapılmış.Şöför tarafında ufacık kalıyor ark yolcu kısmındada boyuna uzun olduğundan tam sığmıyor kesmek zorunda kalıyorsunuz bende bir köşeye attım duruyor öyle :) Bu şekilde olmaması için yıkamacılar için olanlardan yaptıralım gerekirse 3-5 de biz üzerine ekleriz güzel bir şey olmuş olur :)

Çevrimdışı tabteam

• The Chırak
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;314882
Bence de Detailing Turkey logosu tek renk siyah olsun.

400 TL olan ücreti forum olarak karşılarız

Alıntı yapılan: opel33;314905

Evet eğer ücret forum kasasından karşılanacaksa kişi başı 100 adet ile sınırlansın. Ve herkes yine de gönlünden geçen bir miktarı foruma destek olarak İrfan hoca'ya havale geçsin. Ne de olsa biz bir aileyiz

Çevrimdışı Lemonade

• Nano-maniac
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;314912
Dediğim gibi eğer kaliteli bir şey olmayacaksa o para boşuna gitmesin.. Neden derseniz ben aldım bizimkiler ufak geldi enine uzun yapılacağına boyuna uzun yapılmış.Şöför tarafında ufacık kalıyor ark yolcu kısmındada boyuna uzun olduğundan tam sığmıyor kesmek zorunda kalıyorsunuz bende bir köşeye attım duruyor öyle :) Bu şekilde olmaması için yıkamacılar için olanlardan yaptıralım gerekirse 3-5 de biz üzerine ekleriz güzel bir şey olmuş olur :)

Kesinlikle katiliyorum.Kagidin özellikleri güzel(200gm Kraft) ancak daha önce yaptirilanlar cok kucuk kalmisti(35*50).Yine aynisindan yaptirmayalim.

Kadir Hocam'in dedigi gibi 3-5 de biz verelim olmadi buyuk boylarindan yaptiralim.Sonucta bir kez yaptiracaz ve evladiyelik olacak.Kucuk olursa kimse kullanmayacak ayaklarimiza dolasacak.Ben boyutunun büyütülmesinden yanayim fark varsa biz karsilayalim ve sonrasinda kullanabilelim.

Çevrimdışı gmmert

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ölçü önerisi alalım.Gidince arkadaşla konusuruz.

Çevrimdışı Mert

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gmmert;315309
Ölçü önerisi alalım.Gidince arkadaşla konusuruz.

35x50 olursa sürücü tarafına dikey değil yatay koyarsınız :) 40x50 olursa tam koyarsınız...

Çevrimdışı Lemonade

• Nano-maniac
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Daha önce yaptirilanlar(35x50) hep kucuk kaldigi icin;

Minimum:
40X50
Ideal:42x50

diyorum.

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bencede Kişi Başı 100 Adet Olsun , 3-5 Bizimde Gönlümüzden Ne Koparsa Bişeyler Verip En İyisini Yaptıralım.

Çevrimdışı Detaycı

• Detailer
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
40*50 olabilir. Ancak sorun olmuyorsa 35*50 de yapılabilir. Ama kaliteli birşeyler düşünüldüğü için ölçünün biraz da büyük olmasında fayda var.

http://www.aypek.com.tr/

Bu firma acaba bahsi geçen miktarlarda üretim yapar mı? Bi görüşmek lazım, Ford servislerine filan hizmet verdiklerini biliyorum. 500lü rulo şeklinde üretim yapılıyor yanılmıyorsam.

Ayrıca 100 adet te ben alabilirim.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı cSKn

• Rockford Fosgate
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Cidden küçükmüş çekmiş gibi duruyor :D Önlere +2şer adet daha koymak lazım bu durumda anca olur :) Yanyana ya da enine göre üst üste :)
Renault
Megane II Sedan
1.6 16V
Authentique